Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Хто чим займається чи займався в плані саморозвитку, самовдосконалення?

<< < (13/56) > >>

chuck:
Є заповіді, які отримав Адам в Раю.
Є Природній закон.
Є декалог.
Є Второзаконня.
Врешті, є 613 предписань з Старого Заповіту.

Але не обійшлося без приходу Господа у світ.

І тепер ми маємо Його Новий Заповіт,
Євангелія,
Діяння Апостолів,
Апокаліпсис.

До того всього катехизиси (лиш можу здогадуватися, що то за книги),
Також тут пригадують «Закон Божий».

Я не читав «Закон Божий», але Ви можете припустити, що я пробував ознайомитись з Євангеліями.

І, якщо вже є так багато «інфи», і якщо вже так багато люди не полінувалися створити «літератури»,
і при цьому, якщо Ви вважаєте, що я задав свої запитання лиш для того, щоб почути (в черговий раз) «книжкову» відповідь або назву «літератури», з якою мені буде корисно ознайомитись, тоді вибачте, що потурбував, хлопці.

Забута мелодія:
І Євангеліє, і Коран, і Тора... - це головне. З душею - все ясно. А от для інтелекту, тіла і розвитку  забутих віками здібностей - окрім читання та молитви потрібні інші дії, тренування і інструменти.
Відповідь від: 15 Грудня 2010, 20:19:07Те, що людина читатиме не лише православну літературу і не лише християнських мудреців, гадаю лише допоможе їй ще глибше зрозуміти основну істину. Тому що в у багатьох навіть протилежних духовних напрямках спільні ідеї. Тільки різні пояснення, тобто роз"яснення.

chuck:

--- Цитата: Забута мелодія від 15 Грудня 2010, 20:22:54 ---З душею - все ясно. А от для інтелекту, тіла і розвитку  забутих віками здібностей - окрім читання та молитви потрібні інші дії, тренування і інструменти.
--- Кінець цитати ---

Як би з душею дійсно все було ясно, то і тіло, і інтелект до того якось вже «приклалося».
«Шукайте Царства Небесного передусім, решта вам додастья.»

Про молитви особливо сподобалося.

Все ж цікаво, що ж то за інші дії, тренування і інструменти?

Сонечко+:
Александер, я Вашу відповідь перемістила у тему "Корисні заповіти". Дякую за цей допис!
http://forum.kalush.info/index.php/topic,4350.msg93563/topicseen.html#msg93563

veron:

--- Цитата: yaro my від 11 Грудня 2010, 13:47:55 ---Розкажи, чого ти хочеш, можливо тобі порадять те, що треба.
--- Кінець цитати ---

Оскільки тема називається самовдосконалення то так розумію що малось наувазі внутрішня стабільність та розвиток, нажаль переконався що релігія мало що дає для цього, а і навіть в певному розумінні відводить від соціального життя. Я ці лекції слухав з метою розширити свої моральні принципи та вдосконалити їх, нажаль Євангіліє цього мені не дає... незнаю не тяне мене до релігії, але це філософія дає над чим задуматись! До речі не зміг знайти матеріалів по оновам карми.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії