Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Хто чим займається чи займався в плані саморозвитку, самовдосконалення?

<< < (12/56) > >>

chuck:

--- Цитата: Gorec від 13 Грудня 2010, 14:13:21 ---Невже Ви думаєте, що подоба Божа це тілесна подоба.
--- Кінець цитати ---

--- Цитата: Gorec від 13 Грудня 2010, 14:13:21 ---В Біблії чітко показано, якими ми були , через приклад створення Адама та Єви, які були  подобою Божою.
--- Кінець цитати ---
хм.


--- Цитата: Gorec від 13 Грудня 2010, 14:13:21 ---Не вже мало людей досягнули духовної подоби, тобто знайшли Бога, стали просвітленнеми або праведними (називайте як побажаєте) і віднесені до рангу святих і їхні земні справи про це за них говорять. Невже сюди потрібно Вам додати список всіх святих?
--- Кінець цитати ---
Я з повагою ставлюся до всіх людей, які працюють над собою і особливо до тих, хто тихо і смиренно несе свій хрест.
Давайте ще їх додамо.


--- Цитата: Gorec від 13 Грудня 2010, 14:13:21 ---Мета проста - стати досконалим в сенсі духовного розвитку.
--- Кінець цитати ---
я питав про абсолютно конкретну мету.

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---я питав про абсолютно конкретну мету.
--- Кінець цитати ---
Мета - Царство Небесне. Досягається святим життям через стяжання Духа Святого.  :) . Це життя в мирі з Богом і з людьми.

chuck:

--- Цитата: newroman від 13 Грудня 2010, 21:58:50 ---Мета - Царство Небесне. Досягається святим життям через стяжання Духа Святого.  Посмішка . Це життя в мирі з Богом і з людьми.
--- Кінець цитати ---

Поїхали:


--- Цитата: newroman від 13 Грудня 2010, 21:58:50 ---Царство Небесне.
--- Кінець цитати ---

Що це таке?


--- Цитата: newroman від 13 Грудня 2010, 21:58:50 ---стяжання Духа Святого.
--- Кінець цитати ---

Що таке Святий Дух і як його стяжати?


--- Цитата: newroman від 13 Грудня 2010, 21:58:50 ---життя в мирі з Богом і з людьми.
--- Кінець цитати ---

Таке можливо?

newroman:
Відповіді на ваші запитання знаходяться у книзі Закон Божий.
Якщо цікаво, то почитайте собі, тим більше зараз час посту, самовдосконалення...  :)

Gorec:

--- Цитата: newroman від 14 Грудня 2010, 22:32:19 ---Відповіді на ваші запитання знаходяться у книзі Закон Божий.
--- Кінець цитати ---
Добавити   нічого.:good

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії