Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Хто чим займається чи займався в плані саморозвитку, самовдосконалення?

<< < (11/56) > >>

Сонечко+:

--- Цитата: chuck від 12 Грудня 2010, 18:58:30 ---Продемонструєте приклад?
--- Кінець цитати ---
Приклад? Приклад - ні. Я не досягала такого просвітлння, щоб показати приклад. Я, на жаль, напевна найнедосконаліша з вас усіх. Але, є люди, які можуть. На жаль, у Калуші таких не знаю.

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---Православна практика - чудова нива для самовдосконалення. Але, наприклад, того просвітлення, якого православні монахи здобували усамітненням в печерах на десятки років, у деяких інших практиках здобувають разів у 5 швидше.
--- Кінець цитати ---
Є два шляхи: чернецтво і життя в миру.
Які ще практики?

Сонечко+:
Бачу, я не правильно висловилась. Напевно, той шлях називається якось інакше ніж "практика". Може - течія, організація, вчення...

chuck:

--- Цитата: newroman від 12 Грудня 2010, 20:09:42 ---Є два шляхи: чернецтво і життя в миру.
Які ще практики?
--- Кінець цитати ---

Чернецтво і життя в миру — це просто форма шляху. Є люди, які в миру живуть як ченці. І, можливо, є ченці, яким не вдається навіть в обителі досягти «певного рівня».


--- Цитата: сонечко я від 12 Грудня 2010, 01:37:21 ---Православна практика - чудова нива для самовдосконалення. Але, наприклад, того просвітлення, якого православні монахи здобували усамітненням в печерах на десятки років, у деяких інших практиках здобувають разів у 5 швидше.
--- Кінець цитати ---

Це щось з «рекламних проспектів» нових так званих практик. Пам’ятаєте притчу про робітників, що їх покликав власник винограднику на роботу?
І ті які працювали з самого досвіта, і ті, які прийшли в день, і ті, які підключилися «під фінал» — всі отримали однакову винагороду.
Терміни, строки, повільно / швидко — це все «орієнтири» потрібні в світському житті.
Як сталося з розбійником, який попросив Христа пригадати його, коли Господь прийде до Свого царства?
Можливо він прозрів в останні миті свого життя і навіть нестерний біль був йому в допомогу.
А, можливо, він все життя був заручником обставин і тому був змушений грабувати і вбивати, але глибоко в серці не міг з тим змиритися і от, коли вже ніяких стримуючих обставин не залишилося (як і самого життя) він звільнився і став тим, ких хотів завжди бути. Але для цього потрібно було ціле життя внутрішньої боротьби.
Як було насправді знає тільки той хлопець і Бог.
Не варто орієнтуватися на терміни.
Цілком достатньо пам’ятати, що життя може закінчитися прямо зараз. Значить у нас є тільки ЦЯ ОСТАННЯ МИТЬ.
От її і треба прожити відповідно  :)

Gorec:

--- Цитата: chuck від 12 Грудня 2010, 18:58:30 ---Люди мають релігії вже протягом тисяч років. Назвіть, хто з них досягнув подоби Божої?
--- Кінець цитати ---
 Невже Ви думаєте, що подоба Божа це тілесна подоба. Не вже мало людей досягнули духовної подоби, тобто знайшли Бога, стали просвітленнеми або праведними (називайте як побажаєте) і віднесені до рангу святих і їхні земні справи про це за них говорять. Невже сюди потрібно Вам додати список всіх святих? 
--- Цитата: newroman від 12 Грудня 2010, 19:53:09 ---Як же? А Христос!
--- Кінець цитати ---
Влучний приклад. Приклад-еталон. +5
 В Біблії чітко показано, якими ми були , через приклад створення Адама та Єви, які були  подобою Божою. Але сталось те що сталось. Ми стали не досконалі. Я вважаю Біблія і є та інструкція,як стати досконалим і вернутись до Божої подоби.

--- Цитата: chuck від 12 Грудня 2010, 18:58:30 ---Повинна бути абсолютно конкретна мета.
--- Кінець цитати ---
 Мета проста - стати досконалим в сенсі духовного розвитку.  ;)  Стукайте і Вам відчинять.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії