Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Хто чим займається чи займався в плані саморозвитку, самовдосконалення?

<< < (2/56) > >>

Сонечко+:

--- Цитата: Alexander від 06 Липня 2010, 22:52:01 ---Сонечко,воно може все і добре,
але треб знати міру.
--- Кінець цитати ---
Ну міру кожен обирає собі сам. Мене поки що цікавить перша ступінь. А далі побачимо...
--- Цитата: Alexander від 06 Липня 2010, 22:52:01 ---а далі вже напевно
--- Кінець цитати ---
а далі - у кожного своя фантазія, або люди просто користуються тим, що розвинули у собі. Ті, люди, що чогось більшого досягли(я до них не відношусь) уже про бої, "господство" і т.д. думати не будуть, їхня свідомість - на рівні ангелів. І всесвітніми потопами не керують :=). А володіти тими здібностями, які у нас закладено природою, але ми забули як їх можна із себе "дістати" і використовувати - страшно, правда? Все невідоме і поколіннями забуте насторожує.
 Правда, ми десь до 1-3річного віку все-таки дечим користуємось. Наприклад, немовля вивчає і щупає світ, предмети навколо себе лише енергетичним тілом, бачить ангелів, грається з ними,...
Багатьма такими чи подібними знаннями користувались наші козаки-характерники.
Відповідь від: 07 Липня 2010, 19:24:48
--- Цитата: gaar від 06 Липня 2010, 23:06:58 ---Ого-го як все запущено
--- Кінець цитати ---
Ще не запущено :), ще стоїть на місці пок що.
Відповідь від: 07 Липня 2010, 19:28:28
--- Цитата: Лалія від 06 Липня 2010, 23:15:23 ---зрозуміла, що не займаюсь я саморозвитком
--- Кінець цитати ---
Лалія, не думаю так. Просто у тебе свій метод.  :bouquet:
Відповідь від: 07 Липня 2010, 19:30:35
--- Цитата: KATRIN від 06 Липня 2010, 23:32:54 ---я взагалі мовчу
--- Кінець цитати ---
Ну, мовчати не треба. Діліться своїми думками. Духовне просвітлення - теж саме самовдосконалення. Просто не всі християнство використовують як "пізнання себе" і зростання, а частенько лише як релігію (каюсь :-[ , виправлюсь).

Сонечко+:
Я мала на увазі не тільки духовний та інтектуальний розвиток, а уміння розвивати і користуватися тими здібностями, якими людей наділила природа. Мене, наприклад, зацікавила можливість уміти чути своє тіло і самосцілюватись, бо я з самого дитинства була надзвичайно хворобливою дитиною і  постійно та регулярно відлежувалась по різним лікарням. А ще мене цікавить уміння користуватися своїм тонким тілом, звільнитися від непотрібного антидуховного та фізичного шлаку. Одним словом досягти гармонії та здоров"я, бути зхищеною від хворіб та невдач (і від самої себе - по незнанні більше ніж я сама собі, мені ніхто в житті не нашкодив), свідомо управляти своїми енергетичними потоками. Написала сюди, бо для цього методу потрібно пару і я страшенно лінива, щоб відновити заняття самостійно. Нікого не агітую, ні в якому разі. Просто шукаю напарників  :bouquet:. Відразу скажу, що далі першої ступені займатися не зможу, бо маю досвід занять під наглядом інсруктора лише на цьому початковому рівні. Тому більше ніж покращення здоров"я, відчуття і зміцнення свого енергетичного тіла, розвитку інтуіції і чутливості поки що діло не піде.

Alexander:
Но всерівно Сонечко я тебе не пойму :)
причому тут духовний та інтектуальний розвиток, і уміння розвивати і користуватися тими здібностями, якими людей наділила природа.
Так бери в природи,і в нащадків, ато Бронніков,-воплощеніе Крішни,вчить розвивати свідомість на рівні ангелів,тож брєд,ми всі недосконалі,ми люди.
хоч обіжайся,хоч ні,но ми на форумі,і в мене своя точка зору на подібні речі :)
скинь мені в лічку пару книжок,яки ти рахуешь за потрібні по цій езотериці,
я почитаю,і може стану твоім напарником :bouquet:

taller:

--- Цитата: Alexander від 07 Липня 2010, 22:47:20 ---Так бери в природи,і в нащадків
--- Кінець цитати ---
так в основі методу Бронникова лежить древня славяно-тибетська система

Richi:

--- Цитувати (вибране) --- - Лікарю от коли я кінчиком язика зачіпаю відкриту кришку банки зі шпротами в мене починає поколювати за лівим вухом. Що б це могло бути?
 - Це означає що у вас занадто багато вільного часу.
--- Кінець цитати ---
На мою думку що розвивати вартує ті якості, які допоможуть людині самореалізуватися і допомогти реалізуватися своїм рідним. Тобто якщо я не маю нахилу до музики (ну наступив медвідь на вухо...) то навіщо мені мучити і себе і сусідів і скрипку якщо це не моє.
Якщо ж в мене є нахил до психоаналізу то чому б його не розвинути адже цим самим я в першу чергу зможу допомогти людям, які "заплуталися" і цим самим буду продовжувати самовдосконалення.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії