Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Хто чим займається чи займався в плані саморозвитку, самовдосконалення?

<< < (10/56) > >>

chuck:

--- Цитата: yaro my від 11 Грудня 2010, 13:47:55 ---Підтягуюсь.
--- Кінець цитати ---
маєш турнічок?  :D
Треба буде собі забацати!

/* упал — отжался */

Сонечко+:
Та то він підтягується в духовному плані :).
Пам"ятаєте, як у школі говорилось - тобі треба підтягнутися по цьому предмету.
..........
Православна практика - чудова нива для самовдосконалення. Але, наприклад, того просвітлення, якого православні монахи здобували усамітненням в печерах на десятки років, у деяких інших практиках здобувають разів у 5 швидше.
Правильно - треба спершу вияснити що саме значить самовдосконалення і саморозвиток для самої людини.
Вдосконалити себе в плані почуттів - йди стежками християнських заповідей. Хочеш вдосконалити тіло, здібності і інтелект - однієї Біблії замало.

Gorec:

--- Цитата: сонечко я від 12 Грудня 2010, 01:37:21 ---Правильно - треба спершу вияснити що саме значить самовдосконалення і саморозвиток для самої людини.
--- Кінець цитати ---
  На мою думку  самовдосконалення, розвиток це рух до подоби Божої, якою і були ми задумані та створені Творцем. Ми створені по подобі Божій, але на жаль ми її втратили. Шлях один в людини, - вернутись назад до неї, до досконалості, а це вже ціла наука, або релігія... :)

chuck:

--- Цитата: сонечко я від 12 Грудня 2010, 01:37:21 ---наприклад, того просвітлення, якого православні монахи здобували усамітненням в печерах на десятки років, у деяких інших практиках здобувають разів у 5 швидше.
--- Кінець цитати ---

Продемонструєте приклад?


--- Цитата: сонечко я від 12 Грудня 2010, 01:37:21 ---Хочеш вдосконалити тіло, здібності і інтелект - однієї Біблії замало.
--- Кінець цитати ---

Нууу… Ви явно не дооцінюєте цю книгу!


--- Цитата: Gorec від 12 Грудня 2010, 16:44:51 ---а це вже ціла наука, або релігія...
--- Кінець цитати ---

Люди мають релігії вже протягом тисяч років. Назвіть, хто з них досягнув подоби Божої?
Як можна досягнути подоби Божої, не уявляючи що воно таке?
Повинна бути абсолютно конкретна мета.

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---Як можна досягнути подоби Божої, не уявляючи що воно таке?
--- Кінець цитати ---
Як же? А Христос!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії