Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Хто чим займається чи займався в плані саморозвитку, самовдосконалення?

<< < (7/56) > >>

Сонечко+:

--- Цитата: Sunny від 10 Липня 2010, 14:06:26 ---Це у Калуші є такі чудо-інструктори?
--- Кінець цитати ---
Ні, у Калуші поки що немає. Це я у Києві займалася.
Ви ніяк не можете зрозуміти, що я не хочу комусь щось викладати - я не інструктор. Я просто хочу знайти напарника чи напарницю по енергетичним вправам і не більше. У всякому разі поки що. Один зацікавлений уже з"явився. Думаю можна продовжувати почате.  :hot
Так, я справді платила за навчання. Але я не шукаю учнів - це все безплатно.
А інструктор чи гуру, чи вчитель повинен бути, якщо ти хочеш чомусь навчитись, обминаючи ті помилки, які тільки шкодять і тормозять. Не даремно, хто хоче швидше і якісніше вивчити іноземну мову буде старатись навчатись у носія цієї мови. Можна і самому вивчати. Але це довше і неякісно.
Всім дякую за увагу до теми. Хто хоче ще приєднатися - можете писати в приват чи сюди. Сонячного всім настрою!

Alexander:

--- Цитата: сонечко я від 10 Липня 2010, 18:18:29 ---Ви ніяк не можете зрозуміти, що я не хочу комусь щось викладати - я не інструктор. Я просто хочу знайти напарника чи напарницю по енергетичним вправам і не більше. У всякому разі поки що. Один зацікавлений уже з"явився. Думаю можна продовжувати почате.
--- Кінець цитати ---
Сонечко не переймайся,роби шо знаєш :)
ти ж не фокусніком-ілюзіоністом хоч стати,
небудь як всі,вдосконалюйся на здоровя :)

taller:
Наближаючись до воріт Завершення Циклу - Гармонійної Конвергенції 2012 року і Галактичної Синхронізації 2013 року, люди Планети покликані усвідомити свою духовну Єдність. Це необхідно також і для того, щоб допомогти самій Матері-землі зробити її духовне сходження.

Усвідомити первинну єдність, значить, утілити заклик Нового Часу Світу :
ЄДИНИЙ ЧАС - ЄДИНА ЗЕМЛЯ - ЄДИНЕ ЛЮДСТВО. Пророцтва про епоху планетарного світу і гармонії, що настає, зливаються в унісон, наповнюючи серця людей радістю і готовністю здійснювати роботу на загальне благо.

Нова наука Синхронного Порядку дозволяє перенастроювати своє мислення і світогляд з умовностей історичного матеріалізму у свободу галактичної гармонії. Один з найпростіших способів - змінити свою тимчасову частоту, наслідуючи Календар Нового Часу і сонастроюючи свій розум і серце на природні природні цикли Землі, Сонця, Галактики. Більше того, власне календар - це тільки вершина величезного і прекрасного у своїй величі айсберга Науки Часу, яка складає цілісну систему знання і відкриває для нас шлях духовного сходження.

Веселкова Наука, цілком заснована на розумінні часу як творчого  принципу природи, допомагає об'єднати усі шляхи духовного сходження і потоки наукової думки в єдиному баченні Веселкового Моста, що обіймає Матір-землю.

Відомі системи знання, такі як і-Цзин і код ДНК, радіаційні пояси Ван Алена і електромагнітні поля Планети, руни Футарка і квадрат Франкліна, модель резонансного поля і плазмова модель Всесвіту, йога і фалунь дафа, сакральна геометрія і вчення про біосферно-ноосферний перехід, майянский Цолькін і закони Кеплера часто сприймалися окремими і такими, що не мають точок зіткнення. Тепер, завдяки усвідомленню природи чотиривимірного часу, стає очевидно, що усі вони є функцією Часу, що об'єднує фрагменти Єдиного знання Планети, кожен з яких дбайливо зберігався усередині тієї або іншої культури.

Саме в період Завершення Циклу (1987-2013 рр.) і відбувається синтез духовної спадщини культур Планети. Нам слід бути готовими до цієї найбільшої події. Наскільки гармонійно здійсниться перехід, залежить від нас - людей планети Земля.

Злий:

--- Цитата: taller від 17 Липня 2010, 21:53:24 ---Наближаючись до воріт Завершення Циклу - Гармонійної Конвергенції 2012 року і Галактичної Синхронізації 2013 року, люди Планети покликані усвідомити свою духовну Єдність. Це необхідно також і для того, щоб допомогти самій Матері-землі зробити її духовне сходження.

Усвідомити первинну єдність, значить, утілити заклик Нового Часу Світу :
ЄДИНИЙ ЧАС - ЄДИНА ЗЕМЛЯ - ЄДИНЕ ЛЮДСТВО. Пророцтва про епоху планетарного світу і гармонії, що настає, зливаються в унісон, наповнюючи серця людей радістю і готовністю здійснювати роботу на загальне благо.

Нова наука Синхронного Порядку дозволяє перенастроювати своє мислення і світогляд з умовностей історичного матеріалізму у свободу галактичної гармонії. Один з найпростіших способів - змінити свою тимчасову частоту, наслідуючи Календар Нового Часу і сонастроюючи свій розум і серце на природні природні цикли Землі, Сонця, Галактики. Більше того, власне календар - це тільки вершина величезного і прекрасного у своїй величі айсберга Науки Часу, яка складає цілісну систему знання і відкриває для нас шлях духовного сходження.

Веселкова Наука, цілком заснована на розумінні часу як творчого  принципу природи, допомагає об'єднати усі шляхи духовного сходження і потоки наукової думки в єдиному баченні Веселкового Моста, що обіймає Матір-землю.

Відомі системи знання, такі як і-Цзин і код ДНК, радіаційні пояси Ван Алена і електромагнітні поля Планети, руни Футарка і квадрат Франкліна, модель резонансного поля і плазмова модель Всесвіту, йога і фалунь дафа, сакральна геометрія і вчення про біосферно-ноосферний перехід, майянский Цолькін і закони Кеплера часто сприймалися окремими і такими, що не мають точок зіткнення. Тепер, завдяки усвідомленню природи чотиривимірного часу, стає очевидно, що усі вони є функцією Часу, що об'єднує фрагменти Єдиного знання Планети, кожен з яких дбайливо зберігався усередині тієї або іншої культури.

Саме в період Завершення Циклу (1987-2013 рр.) і відбувається синтез духовної спадщини культур Планети. Нам слід бути готовими до цієї найбільшої події. Наскільки гармонійно здійсниться перехід, залежить від нас - людей планети Земля.

--- Кінець цитати ---

 що куриш?...

Сонечко+:
Злий, у тебе нормальна звичайна реакція "правильної" людини. Така була у "правильних" людей, коли у 1960 році їм казали, що людина полетить у космос, чи, що холеру та тиф лікуватимуть,чи будь-що, в чому вони не розбиралися чи не розуміли. Розумію твою реакцію - така ж сама, напевно, була у твоїх партійних прародичів, коли їм вперше сказали про Бога.
Нам легше людину спалити ніж повірити у те, що "планета кругла і обертається навколо сонця".
А ти що і справді не чув, що людство у 2012 році збирається перейти на  альтернативний календар?
Відповідь від: 18 Липня 2010, 00:53:35
--- Цитата: Alexander від 10 Липня 2010, 20:01:49 ---ти ж не фокусніком-ілюзіоністом хоч стати
--- Кінець цитати ---
А якби фокусником? Я, до речі, у школі полюбляла всілякі фокуси і коники.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії