Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Хто чим займається чи займався в плані саморозвитку, самовдосконалення?

<< < (50/56) > >>

Сонечко+:

--- Цитата: chuck від 18 Березня 2012, 22:09:12 ---Насправді, я займаюся тим, що відловлюю в себе безкінечні штампи, установки і інші "інпринти", в тому числі і в словах інших людей.
Дуууже заковириста штука цей "типовий спосіб сприйняття світу".
Настільки, що люди підтасовують явища під його категорії.
Заняття безглузде і з вдосконаленням нічого спільного не має.
Спостереження за собою, контроль над своїми думками і почуттями, керування своєю поведінкою і самою сутністю — от мета вдосконалення та її засоби.
--- Кінець цитати ---
В цьому є зерно істини. Вірно... але...не все так безнадійно :) для "ідущих".

--- Цитата: chuck від 19 Березня 2012, 01:17:39 ---Є хтось Сильніший.
--- Кінець цитати ---
Є. Але невже ВИ САМІ себе не контролюєте також? Хтось контролює лише певну межу, а все інше - напевно таки справа Ваших рук :). Та, якщо ми не в стані робити цього самі, то Хтось Сильніший надає нам стериотипи поведінки, ставлення до світу і т.д. і тоді справді повністю керує і корегує будь-які наші помисли і дії. А ще Він надає нам ілюзію того, що ми не можемо щось контролювати за гранню стереотипів і вийти за їх межі...Це і справді мегаважко у нашому світі, згідна з Вами. Але, думаю, що все ж таки - можливо при використанні певних методик.

chuck:

--- Цитувати (вибране) ---Але невже ВИ САМІ себе не контролюєте також?
--- Кінець цитати ---

я — себе? Не знаю.

chuck:

--- Цитата: yaro my від 25 Березня 2012, 22:45:31 ---А буває так, як в цьому фільмі, причому без посторонньої хімії. Організм сам виробляє такі речовини-ендорфіни. І світ сприймається, як люблять казати деякі наші політики, "ясно, чітко і прозоро".
 Така асоціація:
промінь уваги світив в сутінках тускло і вузенько, як ліхтарик-фонарик з підсівшими батарейками. Аж ось небосхил освітився каскадом блискавок, і ти вже бачиш панораму аж до самого горизонту.  І з пам"яті виринають давно забуті деталі, які допомогають вирішити певні насущні задачі, чи починаєш легко розуміти слова англійської пісні, яку сто раз чув, але вона була просто "абра кадабра ("англійский я знаю" краще за Косого з "Джентльменів Удачі", але до "перфекту" дуже далеко), а тут стає все зрозуміло.
Шкода, що "блискавки" ясності рідко спалахують. Замітив, що такі прозріння трапляються частіще натщесерце.
--- Кінець цитати ---

ppk-zp:
Люди, як у вас тут все серйозно! :duvno

yaro my:
Обгрунтуйте.
Ви напевно вже перечитали всі 13 сторінок теми?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії