Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Хто чим займається чи займався в плані саморозвитку, самовдосконалення?

<< < (49/56) > >>

ДДК:

--- Цитата: chuck від 05 Березня 2012, 05:58:19 ---Я от щойно пробував тільки повирішувати, щоб воно світило мені... і нічого не вийшло ))
--- Кінець цитати ---
Мені  шкода. Правда.

yaro my:

--- Цитата: ДДК від 01 Березня 2012, 20:00:14 ---
--- Цитата: Alexander від 01 Березня 2012, 16:43:03 ---І ніхто з нас не може заробити безкоштовний подарунок.
--- Кінець цитати ---
Ніщо у нашому Всесвіті не буває даремно. І, якщо Ви отримали такий подарунок, це значить, що Ви нарешті зробили щось як слід, що відповідає Божественним помислам. Вся справа у тому, що будь-які дії є двонаправленим потоком. Один - від Вас, інший - до Вас. І ніяк інакше.

--- Кінець цитати ---
А тільки Чак нагадав про Сонце, яке всім світить, то зразу поправились:
--- Цитата: ДДК від 04 Березня 2012, 18:02:39 ---А Сонце теж від Бога. Тому й світить нам завжди, не зважаючи ні на що. Бог надає нам свою любов і радість не за щось, а тому що Він є і ми Його сини. Навіть якщо Ви не заслуговуєте на Сонце (до речі це не ми вирішуємо а тільки Ви стосовно себе), Бог все одно надає Вам свою любов і тільки Ви вирішуєте чи візьмете від нього це.

--- Кінець цитати ---
і суперечите попередній своїй відповіді.
 Це як в тому анекдоті про літаючих крокодилів:
Товаришу прапорщик, а правда, що крокодили літають?
-Ти що, з глузду з"їхав? Звичайно, що ні.
-А товариш генарал сказав, що літають.
-Ну, раз товариш генерал сказав, - то літають, тільки низько-низько і виключно в воєнний час. ;)
а слова про "тільки Ви вирішуєте", то повна фігня, як каже Чак, на що він зразу ж звернув Вашу увагу своєю відповіддю. :good
Чак,  вже неодноразово вказував на Ваші "заблуждєнія", і зауважу, що усе по темі: "проводиться разЪяснительная работа среди Вас, чтобы Вы росли над собой", самовдосконалювались, хоча туго іде процес, бо "нелёгкая это работа, из...".

chuck:
Насправді, я займаюся тим, що відловлюю в себе безкінечні штампи, установки і інші "інпринти", в тому числі і в словах інших людей.
Дуууже заковириста штука цей "типовий спосіб сприйняття світу".
Настільки, що люди підтасовують явища під його категорії.
Заняття безглузде і з вдосконаленням нічого спільного не має.
Спостереження за собою, контроль над своїми думками і почуттями, керування своєю поведінкою і самою сутністю — от мета вдосконалення та її засоби.
Приставку "само-" опустив свідомо. Немає ніякого само- )))

Сонечко+:

--- Цитата: yaro my від 18 Березня 2012, 19:13:56 ---А тільки Чак нагадав про Сонце, яке всім світить, то зразу поправились:
--- Кінець цитати ---
Так Сонце Бог надає не йому конкретно лише, а всім.
ДДК певно мав на увазі, що...Зараз приведу приклад. Наприклад, електрика чи водопостачання йде на весь будинок, квартал тощо. Воно існує відразу. Але, якщо, хтось перестане оплачувати за те світло чи воду, то його можуть відрізати від центральної мережі."Не заслужив" на подальше користування :).
Сонце світить всім, хто народився. А раз народився, то значить він уже у минулому житті заслужив на таку милість чи спокутав уже, тобто очистився\оновився для подальшого втілення\життя. А далі "подарунки" (милість, але не любов - бо Бог любить нас завжди) залежать уже від того, чи відповідає наш образ життя світлому і Божому.
--- Цитата: chuck від 18 Березня 2012, 22:09:12 ---контроль над своїми думками і почуттями, керування своєю поведінкою і самою сутністю
--- Кінець цитати ---

--- Цитата: chuck від 18 Березня 2012, 22:09:12 ---Приставку "само-" опустив свідомо.
--- Кінець цитати ---
А хто ж тоді контролює це, якщо не "само-" ;)?

chuck:

--- Цитата: сонечко я від 18 Березня 2012, 23:21:23 ---А хто ж тоді контролює це, якщо не "само-"
--- Кінець цитати ---

Є хтось Сильніший.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії