Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Хто чим займається чи займався в плані саморозвитку, самовдосконалення?

<< < (48/56) > >>

chuck:
Дар може зрозуміти лиш той, хто сам на нього здатний.

От, скажіть, пацани, (тільки нічого не видумуйте (до Александра це не відноситься  :P), Сонце нам "за що" світить?

DVania:
А це дивлячись хто як розуміє той дар і що він просить .Сонце сходить і над добрими і над злими,але чи всі із названих вспадкують царство Боже?

chuck:
Ага. Бачу не вийшло без "уточнень".
Я не пам'ятаю, щоб я щось спеціально робив для того, щоб Сонце мені світило.
Припускаю, що воно світило і до мене, і після мене ще трошка посвітить ))
Як розглядати цей стан речей?

ДДК:

--- Цитата: DVania від 01 Березня 2012, 20:09:26 ---Або не змогли нічого зробити і визнали це і просите у Нього вибачення,і Він не відмовить.Від вас покаяння і любов,від Нього любов,прощення і подарунок.
--- Кінець цитати ---
Відмінно! Повністю згідний. Чітко і ясно.
Відповідь від: 04 Березня 2012, 17:49:06А Сонце теж від Бога. Тому й світить нам завжди, не зважаючи ні на що. Бог надає нам свою любов і радість не за щось, а тому що Він є і ми Його сини. Навіть якщо Ви не заслуговуєте на Сонце (до речі це не ми вирішуємо а тільки Ви стосовно себе), Бог все одно надає Вам свою любов і тільки Ви вирішуєте чи візьмете від нього це.

chuck:

--- Цитата: ДДК від 04 Березня 2012, 18:02:39 ---А Сонце теж від Бога. Тому й світить нам завжди ...
--- Кінець цитати ---

--- Цитата: ДДК від 04 Березня 2012, 18:02:39 ---.... тільки Ви стосовно себе), Бог все одно надає Вам свою любов і тільки Ви вирішуєте чи візьмете від нього це.
--- Кінець цитати ---
Як там в Росії я не знаю ))
А у нас на у Франківській області Сонце світить лиш у день.
Я от щойно пробував тільки повирішувати, щоб воно світило мені... і нічого не вийшло ))

Чи то тому, що Сонце світить мені не завжди, чи то тому, що Бог так зробив, що від мене залежить рівно стільки, скільки від мене залежить.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії