Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Хто чим займається чи займався в плані саморозвитку, самовдосконалення?

<< < (47/56) > >>

Сонечко+:

--- Цитата: Alexander від 01 Березня 2012, 08:18:35 ---«Чому ти називаєш мене хорошим? Є тільки один хороший, і це Отче Наш ».
--- Кінець цитати ---
Не упевнена у правильності перекладу цього епізоду. Людина прагне бути доброю. Бо байдужість чи заспокоювання себе тим, що "я поганий, бо хороший лише Бог, тому я маю право робити пакості"- це також одне із зол.
Тай цей приклад не вказує на протиріччя взятого у цитату тобою тексту.

Alexander:
якби ми мали заслужити, заробити Божу милість, або стати гідними її,
то перший оболтус  :=) ніколи б не прозрів
Відповідь від: 01 Березня 2012, 16:27:10Якби було потрібно розуміти Нескінченність для того щоб бути тут,(на цьому світі) мене б тут не було.
Я використовував все, що в мене було, і програв. :)
Нічого не було зароблено або заслужено, і я вже точно не був гідний. :)
Я дожив майже до 45, перш ніж зрозумів, що слово «милість» означає подарунок. Безкоштовний подарунок.
І ніхто з нас не може заробити безкоштовний подарунок.

ДДК:

--- Цитата: Alexander від 01 Березня 2012, 16:43:03 ---І ніхто з нас не може заробити безкоштовний подарунок.
--- Кінець цитати ---
Ніщо у нашому Всесвіті не буває даремно. І, якщо Ви отримали такий подарунок, це значить, що Ви нарешті зробили щось як слід, що відповідає Божественним помислам. Вся справа у тому, що будь-які дії є двонаправленим потоком. Один - від Вас, інший - до Вас. І ніяк інакше.

DVania:

--- Цитата: ДДК від 01 Березня 2012, 20:00:14 ---
--- Цитата: Alexander від 01 Березня 2012, 16:43:03 ---І ніхто з нас не може заробити безкоштовний подарунок.
--- Кінець цитати ---
Ніщо у нашому Всесвіті не буває даремно. І, якщо Ви отримали такий подарунок, це значить, що Ви нарешті зробили щось як слід, що відповідає Божественним помислам. Вся справа у тому, що будь-які дії є двонаправленим потоком. Один - від Вас, інший - до Вас. І ніяк інакше.

--- Кінець цитати ---
Або не змогли нічого зробити і визнали це і просите у Нього вибачення,і Він не відмовить.Від вас покаяння і любов,від Нього любов,прощення і подарунок.

Alexander:

--- Цитата: ДДК від 01 Березня 2012, 20:00:14 ---якщо Ви отримали такий подарунок, це значить, що Ви нарешті зробили щось як слід, що відповідає Божественним помислам.
--- Кінець цитати ---
ха :) я нічого такого не зробив, і нічого такого не отримав,
я говорю про милість Божью, за яку Бог нічого не хоче взамін :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії