Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Хто чим займається чи займався в плані саморозвитку, самовдосконалення?

<< < (46/56) > >>

ДДК:
Починати шлях справді треба. Сумніви, зупинки, відхилення у зворотній бік - це не є кріміналом. Головне щоб не зважаючи ні на що йти вперед до позитиву, до світлого, до Бога.

chuck:

--- Цитата: ДДК від 29 Лютого 2012, 15:21:53 ---Головне щоб не зважаючи ні на що йти вперед до позитиву, до світлого, до Бога.
--- Кінець цитати ---

Позитив — суто суб'єктивне відчуття. Для його досягнення нікуди не треба йти. Ні в перед, ні в зад.
Шлях до світла — та ще маячня )) Просто не треба від нього ховатися.
Ну, а до Бога це дуже далеко ))

Alexander:

--- Цитата: chuck від 29 Лютого 2012, 16:20:59 ---Шлях до світла — та ще маячня )) Просто не треба від нього ховатися.
--- Кінець цитати ---
згідний, я теж так рахую :)
Божья милість - це подарунок, його треб просто приняти, а не пижитись і напрягатись готуя себе до загробного життя :=)

Сонечко+:

--- Цитата: chuck від 29 Лютого 2012, 16:20:59 ---Шлях до світла — та ще маячня )) Просто не треба від нього ховатися.
--- Кінець цитати ---
Людина коли не йде, тобто - стоїть на місці, вона хоч не хочеш відстає.
--- Цитата: Alexander від 29 Лютого 2012, 17:42:18 ---Божья милість - це подарунок, його треб просто приняти
--- Кінець цитати ---
Тільки до людей не з "Книги життя" чи тих, що у темряві той "подарунок" може не потрапити. Та і милість Бога - це не подарунок, а нагорода(благодать, чи те, на що ти заслуговуєш) за свій образ життя і стан духу.

Alexander:

--- Цитата: сонечко я від 29 Лютого 2012, 23:35:21 ---Та і милість Бога - це не подарунок, а нагорода(благодать, чи те, на що ти заслуговуєш) за свій образ життя і стан духу.
--- Кінець цитати ---
Тесляр йшов кудись по дорозі одного ранку і хтось, бажаючи чогось гукнув йому: «хороша людина, хороший человек», :) а Тесляр підійшов до нього і, подивившись на нього, сказав: «Чому ти називаєш мене хорошим? Є тільки один хороший, і це Отче Наш ». Нагадаю, що це сказав Тесляр. :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії