Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Хто чим займається чи займався в плані саморозвитку, самовдосконалення?

<< < (41/56) > >>

yurko:
Але й понаписували.
Прочитав бігцем.
найбільше сподобалося використання історії Життя Ющенка, для ілюстрації "кручення законом" Ісуса  :=)

Пішітє істчо!!! :popkorn

ДДК:
Понаписували  але  більше  ніхто  не  пише.  Напевно  все  зрозуміли  чи  побігли  терміново  вдосконалюватись.

chuck:

--- Цитувати (вибране) ---Напевно  все  зрозуміли  чи  побігли  терміново  вдосконалюватись.
--- Кінець цитати ---

Приєднюйтесь!  :good

Сонечко+:

--- Цитата: yaro my від 04 Грудня 2011, 19:57:49 ---Цікаво, чим збираєтесь викликати резонанс: кайлом розколювати не будете, я так розумію, може голосом, кажуть, що від голосу деяких оперних співаків тріскають скляні вироби. А може у вас є якась ієрихонська труба?
Відправляти камінь в інший вимір як збираєтесь? Через "Зоряні ворота", чи ще якось, силою думки може. Це все байки.

Силою самої "потужньої" думки чи віри не можливо ворухнути хоча би піщинку.
--- Кінець цитати ---
Нічим не збираюсь, бо у мене не достатня швидкість і рівень думок :(. Зате можна ворухнути поглядом і таких прикладів телепоркінезу достатньо у нашому світі. Навіть у самих звичайних людей народжуються дітки з такими можливостями. Ми якось були в гостях у такій сім"ї  -сидять хлопчик з дівчинкою на підлозі і граються пересуваючи кубики та інші іграшки чи то поглядом чи то силою думки...Ще мене вразив момент. Ми покликали малого, поклавши у книжку долар, подивитись на цікаву книгу. Малий підбіг, поставив на книжку руку і побіг далі, крикнувши - "нічого цікавого - доросла книжка з доларом на 20ій сторінці"
Відповідь від: 16 Грудня 2011, 22:48:09
--- Цитата: yaro my від 05 Грудня 2011, 16:59:15 ---Ось бачиш як воно, коли нема відповіді по суті, то спригуєш так само як  "знатоки", які раденькі що дурненькі,
--- Кінець цитати ---
Так, по суті відповіді немає. Я починала цю тему, щоб у ній брали участь ті, хто займається по якомусь методу. Але таких на форумі немає. У Калуші є, але вони на жаль, сюди не заходять, щоб поділитись. Та, все одно дещо таки почерпнула з тутешніх розмов :).
--- Цитата: yaro my від 05 Грудня 2011, 16:59:15 ---Сподіваєшся самовдосконалитись від спілкування
--- Кінець цитати ---
Від спілкування? Оп-па! Від спілкування - поступає інформація лише. А ти вже її переварюєш, але вдосконалення йде через дію.

--- Цитата: ДДК від 11 Грудня 2011, 16:13:00 ---Для  цього  потрібно  буде  почистити  дух  і  фізичне  тіло  від  бруду  (гріхів).  Це  і  є  ваше  самовдосконалення  і  саморозвиток.
--- Кінець цитати ---
Так. Згідна  :good. А розум від шлаків сам очиститься паралельно?
І все ж таки чистити дух і тіло також потрібно по якихось методиках і певним правилам?

yaro my:
"Прекрасная Зеленая" - Французский фильм о другом миропонимании  http://prekzel.ucoz.ru/- там показані можливі шляхи розвитку. Фентезі, яке може стати реальністю, гіпотетично, і сатира не зла, позитивна.
Акробати на гойдалках - круто розвинуті, то аж в кінці фільму, коли титри ідуть.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії