Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Хто чим займається чи займався в плані саморозвитку, самовдосконалення?

<< < (40/56) > >>

yaro my:

--- Цитата: chuck від 05 Грудня 2011, 00:07:16 ---Закон о субботе был истолкован Христом (как и все остальные законы) не формально, а по сути.
--- Кінець цитати ---
Ющенко, коли розганяв Верховну Раду в 2008-му теж так казав, що може він діє проти букви закону, але в дусі закону.
Закон як дишло...
Ось бачиш як воно, коли нема відповіді по суті, то спригуєш так само як  "знатоки", які раденькі що дурненькі, вставляють свої пару копійок просто так, аби відмітитись і підгодувати своє ЧСВ. Сподіваєшся самовдосконалитись від спілкування з такими веселунами, які вже давно зробили свої висновки, і потішаються, бо щось толкове видати не вистачає розуму.

chuck:
То есть это:


--- Цитувати (вибране) ---расширение заповеди "один день посвяти Богу твоему" до заповеди: "Не проживай ни одного для не для Бога", то ли слишком не удобен для многих христиан (чем же они тогда лучше Евреев?), то ли, действительно, тут логическая цепочка несколько сложнее ))
Но, уверяю Вас, не такая уж она сложная, чтобы не заметить этого с 10-го раза.
--- Кінець цитати ---

за ответ не прокатило?
Я старался быть последовательным: сначала сказал, что заповеди Христа ужесточают требования Ветхого завета, а после этого показал это на примере заповедей "Не убий" и "Ненавидь врага", в развитие которых Христос утвердил: "Не гневайся по-напрасну" и "Благословляйте ненавидящих".

С субботой всё ещё проще: евреи неплохо устроились с этим седьмым днём (нет, я уверен, что среди них есть те, кто понимают эту заповедь, например, так как я, но я не о них).
Там, где им было нужно, они себе и так всё разрешали (мол разумная необходимость), а, если кого-нибудь нужно было "прижать" то обвиняли в чём-ни-попадя за деятельность в этот день. Христос взял и развернул этот принцип против них: теперь всё, что является разумной необходимостью можно делать и в субботу, но то, что направлено вопреки воле Отца — нельзя делать ни в какой день. (Фактически, это практика контролируемой глупости).
Согласись, что "контролировать себя 24 часа в сутки, 7 дней в неделю", всё-таки, это намного сложнее, чем выдержать в бездеятельности всего один день (хотя и это довольно не просто. Кто пробовал — подтвердит).
Если это не понятно, ну, тогда я не знаю.  :-[

Відповідь від: 05 Грудня 2011, 18:42:52
---
Ах, да...

--- Цитувати (вибране) ---Сподіваєшся самовдосконалитись
--- Кінець цитати ---
Ты же знаешь, что "самовдосконалення" это ещё та "дрочка" чсв.
Я давно забил на всякое вдосконалення. Темболее на "само-", т.к. считаю это не возможным  ;)

Alexander:

--- Цитата: chuck від 05 Грудня 2011, 18:44:54 ---Я давно забил на всякое вдосконалення. Темболее на "само-", т.к. считаю это не возможным
--- Кінець цитати ---
 дух виросте сам, якшо буде для цього якись умови :)

yaro my:
"Не пукай в бридень - не пугай карасиків" - народна мудрість.
Людина, - цільна довершена істота, що має свідомість сприймати і пізнавати світ.
Їй нічого вирощувати в собі. Дух - це не глист, який може виростати в животі =))
Єдине, що може зробити людина, - це укріплювати зв"язок з Духом. І жодні обставини не можуть вплинути, якщо прикладати зусилля саме в цьому напрямку. Але більшість сил тратиться на пустопорожні відповіді на форумі, в яких немає не те що сили, а навіть немає здорового глузду (в більшості є лише пшик із смайликом).
2chuck Вдосконалювати можна і фізичне тіло, очищати його від токсинів, ядів, займатись фізичною культурою (а не спортом), - свідомість від цього прояснюється.

ДДК:
Я  давно  чекав  на  такі  відповеді  як  три  попередні.  Правда,  нічого  вдосконалити,  тим  більше  "само",  не  можливо  у  своєму  божественному  початку.  Для  цього  справді  треба  стати  Богом.  Кажуть  якщо  хочеш  бути  Богом  то  стань  їм.  Для  цього  потрібно  буде  почистити  дух  і  фізичне  тіло  від  бруду  (гріхів).  Це  і  є  ваше  самовдосконалення  і  саморозвиток.  Але  на  мій  погляд  такі  поняття  відносяться  більше  до  підвищення  якихось  навиків  праці  або  засобів  обробки  інформації.
Відповідь від: 11 Грудня 2011, 16:07:32До  речі,  умовою  "зростання"  духу  до  стану  Бога  є  відсутність  гріхів  чи  бруду  всілякого  у  вашому  житті.  Щастя  вам  і  радості !

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії