Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Хто чим займається чи займався в плані саморозвитку, самовдосконалення?

<< < (38/56) > >>

chuck:
Ты упускаешь важный момент: Бог создал человека по своему образу и подобию. То есть дал ему способность свободного выбора.
Если кто-то думает, что Бог "запрограммировал" человека от начала до конца, то очень сильно ошибается.
На каждом из нас (И БОЛЬШЕ НИ НА КОМ) лежит огромная ответственность за свой выбор. Выбор, который мы делаем каждый день по множеству раз.
"Свалить" всё на Всевышнего так просто не выйдет!

Именно таким "пацанам на расслабоне" Христос сказал: Ну и что, что вы именем моим чудеса творили? Отойдите от меня, я не знаю вас!
Оп-па...
Ничего не было продумано заранее.
Всё намного сложнее: наша судьба в наших руках.
Вот в чём вся фишка, пацаны и девчонки.
А мы всё играемся.

chuck:

--- Цитувати (вибране) ---Бог - мужик!
--- Кінець цитати ---

Какие базары, братан!  :good

yaro my:

--- Цитата: сонечко я від 29 Листопада 2011, 00:44:26 ---підбираєш частоту коливання частинок валуна і розколюєш його пополам, використовуючи явище резонансу. Або відправляєш той камінь на якусь мить у паралельний вимір...
А ті варіанти, що Ви є результатом звичайного руху думок
--- Кінець цитати ---
Ваш рух думок звичайним не назвеш.
Цікаво, чим збираєтесь викликати резонанс: кайлом розколювати не будете, я так розумію, може голосом, кажуть, що від голосу деяких оперних співаків тріскають скляні вироби. А може у вас є якась ієрихонська труба?
Відправляти камінь в інший вимір як збираєтесь? Через "Зоряні ворота", чи ще якось, силою думки може. Це все байки.

Силою самої "потужньої" думки чи віри не можливо ворухнути хоча би піщинку.



Відповідь від: 04 Грудня 2011, 19:51:11
--- Цитата: ДДК від 29 Листопада 2011, 21:34:43 ---Христос  правил  не  дотримувався.
--- Кінець цитати ---
Остап Бендер також.

Відповідь від: 04 Грудня 2011, 19:52:52
--- Цитата: ДДК від 29 Листопада 2011, 21:34:43 ---Він  іх  створив  для  нас,  синів  його.  А  ви  просто  неуважно читали  про  Христа
--- Кінець цитати ---
Ви про дочок забули :) Як визначили, що неуважно читали. Аргументуйте, може ви уважно читали, щось сакральне дізнались.
До речі, Христос казав, що він прийшов не нарушити закон, а виконати. Правда, в результаті таки порушив, якщо вірити Євангеліям.

chuck:

--- Цитувати (вибране) ---Правда, в результаті таки порушив, якщо вірити Євангеліям.
--- Кінець цитати ---
наприклад?

yaro my:
 Витвір епістолярного жанру - книга "Біблія"- небезпечна зброя масового ураження, від якої постраждало дуже багато людей. "Непонятки" на кожному кроці, ми вже виясняли не раз, ну хоча би можна згадати про "смертю помрете" і вигнання з раю, також епізод про "меч", - трактують по різному.
Я вже згадував статистику, що від копирсання в текстах у багатьох "їде кровля" в процесі самовдосконалення.
СЗ з його жидівською доктриною - то взагалі "жесть".
Автори НЗ намагались якось згладити "шорсткі" моменти, але такі закони жанру, що всім не угодиш.
 Головний персонаж НЗ, який ніби-то був посланий для спасіння "заблудших овець" "коліна Ізраїлевого", задекларував, що нема "ні елліна, ні іудея", тобто відмовив богоізбґанному наґоду у богоізбґанності, що суперечить СЗ, а також Торі і Талмуду - це раз;
 строгий закон дотримання суботи, що входив в 10 заповідей Мойші, він  трактував дуже вільно,- це два;
 поважай батька і матір,- теж з законів Мойші - тут він взагалі сказав, що "пєрвим дєлом - самольоти", це коли коли мати прийшла, а у нього був "сходняк", і він сказав, мол "корєша в законі" - мати і батько мої, і що треба "рєшать вопроси",- це три;
Один раз говорив, що хто має, тому ще додасться, а хто не має, у того заберуть і те що в нього є.
А в іншому місці каже, що останні першими стануть, - чотири.
Казав: "слова ваші хай будуть: "так - так, ні - ні, а що зверх того - від лукавого"". -А у самого як? -Отож-бо.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії