Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Хто чим займається чи займався в плані саморозвитку, самовдосконалення?

<< < (37/56) > >>

Alexander:
а як вона його підставила тоді :)
а шо люди секс придумали, чи Бог :)
а я ше таке десь чув, шо усвідомлено прожиті десять років дають можливість запланувати рік вперед, так як хочеш, :) і все получиться.

chuck:

--- Цитувати (вибране) ---а як вона його підставила тоді
--- Кінець цитати ---

Вона могла обирати між довірою до Бога та можливістю пізнання добра та зла.
Якось х.з. чим вона в той момент думала. І, головне, не дуже зрозуміло про кого! Хоч би посперечалася, чи що? Хоч би Адама закликала!
Не можна бабам доручати приймати рішення самостійно ))


--- Цитувати (вибране) ---а шо люди секс придумали, чи Бог
--- Кінець цитати ---

Я скажу, якщо ти скажеш до чого тут секс.


--- Цитувати (вибране) ---а я ше таке десь чув, шо усвідомлено прожиті десять років дають можливість запланувати рік вперед, так як хочеш, і все получиться.
--- Кінець цитати ---

І це життя?  :D
Тобто є думка, що на свідомих форс-мажори не розповсюджуються?
Цікаво.
А сон іде в рахунок?

Alexander:

--- Цитата: chuck від 01 Грудня 2011, 21:48:19 ---Якось х.з. чим вона в той момент думала. І, головне, не дуже зрозуміло про кого! Хоч би посперечалася, чи що? Хоч би Адама закликала!
Не можна бабам доручати приймати рішення самостійно
--- Кінець цитати ---
бач як просто, яблочко надкусила і протянула ручку, в Адама просто виходу не було, така природа всіх мужиків, :=) 
і цим спасла все людство, а то були би зараз як херувими безполі :)


--- Цитата: chuck від 01 Грудня 2011, 21:48:19 ---Тобто є думка, що на свідомих форс-мажори не розповсюджуються?
--- Кінець цитати ---
розповсюджуються, як без них :) але аналіз 10 свідомих років показує шо дещо можна і передбачити  :) 10 до 1, щось то і повторюєтся, чи не так


--- Цитата: chuck від 01 Грудня 2011, 21:48:19 ---А сон іде в рахунок?
--- Кінець цитати ---
ні  :) до сна ще дійдемо.

chuck:
Ага. Виходить не хочеш колотися ))) Не говориш до чого тут секс і безполі херувими (хто тобі, до речі, таке сказав, що вони не мають статі? Бачив їх чи що?  :D )

Ладно, "пойдём другим путём" )

З'їжджаєш ти з питання про секс лиш тому, що ти так вибудував цю лінію. А між тим, вона збудована на хибному уявленні більшості (я не думаю, що ти теж притримуєшся цього шаблону), що після того як вони "скуштували заборонений плід", стався "акт гріхопадіння" тобто секс.
Ви, що знущаєтеся, чи що?
Трахалися вони як і коли хотіли від самого початку. І дітей могли понароджувати ще до того, як їх нагнали з раю.
Насправді, нічим таким особливим секс не відрізняється від інших проявів життя людини, як частини живої природи: всі плодяться.

Отримане сприйняття світу виявилось дуже важкою ношею для людей: здатність оцінювати все з позицій добре / погано, добро / зло дуже потужній інструмент і у користуванні ніби не дуже складний. Але чим потужніший інструмент, тим більш обережного підходу у використанні він вимагає. В ідеалі, краще за такі речі не братися, я вважаю. Є Той, Хто знає, що насправді є добре, а що погано, що є істина, в решті решт.
Але, хто ж сам відмовиться від такої "іграшки"? Цю здатність люди отримують майже "з молоком матері" і , саме ця здатність перетворює життя людини з раю на буденність. Не дуже безтурботну буденність. А деколи на нестерпне існування.

Початком відліку для шкали добро/зло людина обрала власні задоволення: що мені приємне те й добре! Все решта — зло.
Варто обрати іншу точку відліку і все зміниться: добро і зло перестає існувати взагалі.
Страждання, біль, смерть... все це нікуди не дівається, але вони перестають бути чимось "поганим" та "недобрим".
В це буває складно повірити, але подивіться ще раз те відео про хлопця, який народився без рук та без ніг.
Щось тут не так.
При тому, я бачу в його погляді пошук. Він дивиться і не може повірити, що всі ті люди не думають про те, про що з ранку до ранку думає він.
Він навчився дуже важливій речі. І вона відкрила йому неймовірні можливості. Він не вірить, що таких людей може бути так мало серед тих, кому нічого не бракує.

Про 10 років і 1.
Просте запитання: а навіщо?
Ні, я розумію, якщо людина точно знає, що за 10-ть років вона отримає шанс увійти до Царства Небесного.
Це я можу зрозуміти.
А ще для чого?



Відповідь від: 02 Грудня 2011, 00:05:28

--- Цитувати (вибране) ---до сна ще дійдемо.
--- Кінець цитати ---

Авторитетно заявляю  ;)
Спробувавши прожити навіть не рік свідомо, я стикнувся з жахливою справою: мій стан сну відкидав мене в несвідоме життя.
Кожен ранок я починав, як все спочатку. День сурка. Без жартів.
Невдовзі, виявилось, що 10 років свідомого життя можна замінити коротшим терміном.

Доктор Хаос:
Просто смешно... Типа Бог не знал, когда создавал Адама и Еву, что будет грехопадение и прочее, прочее, прочее. Робяты, все было задумано заранее. Ева была всего лишь исполнителем ВОЛИ.
Відповідь від: 02 Грудня 2011, 00:10:35Это, чтобы роду мужскому было потом на кого валить свои грехи 8) 8) 8)
Відповідь від: 02 Грудня 2011, 00:12:12Все было продумано за нас и до нас :good
Відповідь від: 02 Грудня 2011, 00:12:47Явно, :P Бог - мужик!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії