Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Хто чим займається чи займався в плані саморозвитку, самовдосконалення?

<< < (35/56) > >>

Alexander:

--- Цитата: chuck від 30 Листопада 2011, 20:33:49 ---І вона перша просікла, що можна собі усе, що хочеш знати, тикати пальцєми в різні боки: "Той — хороший, той — хрєновий" і ніц тобі за то не буде. Ну, помреш в страхах...
--- Кінець цитати ---
я тобі братан співчуваю :)

--- Цитата: chuck від 30 Листопада 2011, 20:33:49 ---Вдосконалення, якщо й існує, то воно полягає в зміні сприйняття світу.
--- Кінець цитати ---
ну добре :) візьмемо так, - зробив більш сильним створінням :)
Відповідь від: 30 Листопада 2011, 21:34:59
--- Цитата: ДДК від 30 Листопада 2011, 21:26:21 ---Александер,  я  не  згідний.
--- Кінець цитати ---
 :D з ким, Енгельсом чи Каутським

--- Цитата: ДДК від 30 Листопада 2011, 21:26:21 ---До  речі,  помилок  там  зовсім  не  було.
--- Кінець цитати ---
ну не помилки, а так, деякі покращення :)
Відповідь від: 30 Листопада 2011, 21:38:07добре :)
чи може хтось  назвати щось, що не є істиною :)

Сонечко+:
неістина. ;)
Помилка, байдужість, невміння, поломка, ненависть,...
..................................... ....................................................
Відповідь від: 30 Листопада 2011, 23:39:51
--- Цитата: Alexander від 30 Листопада 2011, 08:12:55 ---Бог - творець, і як  у кожного творця наступне творіння більш досконале ніж попереднє,
--- Кінець цитати ---
Не знаю, не знаю. Хіба у кожного художника кожна наступна картина більш досконала? чи у кожного фотографа КОЖНА фотографія краща за попередню ;)? Вона просто - різнопланова, може бути диптріх, може триптих. Може доповнювати тематику, може бути зовсім протилежного напрямку. Щоб не скучно було милуватись творіннями
А взагалі-то чого я сперечаюсь? Набагато приємніше признати Єву більш досконалою за Адама. Ну, у всякому випадку, вона таки більш сміливіша і спокусливіша. І краще уміє переконувати...навіть за Самого...ой
--- Цитата: chuck від 30 Листопада 2011, 20:33:49 ---Вдосконалення, якщо й існує, то воно полягає в зміні сприйняття світу.
--- Кінець цитати ---
Ні. Це лише початок - перший крок до того, щоб змінити сприйняття себе.
--- Цитата: chuck від 30 Листопада 2011, 20:33:49 ---Більшість людей теперішньої епохи базують свій світогляд на принципі: "Жити добре! А жити добре — ще краще!"
От звідки бажання типу "обробляти максимум інформації".
--- Кінець цитати ---
Абсолютно різні твердження. Одне - не витікає з іншого. Одні хотять стати кращими, щоб краще допомагати ближнім, інші - щоб мати життя "вічне", ще деякі, щоб покращити якість свого життя (не меркантильну) і лише мала горстка ще міркує про захопленя влади заради наживи - та яка рахує, що вдосконалювати потрібно "технічну" сторону своєї особистості, зовсім забувши про духовну.

Сонечко+:

--- Цитата: chuck від 30 Листопада 2011, 20:06:34 ---Чому тоді Христос каже, що хто може без жінки прожити (заради Царства Небесного), той нехай живе?
--- Кінець цитати ---
А що здвинуті по фазі не повинні жити  ;)? Раз їм не треба ніжної протифази ... (але то не значить, що шукати струм (страм) потрібно у особин своєї статі) :)
Якщо серйозно - то, якщо плотське так сильно відволікає від більш духовної мети, що суміщати не получається - то ніхто не заважає служити лише Божим цілям, залишивши мирське життя. Але це не значить, що одна людина має залишатись поза життям в обителі Господній ("не гоже чоловіку бути одному..."). Євреї навіть вважають, що частину душі чоловік отримує при народженні, а іншу частину отримує, коли знаходить свою другу прекрасну половинку. А жінка відразу має цілісну душу.

--- Цитата: ДДК від 30 Листопада 2011, 21:26:21 ---У  випадку  Єви  доповненням  є  протилежність
--- Кінець цитати ---
Точно - єви завжди лежать (нав)проти адамів..Так, припиняю писати вночі, а то тему паганю думками не тої фази.

chuck:

--- Цитувати (вибране) ---лише мала горстка ще міркує про захопленя влади заради наживи - та яка рахує, що вдосконалювати потрібно "технічну" сторону своєї особистості, зовсім забувши про духовну.
--- Кінець цитати ---

Ну, от Ви і спалилися ))
Духовний бік теж буває такий, що не дай Господи такий бік розвивати.


--- Цитувати (вибране) ---інші - щоб мати життя "вічне"
--- Кінець цитати ---

лиш, що то воно таке, вічне життя??
От, як би Ви мені краще розтлумачили про вічне життя, я був би вдячний.


--- Цитувати (вибране) ---Одні хотять стати кращими, щоб краще допомагати ближнім
--- Кінець цитати ---

Тут теж не все зрозуміло.
Це треба теж розшифрувати.


--- Цитувати (вибране) ---Абсолютно різні твердження. Одне - не витікає з іншого.
--- Кінець цитати ---

Ой, сонечко, ще й як випливає!
З того моменту, як Адам та Єва переїли "яблучок" ми ніяк не можемо наїстися.
Не про той харч думаємо. Читайте Новий Заповіт.


--- Цитувати (вибране) ---І краще уміє переконувати...навіть за Самого...ой
--- Кінець цитати ---

Це говорить лиш про те, що в своїх бажаннях Єва не може або не хоче (що скоріше) зупинитися ні перед чим.
Навіть перед пересторогою Самого.
І на відміну від Самого, який лишив їм (нам) можливість свідомого вибору, вона Адама цього вибору позбавила.
Адам звичайно сам винний, але...
Але тепер мені зрозуміло, що мав на увазі Христос, коли казав про ставлення чоловіка до жінки.


--- Цитувати (вибране) ---Ну, у всякому випадку, вона таки більш сміливіша1 і спокусливіша2.
--- Кінець цитати ---

1 — я б сказав, тупіша ))
2 — хто не захоче, той не спокуситься.

Але то все фігня і переливання з порожнього у порожнє.

Тепер, якщо залишити лиш тексти та моє їх розуміння, то виходить так:


--- Цитувати (вибране) ---И сотворил Бог человека по образу Своему, по образу Божию сотворил его; мужчину и женщину сотворил их.
--- Кінець цитати ---

Створіння, яке ми називаємо людина, мала відразу повний набір "параметрів" та "властивостей", притаманних і чоловіку, і жінці. Людина це єдина істота. Тоді, можливо, на відміну від трошки пізніших часів, це була і фізично єдина істота.


--- Цитувати (вибране) ---И взял Господь Бог человека, и поселил его в саду Едемском, чтобы возделывать его и хранить его.
--- Кінець цитати ---

Тобто, працювати довелося людині від самого початку. (це до питання про хліб в поті чола)


--- Цитувати (вибране) ---И сказал Господь Бог: не хорошо быть человеку одному; сотворим ему помощника, соответственного ему.
Господь Бог образовал из земли всех животных полевых и всех птиц небесных, и привел к человеку, чтобы видеть, как он назовет их, и чтобы, как наречет человек всякую душу живую, так и было имя ей.
И нарек человек имена всем скотам и птицам небесным и всем зверям полевым; но для человека не нашлось помощника, подобного ему.
И навел Господь Бог на человека крепкий сон; и, когда он уснул, взял одно из ребр его, и закрыл то место плотию.
И создал Господь Бог из ребра, взятого у человека, жену, и привел ее к человеку.
--- Кінець цитати ---

Як вам той момент, що спочатку, теоретично, на місці жінки могла опинитися будь-яка тваринка, яку би вподобав собі Адам?
Тут немає місця для хизування. Якщо дивитися трошки ширше, виходить, що жінку обирали серед тварин... але це не так:


--- Цитувати (вибране) ---И сказал человек: вот, это кость от костей моих и плоть от плоти моей; она будет называться женою, ибо взята от мужа.
--- Кінець цитати ---

Адам розпізнав людину. Якщо покластися на текст, то зрозуміло, що він відчув, що то його продовження, частина, необхідна для цілісності особистості в фізичному плані.

До речі, назвав жінку Євою Адам вже перед самим вигнанням з раю. Після того, як Бог їм повідомив про все, що з ними буде. А до того моменту в них було ... одне ім'я.

---------------


--- Цитувати (вибране) ---А що здвинуті по фазі не повинні жити ? Раз їм не треба ніжної протифази ... (але то не значить, що шукати струм (страм) потрібно у особин своєї статі)
--- Кінець цитати ---

По-перше, може вони не здвинуті, а навпаки?
А, якщо вони здвинуті, то чом би не пошукати серед пацанів, таких самих, як вони??
Якщо їм не потрібно того від жінок, можливо їм потрібно щось інше, чого жінки дати не можуть?
На разі, я таких жінок, ще не зустрічав. Але ніхто мені не казав, що вони мають бути такими, як мені хочеться ))
Тому най будуть такі, які є, але для тих, кому вони потрібні ))


--- Цитувати (вибране) ---я тобі братан співчуваю
--- Кінець цитати ---

Дякую, але тут у мене все ок )
Кожен повинен себе контролювати, як може. І тоді ніхто не буде винен ))




Відповідь від: 01 Грудня 2011, 01:45:56
--- Цитувати (вибране) ---неістина
Помилка, байдужість, невміння, поломка, ненависть,...
--- Кінець цитати ---

Чомусь пригадався мсьє Паганель з "Дітей капітана Гранта" )))
Та, як би не його "помилки"! )))
Все залежить від обставин. Самі по собі явища про себе нічого сказати не можуть.

Сонечко+:

--- Цитата: chuck від 01 Грудня 2011, 01:48:51 ---Духовний бік теж буває такий, що не дай Господи такий бік розвивати.
--- Кінець цитати ---
Духовний?! Ви мали на увазі - бездуховний. :!!Чи ви духовність путаєте з релігійністю?
--- Цитата: chuck від 01 Грудня 2011, 01:48:51 ---От, як би Ви мені краще розтлумачили про вічне життя, я був би вдячний.
--- Кінець цитати ---
Я краще за Біблію і священників Вам розповісти не зможу напевно. Тим більше. що це для Вас доступно. Думаю про те, що душа бессмертна-то Ви знаєте?
--- Цитата: chuck від 01 Грудня 2011, 01:48:51 ---я б сказав, тупіша ))
--- Кінець цитати ---
Звісно, що так сказали б ВИ. Бо у Ваших постах сильно просвічує неприязнь до "тупих" представниць людства :). Ні, не той смайлик - бо мені шкода, що у Вас саме так складаються з ними відносини :(.
--- Цитувати (вибране) ---А, якщо вони здвинуті, то чом би не пошукати серед пацанів, таких самих, як вони??
Якщо їм не потрібно того від жінок, можливо їм потрібно щось інше, чого жінки дати не можуть?

--- Кінець цитати ---
Бог все дав для того жінці...А про гріх мужеложества і рукоблудства Ви не читали у Біблії? Тому не пошукати, що це огидно як Богу, так і нормальним чоловікам...Думаю таким пора шукати уже вузьку дорогу, а не вузьку дирочку...
А для того таким  :punish і не лише таким (повертаючись до назви теми) ;)пора щось робити для саморозвитку і самовдосконалення  :bouquet:

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії