Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Хто чим займається чи займався в плані саморозвитку, самовдосконалення?

<< < (32/56) > >>

chuck:

--- Цитувати (вибране) ---Про зміну Всесвіту казати не можна - для того потрібно Людині( в даному значенні = Людству) бути цілісною, мати об"єднані зусилля. А от ситуацію і оточення навколо себе - дуже легко.
--- Кінець цитати ---
Хотів запитати: "Ну, чому казати не можна?! Чому??"
А я знаю чому!
Бо звалити вину на Людство за те, що воно нібито не цілісне і не має об'єднаних зусиль легше, ніж взяти на себе такий обов'язок.
А, хто Вам сказав, що Людство комусь там щось повинно?
Просто Вам так буде спокійніше?


--- Цитувати (вибране) ---відреагувала як Чак - а що то дасть, я позитивно мислю, просто так не справедливо, я і так щаслива і т.д.
--- Кінець цитати ---
От не треба, прошу.
Я знаю, що це дає.
Крім того, не відрізняю позитиву від негативу (намагаюся і вчуся не відрізняти, якщо чесно).
Я щасливий? Це мене не турбує. Але відчуття задоволення мені приємні. Хоча я можу відключати і задоволення, і незадоволення, і можу не розрізняти приємно / неприємно.
Про справедливість / несправедливість взагалі мовчу.
Читайте оповідання про Дерево Пізнання Добра та Зла — може зрозумієте.


Відповідь від: 29 Листопада 2011, 00:50:13
--- Цитувати (вибране) ---А Ви все зациклюєтесь на матеріальних.  Мова про знаня не цивілізації, а знання для "зробити себе самого"
--- Кінець цитати ---

Я?!
Дякую, що відкрили мені очі на самого себе...

Не може людина сама зробити нічого.
Тим більше сама себе.
Ні в фізичному, ні в духовному плані.
Ой, проговорився...

Сонечко+:

--- Цитата: chuck від 29 Листопада 2011, 00:53:08 ---А, хто Вам сказав, що Людство комусь там щось повинно?
--- Кінець цитати ---
повинно має кілька значень. У даному випадку не "должно"(рос. варіант), а "потрібно, щоб".
Дивно, що Ви не розумієте елементарних речей.
Люди- то єдиний організм. Ну типу - як 1 пальцем ми так не зробимо, як цілою рукою. А ми вважаємо, що хай інші щось робимо. На жаль, робити повинні ВСІ - так навчав Ісус. Для того Він і приходив - пояснити людям, як ми повинні себе поводити і по яким правилам жити. Щоб жити було в радість. "Любіть один одного", допомагайте, об"єднуйтесь, прощайте, "ідіть і проповідуйте" ці знання...Він нікого не заставляв, але пояснював і навчав.

--- Цитата: chuck від 29 Листопада 2011, 00:53:08 ---Не може людина сама зробити нічого.
Тим більше сама себе.
--- Кінець цитати ---
Якщо не хоче - то не може. І ніхто її не заставляє цього робити.
І на щасття - людина себе вдосконалює і пізнає все життя, якщо також хоче і для цього є багато практик і напрямків. А Ви, напевно народились відразу таким, що умів говорити, ходити, мислити, розрізняти, рахувати, терпіти, розуміти... ? Людині "зробили" лише оболонку - і то її ми коректуємо :) з часом.

chuck:

--- Цитувати (вибране) ---А Ви, напевно народились відразу таким, що умів говорити, ходити, мислити, розрізняти, рахувати, терпіти, розуміти... ?
--- Кінець цитати ---

Звичайно, що ні. Мене навчили.


--- Цитувати (вибране) ---На жаль, робити повинні ВСІ - так навчав Ісус.
--- Кінець цитати ---

Щось не можу пригадати, щоб Він таке казав. Може наведете цитаток?


--- Цитувати (вибране) ---Для того Він і приходив - пояснити людям, як ми повинні себе поводити і по яким правилам жити. Щоб жити було в радість.
--- Кінець цитати ---

Христос своїх правил дотримувався чи ні?
А в Нього самого було радісне життя?
Ось так!

ДДК:
Христос  правил  не  дотримувався.  Він  іх  створив  для  нас,  синів  його.  А  ви  просто  неуважно читали  про  Христа.  Радість  життя -- створювати  себе  і  навколо  себе.  А  для  нас -- робити  це  спільно  з  Богом.  А фактично  це  значить  відкривати  Бога  у собі  кожну  мить.
Відповідь від: 29 Листопада 2011, 21:22:07А  щодо  навчання...  Навчатись  можна  але  щоб  навчитись...  Ніколи.  Бо  не  можна  навчитись  тому що  вам  невідомо.  Під  час навчання  ви  просто  згадуєте  чи  прояляєте  у  собі  те  що  вам  спочатку  дав  Бог,  а  ви  згодом  втратили. І  наївно  вважаєте  що  вас  хтось  чомусь  навчає.  Зауважте,  що  ви  притому  розраховуєте  на  пасивну  дію: вас треба  навчати!

Сонечко+:

--- Цитата: chuck від 29 Листопада 2011, 00:10:12 ---Цитувати
О-хо? І хто ж з Вас дорослий хлопчик зробив особистість?
Бог.
--- Кінець цитати ---
Бог дав нам душу і тіло. А МИ УЖЕ ТЕ ТІЛО РОЗВИВАЄМО, А ДУШУ НАПОВНЮЄМО І ВДОСКОНАЛЮЄМО.

--- Цитата: chuck від 29 Листопада 2011, 00:10:12 ---З іншого боку, все можна пояснити, якщо справді це потрібно.
--- Кінець цитати ---
Пояснити можна, але чи зрозуміють?

--- Цитата: chuck від 29 Листопада 2011, 00:10:12 ---В школі навчають жити і працювати в суспільстві та на суспільство.
--- Кінець цитати ---
Так, ми живемо у суспільстві. Тому повинні рахуватись з його правилами, але при цьому не забувати про своє основне призначення.

--- Цитата: chuck від 29 Листопада 2011, 00:10:12 ---Христос взагалі нічого сам не робив
--- Кінець цитати ---

Тут важливе слово САМ. Так, але Він  не сидів просто на печі. Він РОБИВ, але не САМ, а з допомогою Отця свого і апостолів.
Відповідь від: 29 Листопада 2011, 21:54:26
--- Цитата: chuck від 29 Листопада 2011, 00:10:12 ---Тобто від моїх дій система не змінюється??
--- Кінець цитати ---
Змінюється система навколо нас.
--- Цитата: chuck від 29 Листопада 2011, 00:10:12 ---І чим більше розшифровує, тим краще розуміє, що до тих можливостей, яких ми прагнули цим досягнути, поки що надто далеко.Ви вважаєте розумним витрачати час на такі речі??

--- Кінець цитати ---
Ми, коли народились - нам далеко було ще до уміння ходити, читати і тим більше - шити собі одяг, наприклад. Ви і справді вважаєте, ЩО ЦЬОГО ВСЬОГО НЕ ПОТРІБНО БУЛО РОБИТИ, БО НАМ ДО ТОГО ЩЕ ДАЛЕКО?
 
--- Цитата: chuck від 29 Листопада 2011, 03:07:53 ---Мене навчили.
--- Кінець цитати ---
Та ніхто би Вас не навчив якби Ви самі не вчились. Ти скільки хочеш вчи дитину ходити, але, якщо вона сама не зробить для цього кроки, то нічому так і не навчиться. Чак, Ви насправді не такий пасивний, як на себе наговорюєте - мене навчили, мене зробили...Та Ви самі себе робили :), а Вам просто дали для цього можливості.

Відповідь від: 29 Листопада 2011, 22:03:52
--- Цитата: chuck від 29 Листопада 2011, 03:07:53 ---Христос своїх правил дотримувався чи ні?
--- Кінець цитати ---
А у Вас є приклади, що Він порушував заповіді Отця небесного?
--- Цитата: chuck від 29 Листопада 2011, 03:07:53 ---А в Нього самого було радісне життя?
--- Кінець цитати ---
Судячи з Його поступків - Він мав у душі почуття радості, бо ніс нам життя. Але Його задачею на Землі було не жити - а ВМЕРТИ, щоб ДАТИ ЖИТТЯ ЛЮДЯМ, звільнивши (викупивши) своєю смерттю нас від гріха для вічного життя у Бозі.
--- Цитата: ДДК від 29 Листопада 2011, 21:34:43 ---Під  час навчання  ви  просто  згадуєте  чи  прояляєте  у  собі  те  що  вам  спочатку  дав  Бог,
--- Кінець цитати ---
Тут я з Вами згідна. Знання потрібні, як я уже раніше казала, для того, щоб витягнути з глибин наших навичків і пам"яті ті уміння та таланти, які нам даровані Богом. Не дарма, кажуть, що Божий дар людина повинна розвивати і проявляти.І на кожну людину у Бога свої плани...
А, якщо хтось вважає, що його уже зробили і він усе розвинув - то він щаслива людина, Обраний - залишається лише користуватись тим во благо людей.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії