Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Хто чим займається чи займався в плані саморозвитку, самовдосконалення?

<< < (31/56) > >>

Сонечко+:

--- Цитата: yaro my від 28 Листопада 2011, 20:01:25 ---Я ж продемонстрував, як я можу контролювати систему Я-стільчик-підлога-будинок-Земля-Сонце-галактика-сукупчення галактик-...-Всесвіт.
Все дуже просто
--- Кінець цитати ---
Це - не контроль. Це всього навсього усвідомлення і рефлексія - "я-стілець іт.тд."
Щоб контролювати потрібно хоча б утримати у своїй свідомості цю систему, ...Хоча - ні. Почнемо з легшого - поставте стулчик на 2 задні ніжки і спробуйте проконтролюватии так своє тіло і стілець, щоб не упасти, потім до цього додайте конттроль за своїми думками, почуттями і відчуттями,...потім рух повітря у кімнаті і пилинок...А королювати планету Ви не зможете - не той рівень свідомості і уміння відчувати Землю, її життя, подих, імпульси...Не можна контролювате те, чого не розуміємо і не відчуваємо хоча б  імпульсів, хвиль, голосу...і до чого не доросли ...
Швидкість обробки інформації також прийдеться пояснювати примітивно, так щоб було зрозуміло на всіх рівнях - чим більша оперативна пам"ять у ПК, тим більше можливості він має.
Відповідь від: 28 Листопада 2011, 23:27:42
--- Цитата: chuck від 25 Листопада 2011, 23:19:56 ---тільки той знає, що він щось загубив, коли перед цим мав це і раптово цього вже в нього немає.
--- Кінець цитати ---
А Ви не допускаєте. що дехто ще може пам"ятати те, що мали ми колись? І зараз є люди, які користуються телепатією. Але дуже мало. Бо нам, у зв"язку з розвитком цивілізації і винайденням телефонів, Інтернету це стало просто не потрібним. Наприклад, у наш час багато людей втрачає таку здібність як рахувати в умі - множити хоча б 2х значні числа на 2х значні, бо ми користуємось калькуляторами і компьютерами...Але ж не всі втратили. Тому і говорять про те, що було і втрачено людиною.
Ми не уміємо, наприклад лікуватись самі. А таких людей, які як Ісус Христос, що лікували руками ми називаємо або екстрасенсами, або шарлатанами, або...просто говоримо, що це не може бути. Хоча таку здібність нам дано від Бога - лікувати себе самим.
--- Цитата: chuck від 25 Листопада 2011, 23:19:56 ---А з якою метою???? Стати супер-компьютером, ще не означає стати хоч троха кращим!
--- Кінець цитати ---
Ви точно не розумієте про що ця тема. При чому тут компьютер до розвитку і вдосконалення себе самого? то може і в школі не потрібно навчатися? Там-то як ніде нас перетворюють на ПК ))))

Відповідь від: 28 Листопада 2011, 23:41:11
--- Цитата: chuck від 26 Листопада 2011, 16:29:45 ---Этот мальчик, наверное, ещё очень маленький, чтобы осознать, что его уже сделали. И как тело, и как личность.
--- Кінець цитати ---
О-хо? І хто ж з Вас дорослий хлопчик зробив особистість :) ?

--- Цитата: chuck від 25 Листопада 2011, 23:19:56 ---Це слушно. Так, що давайте, розкажіть нам про свої практики саморозвитку.
--- Кінець цитати ---
А знаєте, це буде для людей певного рівня розвитку свідомості досить важко. Як колись, ще коли і про автомобілі не чули, щоб розповісти людині про те, що люди таки зможуть полетіти у Космос і описати космічну ракету потрібно було б говорити про металевого птаха, у якого в момент злету загорається і відпадає хвіст. Повірте, як і ви зараз древні люди також би посміялись над таким твердженням. А розповісти як влаштована ракета для їх стану розуму - я навіть не знаю які то треба було б підібрати слова...
Людина, яка хотіла - брала палку і добувала вогонь чи вигадувала сірники чи користувалась телекінезом і харчувалась гарячою їдою. А яка не хотіла - казала, що вона і так щаслива, витягаючи зі свого організма  глистів. Ну, це я про фізичний розвиток...(також відволіклась)

chuck:

--- Цитувати (вибране) ---О-хо? І хто ж з Вас дорослий хлопчик зробив особистість?
--- Кінець цитати ---
Бог.


--- Цитувати (вибране) ---А знаєте, це буде для людей певного рівня розвитку свідомості досить важко.
--- Кінець цитати ---
Згідно старого анекдота, то є проблема саме тих людей "певного рівня свідомості".
З іншого боку, все можна пояснити, якщо справді це потрібно.


--- Цитувати (вибране) ---А розповісти як влаштована ракета для їх стану розуму - я навіть не знаю які то треба було б підібрати слова...
--- Кінець цитати ---
Як би самі знали, то й слова б знайшлися ))) Це так, це так  ;)


--- Цитувати (вибране) ---то може і в школі не потрібно навчатися? Там-то як ніде нас перетворюють на ПК ))))
--- Кінець цитати ---
Абсолютно вірно. Там нас перетворюють на ПК.
Для того, щоб бути кращим в школі вчитися не потрібно.
В школі навчають жити і працювати в суспільстві та на суспільство.
І саме це там називають доброю здатністю.
Можете не погоджуватися. Це буває складно, я знаю.


--- Цитувати (вибране) ---Ми не уміємо, наприклад лікуватись самі. А таких людей, які як Ісус Христос, що лікували руками ми називаємо або екстрасенсами, або шарлатанами, або...просто говоримо, що це не може бути. Хоча таку здібність нам дано від Бога - лікувати себе самим.
--- Кінець цитати ---
Це не зовсім так.
Христос взагалі нічого сам не робив (це Він сам так про себе казав, до речі).


--- Цитувати (вибране) ---А Ви не допускаєте. що дехто ще може пам"ятати
--- Кінець цитати ---
Допускаю. Тому і запитав.
А Ви пам'ятаєте?


--- Цитувати (вибране) ---Це - не контроль. Це всього навсього усвідомлення і рефлексія
--- Кінець цитати ---
Та, що ви кажете?!
Тобто від моїх дій система не змінюється??
Ну, добре. Але:

--- Цитувати (вибране) ---Щоб контролювати потрібно хоча б утримати у своїй свідомості цю систему
--- Кінець цитати ---
Ви вважаєте це неможливим?
Ви пробували?


--- Цитувати (вибране) ---Не можна контролювате те, чого не розуміємо і не відчуваємо хоча б  імпульсів, хвиль,
--- Кінець цитати ---
Не існує до тепер наукового пояснення електричного струму. Є тільки гіпотези.
Людина витрачає час на те, щоб розшифрувати код ДНК.
І чим більше розшифровує, тим краще розуміє, що до тих можливостей, яких ми прагнули цим досягнути, поки що надто далеко.
Ви вважаєте розумним витрачати час на такі речі??
А життя всього одне, між іншим.

А контроль потрібний, ой потрібний! )))

Відповідь від: 29 Листопада 2011, 00:08:09------------


--- Цитувати (вибране) ---Людина, яка хотіла - брала палку і добувала вогонь чи вигадувала сірники чи користувалась телекінезом і харчувалась гарячою їдою. А яка не хотіла - казала, що вона і так щаслива, витягаючи зі свого організма  глистів
--- Кінець цитати ---
Не хотів бути жорстким, але Ви самі все зробили.
В людини "певного рівня розвитку" слова щастя та їжа (або різні "зручності" типу телекінезу), чомусь часто опиняються поруч.

Сонечко+:

--- Цитата: Alexander від 27 Листопада 2011, 10:19:34 ---Наше знання - мізерна частка від нашої природної мудрості,
і віра - це доступ до мамки-природі, а не до пелюшок і пустушок культури природного стану
--- Кінець цитати ---
 :goodТак - мізерна. Саме знання нам потрібні лише для того, щоб уміти відшукати, почути і скорстатись нашою природною мудрістю. І віра - це основний ключ для цього, але без знань ми не знатимемо куди ж той ключик вставляти - шляхів і дверей багато.

chuck:
Знання, знання, бл...
Я вже питав, чому ті знання, якими ми вже володіємо, до тепер не допомагають нам відперти ті потрібні для щастя двері??
Чи може ми не ті ключики підбираємо?

От, як ви вважаєте: знав Христос як збудувати міжпланетний корабель? Міг би його збудувати?
Чи Він був такий "тупий", через те, що тоді такого в школі не навчали?
Може Його не тої мудрості навчили?
А може Він нам голову морочить?
А може, Він знав, як збудувати, але знав ще й те, що ніякого справжнього щастя це не принесе.
Хтось задавав собі ці запитання, хоч раз?
Ми такі розумні, сучасні, обізнані... А такі речі, які робив син теслі 2000 років тому називаємо чудесними!
Та на хрін ті знання, якщо вони тільки все ускладнюють та ускладнюють.

"У попа была собака.
Поп её любил!
..."
Яких би то ще знань здобути?!
Ето пыпец!

Сонечко+:

--- Цитата: yaro my від 28 Листопада 2011, 20:01:25 ---Ти прискорюєш швидкість думок, і тут з"являються варіанти:
--- Кінець цитати ---
в результаті чого підбираєш частоту коливання частинок валуна і розколюєш його пополам, використовуючи явище резонансу. Або відправляєш той камінь на якусь мить у паралельний вимір...
А ті варіанти, що Ви назвали :) є результатом звичайного руху думок.
Про зміну Всесвіту казати не можна - для того потрібно Людині( в даному значенні = Людству) бути цілісною, мати об"єднані зусилля. А от ситуацію і оточення навколо себе - дуже легко. Міняється негатив на позитив, цинізм на віру, бездіяльність на дію (ідеально - благодію) і - як результат до вас уже притягуються позитивні люди, природа уже не супитиме брівки, а допомагатиме...
Мені колись поміняти негативне сприйняття на позитивне (це і у християн є  - навіть, якщо подія здається тобі несправедливою чи гіркою - подякуй Богу) порадив хлопець, що 20 років займався йогою. Я, спершу також відреагувала як Чак - а що то дасть, я позитивно мислю, просто так не справедливо, я і так щаслива і т.д.
Але, коли перестала відмахуватись причинами, а знайшла спосіб зробити це - зрозуміла і побачила на досвіді - така практика ДІЄ. І діє завжди. Такий промисел БОжий. Осмисли, покайся чи відрічись, змінись - і проси - тоді тебе почують і дано буде. Не важливо як ми назвемо того хто почує і дасть - Богом, Всесвітом, чи ще якось - важливо, що це дає результат.
Відповідь від: 29 Листопада 2011, 00:35:43
--- Цитата: chuck від 29 Листопада 2011, 00:24:59 ---Я вже питав, чому ті знання, якими ми вже володіємо, до тепер не допомагають нам відперти ті потрібні для щастя двері??
--- Кінець цитати ---
Як не допомагають? Може ми не користуємось ними, а знаємо і нічого не робимо? Хочемо скинути 20кг, знаємо, що для того потрібно підкоректувати дієту і зайнятись спортом. Але не робимо. Тобто - знання самі по собі нічого не дадуть без дії.
--- Цитата: chuck від 29 Листопада 2011, 00:24:59 ---От, як ви вважаєте: знав Христос як збудувати міжпланетний корабель? Міг би його збудувати?
--- Кінець цитати ---
Міг би :). Але Йому того не потрібно було. Мін міг пересуватись по простору і без нього. А корабель не додав би людям щасття. Тому Він навчав саме тому, що те Щасття і Спасіння нам несе.
--- Цитата: chuck від 29 Листопада 2011, 00:24:59 ---Та на хрін ті знання, якщо вони тільки все ускладнюють та ускладнюють.
--- Кінець цитати ---
Тут Ви праві - тут уже говорилось. Ми беремо ті знання, які нам дають ті ж люди - книги, телебачення, Інтернет. То все не ті знання. Мова про ті, які дали природа, син теслі, пророки...А Ви все зациклюєтесь на матеріальних.  Мова про знаня не цивілізації, а знання для "зробити себе самого"

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії