Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Хто чим займається чи займався в плані саморозвитку, самовдосконалення?

<< < (4/56) > >>

Сонечко+:
І я тобі про те ж - що до методу Броннікова вони нічого не мають. А здібностями володіють і нічого тут страшного не має. (Я не про тих "дітей Індиго", що гіперактивні. А про тих, що володіють, наприклад, баченням. Ми були в гостях в однієї сільської сім"ї - яка не має ніякого відношення ні до Броннікова, ні до когось іншого. Сидять діти і бавляться тим, що рухають предмети, не доторкаючись до них. "Приліплюють" ложки на різні частини тіла. Батьки розгблені - звідки це у них і для чого, бо у нас зовсім немє ніяких програм для занять з такими дітьми. Юра поставив книгу у шуфлядку і кличе малого, йди глянь, що я маю. Малий поставив руку на стіл з шуфлядкою і побіг далі, крикнувши "нічого цікавого - там книга, а на 17 сторінці лежать 50доларів).
Я не збираюся ні хаяти, ні дуже вже захищати цей чи інший метод. Так як пройшла його сама мало, але результати бачила (в основному у інших :) ). Я не збираюся його викладати, бо не є інструктором. Я просто шукаю заціквлених людей для занять. І тема створена не для пропаганди цього методу, а для обміну пізнаннями. Різними.

Alexander:
і я про то ж, :)
а взагалі для чого це все тобі(Бронніков),
відійти від реальності,шаблону,
тоді залазиш в другий шаблон,там з всіх роблять клонів,інакше метод не виживе(любий)
шаблони, до яких прилаштовується власна життєдіяльність (щоб жити харашо потрібно мати багато грошей, хороших дівок і красиву тачку (поняття краси - з тієї ж категорії) і якщо у мене це буде - то я живу добре), і все. таке собі всюдисуще програмне забезпечення. за фактом дуже багато чого в нашому житті ми отримуємо з боку, але настільки звиклися з цим що факт підміни справжнього сурогатом вже не розрізняємо.
Давай визначимося що є здібностями. з точки зору теорії ймовірності будь-яка подія рівноймовірно, якщо не докладати зусиль для зміщення ймовірності, так що надздібності по суті немає, є деяке прояв (раз б розбираємо людські здібності, то й візьмемо для прикладу особу) втиснуті в убогі рамки (людина мерзне, хоче їсти, спати та ін.), ким і чим доведена до такого стану тут не будемо обговорювати .... людина присутня на всіх шарах буття (вони не обмежуються тільки щільним світом який ми здатні бачити) і на всіх шарах буття він проявляється (подумали про шось? це теж є прояв на ментальному шарі) і також вбирає інформацію, яка при цьому на нього впливає.
тут ще метод знайшов
http://silva-metod.com.ua/
 треб лишатися в реалі,тоб -то в социумі :)
да буде тобі щастя :)

Сонечко+:

--- Цитата: Alexander від 08 Липня 2010, 17:08:43 ---треб лишатися в реалі,тоб -то в социумі
--- Кінець цитати ---
Саша, таж ніхто не збирається відриватися від реальності. Любий фанатизм сприймається мною як збочення. Утрірую в таких прикладах.
Знаєш, є люди, які відчувають на собі погляд іншої людини. Таких у мене більше 80% знайомих. А я не відчуваю. Наприклад, якщо я розвину у себе таку здатність, я не відірвуся від реальності. Я просто її в якомусь сенсі покращу собі.
Те, що у мене під час вагітносі відкрилося якесь шосте почуття чи інтуїція, також не відірвало мене від реальності. Я просто, купуючи товари у великій кількості, могла відчути, який саме прострочений. Правда, були перегини - я відчувала дзвінок однієї людини буквально за 30 секунд до того, як він лунав.
Шаблони виникають тоді, коли ти влізаєш кудись бездумно і фанатично, як то кажуть, з головою і вухами. І відмежовуєш себе від соціуму. Але цього ніхто не вимагає. Я вуха, очі і частину мозку залишаю собі  :).
--- Цитата: Alexander від 08 Липня 2010, 17:08:43 ---так що надздібності по суті немає
--- Кінець цитати ---
Немє.Є просто забуті і невикористовувані нами здібності. Про які ми забули і думаємо, що їх не існує, або вони зверх... Так як ми не знаємо як витягнути ті знання із себе.
--- Цитата: Alexander від 08 Липня 2010, 17:08:43 ---тут ще метод знайшов
--- Кінець цитати ---
Зарас гляну

Alexander:

--- Цитата: сонечко я від 08 Липня 2010, 18:13:41 ---Є просто забуті і невикористовувані нами здібності. Про які ми забули і думаємо, що їх не існує, або вони зверх... Так як ми не знаємо як витягнути ті знання із себе.
--- Кінець цитати ---
для чого зараз пучитись телепатично,якшо існує інтернет і мобільний телефон,(наприклад)
ми вийшли з світу орків і чародіїв(пройшли той єтап),
і якщо світ зміниться(а він зміниться),
тоді хочемо ми,чи ні,будемо возрождатися духовно :)
це справа не одного покоління,
і індіго предвеснікі цього етапу.
Якшо би мені сказали шо навчать мене літати,наприклад,
чи силою думки руйнувати стіни,чи знімати всі недуги,
я б відказався,не роздумувая :)

Сонечко+:

--- Цитата: Alexander від 08 Липня 2010, 18:47:23 ---тоді хочемо ми,чи ні,будемо возрождатися духовно
--- Кінець цитати ---
Та ні - відроджуватись будуть тільки ті, що хочуть. І зможуть, бо готові і здатні до цього.
А якщо зміниться магнітне поле землі - то уже ніякий інтрнет і мобільний телефон не допомже  ;).
--- Цитата: Alexander від 08 Липня 2010, 18:47:23 ---Якшо би мені сказали шо навчать
--- Кінець цитати ---
А я б пішла вчитись.  :) Бо це цікаво. І можна вкористовувати на користь, а не на шкоду. Тим більше, якщо світ зміниться (а він уже міняється), то потім вчитися уже буде пізно. Як і каятись в день страшного суду. Бо все досягається і набувається поступово. ...І якби мені запропонували поїхати в Крим, я б поїхала, якби запросили - в Єгипет, я б підтримала пропозицію, якби дали можливість поподорожувати в часі чи просторі, я б також ризикнула.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії