Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Хто чим займається чи займався в плані саморозвитку, самовдосконалення?

<< < (29/56) > >>

chuck:

--- Цитувати (вибране) ---убирай и будешь свободный
--- Кінець цитати ---

это не ограничение, а дополнительная свобода: быть должным )
Всё дело в отношении к явлениям.


--- Цитувати (вибране) ---счастье не живет в человеке, это ж не эмоции
--- Кінець цитати ---
эмоции может быть тоже не из человека выходят.
А, вот уж счастье, поверь, братан, "внутрь вас есть."


--- Цитувати (вибране) ---что то ты себе не доверяешь
--- Кінець цитати ---
мне есть кому доверять  8)

Alexander:
можна і так сказати -
щастя, це коли людина засипає з хорошими думками і помислами :)
і з такими встає :)
всім бай-бай ;)

yaro my:

--- Цитата: chuck від 25 Листопада 2011, 20:55:41 ---Чому Ви вирішили, що саме прискорення дасть Вам потрібний результат?
Є конкретні приклади?
--- Кінець цитати ---

--- Цитата: chuck від 25 Листопада 2011, 23:19:56 ---Я ж продемонстрував, як я можу контролювати систему Я-стільчик-підлога-будинок-Земля-Сонце-галактика-сукупчення галактик-...-Всесвіт.
Все дуже просто.
--- Кінець цитати ---
Якщо в пустині Сахара одна піщинка зміститься на 1 міліметр, то Сахара залишиться Сахарою, а піщинка піщинкою.
Став на стільчик - контролюєш Всесвіт, - примітивна концепція. :) Поясню на прикладі:
Ось їдеш ти по гірській дорозі і бачиш камінь-валун, як танк завбільшки, перегородив проїзд.
Ти можеш змінити систему: залізаєш на нього, стаєш, змінюєш Всесвіт. І що далі? -Нічого.
Як не міг проїхати, так і не можеш, але, керуючись твоєю логікою, Всесвіт ти змінив.
Також ти можеш спробувати відсунути його.
 (Тут пригадався "воєнний" анекдот:
Прапорщик проводить заняття на полігоні і каже:
"Іванов, ану іди підніми танк".
Солдат тужиться, але марно.
"Ну що, не можеш" - ухмиляється прапорщик, - " А хулі ви думали, 20-ть тон".)

В результаті ти спотієш, змучишся, контролюючи і "змінюючи" Всесвіт, але "воз і нині там".
                             Іще варіанти:
1)Ти сповільнюєш швидкість думок, і тупо стоїш перед каменем, довго і нудно. Далі без варіантів.
2­)Ти прискорюєш швидкість думок, і тут з"являються варіанти:
   а)якщо думка буде "не в ту стєпь", а-ля (я не користуюсь запозиченим з німецької словечком "на кшталт", яке часто вживає ЯЯ, - бо ріже вухо, краще французьке а-ля, або "ну тіпа") розколоти валун на  частини тупо б"ючись в нього головою. І чим більша буде швидкість, тим швидше буде розбита голова, а не камінь. Швидкість тут зашкодить. Це і "коню і єжу понятно" навіть без знань "сопромату". ;)
 Ще одна не конструктивна метода - піднатужитись і повірити, що силою віри в гірчичне зерно ти можеш пересунути камінь.
Якщо можеш зробити це за допомогою віри - то бажаю успіхів. Але я не вірю, я знаю, що чудес не буває. Чудом називають не зрозуміле природнє явище, або трюк, фокус, обман, як у Коперфільда.
  б)розвертаєшся, їдеш шукати обїзд,
  в)достаєш лопату, викопуєш яму безпосередньо біля каменя, таку за розміром, щоб його там похоронити.
"Нє пройдьот і полгода", як ти це зробиш, і тоді поїдеш далі. Але цей варіант підходить,  якщо ти не запізнишся туди, куди ти їхав. Інакше - "нє пропадьот ваш скорбний труд", і по дорозі зможуть проїхати інші. Але потім.
  г) викликаєш підмогу, або інформуєш Міністерстсво Надзвичайних Ситуацій, яке теж примчить і ліквідує затор, і також "нє пройдьот і полгода".
  д) подумавши трохи після прискорення думок, ти приходиш до висновку "а на холєру воно міні треба?", і їдеш
в інший бік.
 Всесвіт ти зміниш "по любому", але в масштабі Всесвіту такі зміни наближені до нуля.
Мораль сєй басні такова: "Думку в мозці карбувати дюже необхідно" (с) "Музіка"."Воплі Відоплясова".https://www.youtube.com/watch?v=jgFHFEUlgu4

chuck:

--- Цитувати (вибране) ---Всесвіт ти зміниш "по любому", але в масштабі Всесвіту такі зміни наближені до нуля.
--- Кінець цитати ---
 :D
Мальчег, мой!!!
В масштабах Всесвіту УСІ ЗМІНИ прямують до нуля!  :D  :dopovid
Тому будь-який "контроль" для нього цілком припустимий.

З іншого боку, я цілком припускаю, що зміщення одної єдиної піщинки в пустелі Сахара може призвести до якихось глобальних змін на краях Всесвіту.
Чому б ні??  :)


Відповідь від: 28 Листопада 2011, 20:27:05Я, здається, починаю розуміти )))


--- Цитувати (вибране) ---Як не міг проїхати, так і не можеш
--- Кінець цитати ---
а ще вужчі умови не міг покласти??
Це щось на кшталт розмови КК та ДХ про стрільця-снайпера з гвинтівкою з оптичним прицілом:
— Ты, ведь, не сможешь остановить пулю?
— Нет, не смогу )))
...
Я, думаю, ти пам'ятаєш, що там далі ))


--- Цитувати (вибране) ---Ще одна не конструктивна метода - піднатужитись і повірити, що силою віри в гірчичне зерно ти можеш пересунути камінь.
--- Кінець цитати ---
Це, ти, братан, загнув ))
Де ти бачив, аби "вірунчики" тужилися, коли робили те, що ти називаєш чудесами?
Це говорить про те, що ти навіть не спробував напружитись, щоб зрозуміти, як ті "чудеса" відбувалися. Це вже твої проблеми.


--- Цитувати (вибране) ---Якщо можеш зробити це за допомогою віри - то бажаю успіхів. Але я не вірю
--- Кінець цитати ---
Я. Виходячи з представленої ситуації, тобі все ще щось потрібно від цього світу і життя. Наприклад, кудись пройти ))
Таким людям, як ти буває досить важко зрозуміти тих, кому від життя та світу нічого не потрібно.
Тому для них контролювати Всесвіт — тільки процес. Для тебе контролювати Всесвіт — отримати конкретний результат. Процес контролю для тебе не результат.
Продовжуй напружуватися і розганяти думки.
Хто сказав, що думки, це лиш єдиний шлях дістатися розв'язку задачі?
Те, що вам не знайомі інші способи, не означає, що їх не існує.

yaro my:
Хто сказав таку дурницю, що думки, це єдиний спосіб...?  :unknow
"Я вас спрашиваю, драгоценные..." :)
Знайоме, коє-шо, сам знаєш. ;)Контроль Всесвіту - сильно замахнувся, краще "безупречно" почати зав"язувати шнурівки, - це "тіпа" такий процес.
Відповідь від: 28 Листопада 2011, 20:57:25
--- Цитата: chuck від 28 Листопада 2011, 20:44:25 ---ти навіть не спробував напружитись, щоб зрозуміти, як ті "чудеса" відбувалися. Це вже твої проблеми.
--- Кінець цитати ---
Де тота проблема? "На холєру воно міні треба "напружуватись"?А ти вже зрозумів? Сильно напружувався?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії