Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Хто чим займається чи займався в плані саморозвитку, самовдосконалення?

<< < (23/56) > >>

Сонечко+:

--- Цитата: chuck від 25 Листопада 2011, 22:30:27 ---не є причиною нескінченної кількості явищ та подій??
--- Кінець цитати ---
Зараз Ви пишите про причину. А у своєму пості вище писали - про причину і наслідок ОДНОЧАСНО УСІХ ситуацій.
Наприклад, я не є причиною того, що фізично народилась, а лише наслідком. Зате, мої поступки є причиною того, що зараз відбувається зі мною. Тобто, я розділяю причину і наслідок в одній і тій же ситуації. Моє бачення стандартне тут - я (як діюча особа) є причиною того, яка я і ситуація навколо мене СТАЄ ПІСЛЯ моїх дій і слів. А не стараюсь бути наслідком того, щоб ХТОСЬ пояснив.
--- Цитата: chuck від 25 Листопада 2011, 22:30:27 ---скажіть, що конкретно треба робити
--- Кінець цитати ---

А від певних вібрацій і швидкості оброблення інформації щей як залежить якість сутності та  природніх процессів.

--- Цитата: chuck від 25 Листопада 2011, 22:30:27 ---и скажіть, що конкретно треба робити, щоб "зробити себе"?
--- Кінець цитати ---
у кожного своя задача. Питайте, але не у інших людей, і Вам відкрито буде. А загальні правила, які у цьому допомагатимуть, нам дано у вигляді Божого заповіту

chuck:

--- Цитувати (вибране) ---у кожного своя задача. Питайте, але не у інших людей, і Вам відкрито буде. А загальні правила, які у цьому допомагатимуть, нам дано у вигляді Божого заповіту
--- Кінець цитати ---
Ну, по-суті, згоден.

Все решта, вибачте, трошки не те )))
Відповідь від: 25 Листопада 2011, 23:17:04До речі:

--- Цитувати (вибране) ---Всё - не значит сразу.
--- Кінець цитати ---

чого це так раптом?
Я більш ніж впевнений, що найбільший шок людина переживає у мить смерті через те, що дізнається про те, що можливість жити щасливо вона мала завжди.
І на підтвердження цього пригадує усі епізоди свого життя, коли вона так робила.

Техніка Перегляд життя.
При першій більш-менш можливості пригадайте своє життя. Намагайтеся як можна чіткіше пригадати певні епізоди. Відновіть по-можливості максимум обставин і деталей цієї події.
Робіть так, поки не переглянете все своє життя.
Таким чином, ви, не очікуючи моменту смерті, будете мати "мапу" свого життя.
Не полінуйтеся і зробіть це ще пару раз.
Висновки буде неможливо не побачити.
Результати вас вразять.
Стронгли рекомендед ))) фор олл пипл ху експлорінг херселф )))


Тееекссс.
Десь, Ви, ДДК, довго ходили )))
Підемо з кінця.


--- Цитувати (вибране) ---Спробуйте,  будь  ласка,  контролювати  хоча  б  щось.  Тільки  повністю.  І  тоді  ви  побачите  як  зміниться  ваше  життя.  Також  повністю.
--- Кінець цитати ---
Тобто? Ви знаєте, як це робиться? Як це, контролювати хоча б щось, тільки повністю??
Я сиджу на стільці,
стільчик стоїть на підлозі,
підлога в будинку,
будинок на поверхні Землі,
Земля (як тепер стверджують) обертається навколо Сонця,
Сонце летить навколо центру галактики,
галактика рухається навколо центру скупчення галактик,
скупчення галактик ...

звичайно!!! Якщо я встану зі стільчика ВСЯ ЦЯ НЕЙМОВІРНО БЕЗМЕЖНА СИСТЕМА ... зміниться.
Опа. Ніфігасобіііі...

далі за Вашим текстом:

--- Цитувати (вибране) ---І  на  останнє: контролювати  УСЕ --  це  величезна  розкіш.  Хоча  колись  цю  здібність  Бог  повністю  віддав  сину  своєму.
--- Кінець цитати ---
1. Чому це розкіш? Я ж продемонстрував, як я можу контролювати систему Я-стільчик-підлога-будинок-Земля-Сонце-галактика-сукупчення галактик-...-Всесвіт.
Все дуже просто.
2. Як це сталося, що Бог повністю віддав здібність все контролювати Своєму Сину? Що мені для цього треба зробити?


--- Цитувати (вибране) ---Тим  більше  що  ми  усі  є  його  частинками  які  майже  розгубили  почуття  Бога  в  собі.
--- Кінець цитати ---
тільки той знає, що він щось загубив, коли перед цим мав це і раптово цього вже в нього немає.
Ви мали це почуття, що так говорите?


--- Цитувати (вибране) ---Ну  і  прагнути  повернутись  до  стану  Бога  чи  хоча  б  рухатись  у  цьому  напрямку  зовсім  непогане  заняття.
--- Кінець цитати ---
Хо-хооо!
Кажете непогане?!
А з якою метою???? Стати супер-компьютером, ще не означає стати хоч троха кращим!
Ваші здібності можуть бути використані для різних цілей і, що Вам буде найцікавіше знати: без Вашого відома. А це вже серйозний "прикол".


--- Цитувати (вибране) ---А  ще  Вам  напевно  буде  цікаво   прочитати  тут  що  саме  думки  створюють  все  що  є  навколо
--- Кінець цитати ---
Ну, так.
Якщо вони є.
Наслідки цієї залежності, я підозрюю, Вам, поки що, не зрозумілі.


--- Цитувати (вибране) ---Одночасно  причина  і  наслідок  -- це  еклектика,  це  хибні  дані.  Таку  філософію  зробили  навмисно  щоб  порушувати  циклічність  в  уяві  людей.
--- Кінець цитати ---
Не може бути...
А завжди думав, що будь-яка дія є підставою для певних наслідків... І всі речі і явища у світі так чи інакше пов'язані між собою...
Хіба, вже щось змінилося у Всесвіті?!?


--- Цитувати (вибране) ---Чи  є  я  причиною якихось ситуацій?   Ми  розглядаємо  тему  а  не  мою  особисту  поведінку  чи  рівень.
--- Кінець цитати ---
Ми розглядаємо тему, а тема називається: "Хто чим займається..."!


--- Цитувати (вибране) ---Тому  не  варто  відхилятися.
--- Кінець цитати ---
Це слушно. Так, що давайте, розкажіть нам про свої практики саморозвитку.

Доктор Хаос:
"Это значит: сделать самого себя. Человек в жизни делает самого себя. Каждый приходит на Землю только за этим. Всё - не значит сразу."
Вот и весь ответ. СДЕЛАЙ СЕБЯ САМ.

chuck:
Я, конечно, понимаю, что речь идёт всего-лишь о психологическом, интеллектуальном т.е. личностном "селфмейде".

Ну, делайте.
Этот мальчик, наверное, ещё очень маленький, чтобы осознать, что его уже сделали. И как тело, и как личность.
Ещё, кто-нибудь тоже сам себя сделал?

Alexander:

--- Цитата: chuck від 26 Листопада 2011, 16:29:45 ---Ещё, кто-нибудь тоже сам себя сделал?
--- Кінець цитати ---
 :) Насильно мил не будешь, не получится :)

Сколько нужно для счастья?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії