Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Хто чим займається чи займався в плані саморозвитку, самовдосконалення?

<< < (22/56) > >>

chuck:

--- Цитувати (вибране) ---Протиріччя замітили,- прогрес.
--- Кінець цитати ---
Противоречием это выглядит лишь до тех пор, пока между первым и вторым утверждением отсутствуют необходимые связующие звенья. Так, как сказано Христом: Возлюби «Возлюби Господа Бога твоего всем сердцем твоим, и всей душой твоей, и всей крепостью твоей, и всем разумением твоим и ..., приступим ))

Итак, представим себе, что некто (допустим, я, бугогы) зохавал плод с Древа-Познания-Добра-и-Зла.
Так, как я был четко предупреждён о последствиях такого меню, но последствия пока меня ещё не накрыли, то тыняюсь я весь такой на непонятках по райскому саду...
Слышу, зовёт меня Бог... тут очко у меня взыграло и я нык в кусты... сижу...
Ну, потом вы все в курсе.
Я вот думаю, а, если бы Адам осознал, какую фигню впорол, как он должен был бы себя повести?
Бог ему уже и так, и сяк намекал...
Я, думаю, что, когда я бы услышал, что мне придётся ради того, чтобы просто выжить трудиться, и не просто, а в поте чела своего, то я бы задумался...
Понятно, что это серьёзный "залёт", но откуда у Адама взялся страх???
Даже после всего, что произнёс Господь у Адама был шанс сказать: "Батя... А, может, это... Может не надо???"
Он же молчал.
А не молчал бы, поторговался, может и образ жизни наш отличался от теперешнего.
Хотя, если рассматривать историю о Райском саде, как модель поведения в нашем сообществе, каждого человека, то у нас у всех до сих пор есть шанс повернуться к Богу и сказать:  "Батя... А, может, это... Может не надо???"
Но мы молчим.


--- Цитувати (вибране) ---Моя  уява  самовдосконалення – це  безкінечно  висока  швидкість  думок,  миттєва  обробка  інформації + повне  зрозуміння  інформації,  здатність  визначати  і  блокувати  хибні  дані,  здатність  створювати  нову  реальність,  бути  причиною  будь-якої  ситуації  але  не  її  наслідком.
--- Кінець цитати ---
Тобто зараз Ви не являєтесь причиною ніяких ситуацій??
З Вашого дозволу, відкрию Вам один потужню таємницю: Будь що у Всесвіті, чим, або ким воно не було — завжди було, є і буде одночасно і причиною, і наслідком усіх ситуацій. Більше того, це ніяк не залежить від швидкості будь-яких процесів (а тим більше думок) у цих явищ.

А тепер розшифровочка: Ви, ДДК, свідомо чи не дуже свідомо, прагнете все контролювати. Ймовірно (за Вашею теорією), що досягнувши найвищої швидкості думок (я в прострації) Ви несподівано опинетесь ... першопричиною усіх ситуацій! Іпать-колотіть! БОГ! І чо????
Все, що Ви хочете, це бути Богом.
А, що, я вважаю, нормальне таке бажання ))) Я, щоправда, ніколи про таке не думав, але...
Є спосіб НАБАГАТО простіший (відносно) і так само незрівнянно ефективніший.
Полягає він в тому, що ...
краще, ніж в тому, анекдоті, де студент тряс пальму з бананами, а мавпа "тупо" кинула палицю, не розкажеш.

Будь яке явище, що здатне рухатися, має дві властивості відносно швидкості: сповільнення і прискорення.
Чому Ви вирішили, що саме прискорення дасть Вам потрібний результат?
Є конкретні приклади?



--- Цитувати (вибране) ---1.Спросите у Саши - какой он видит будущее Земли и Человечества.
Хорошим,
--- Кінець цитати ---
пардон, в цьому місті занавес.

chuck:

--- Цитувати (вибране) ---Будь що у Всесвіті, чим, або ким воно не було — завжди було, є і буде одночасно і причиною, і наслідком усіх ситуацій.
--- Кінець цитати ---

https://www.youtube.com/watch?v=Gmr9qJF3NUI

 :P :) :dopovid

Сонечко+:

--- Цитата: chuck від 25 Листопада 2011, 20:55:41 ---З Вашого дозволу, відкрию Вам один потужню таємницю: Будь що у Всесвіті, чим, або ким воно не було — завжди було, є і буде одночасно і причиною, і наслідком усіх ситуацій. Більше того, це ніяк не залежить від швидкості будь-яких процесів (а тим більше думок) у цих явищ.
--- Кінець цитати ---
Оце і є - висловлювати думку з книжок і телебачення. Ви це ЗНАЄТЕ, що так стверджуєте?
Не знаю чому ДДК мовчить, але я не побачила у його постах стремління ВСЕ КОНТРОЛЮВАТИ - здається він мав на увазі - СЕБЕ. Але не як Бога, а як БОЖЕ створіння, яке несе у собі Боже начало.
Мені сподобались слова цього хлопчика-індиго, повторю їх ще раз:

--- Цитата: сонечко я від 25 Листопада 2011, 20:18:03 ---Это значит: сделать самого себя. Человек в жизни делает самого себя. Каждый приходит на Землю только за этим. Всё - не значит сразу.
--- Кінець цитати ---

chuck:

--- Цитувати (вибране) ---Оце і є - висловлювати думку з книжок і телебачення. Ви це ЗНАЄТЕ, що так стверджуєте?
--- Кінець цитати ---
А, що, Ви теж (так само, як ДДК) не є причиною нескінченної кількості явищ та подій???  :o

Тобто, Ви визнаєте себе виключно такою собі більярдною кулькою, яку всі товчуть заради своїх цілей?
А між тим, навіть сама непримітна більярдна кулька в самому задрипаному клюбі, у самому занедбаному куточку планети у кожний момент є складовою частиною абсолютно певної ситуації.
Хіба це не так??
Ви пробували грати у більярд?
А у боулінг?
 :pardon
Відповідь від: 25 Листопада 2011, 22:22:59
--- Цитувати (вибране) ---Мені сподобались слова цього хлопчика-індиго, повторю їх ще раз:
--- Кінець цитати ---

Так багато вже сказано, що ще пара слів від хлопчика чорнильного кольору мало що змінять.
Всі (і ми з вами не виключення) говорять багато слів...

Ви скажіть, що конкретно треба робити, щоб "зробити себе"?

ДДК:
Чи  є  я  причиною якихось ситуацій?   Ми  розглядаємо  тему  а  не  мою  особисту  поведінку  чи  рівень.  Тому  не  варто  відхилятися.  Одночасно  причина  і  наслідок  -- це  еклектика,  це  хибні  дані.  Таку  філософію  зробили  навмисно  щоб  порушувати  циклічність  в  уяві  людей.   А  ще  Вам  напевно  буде  цікаво   прочитати  тут  що  саме  думки  створюють  все  що  є  навколо.  Ну  і  прагнути  повернутись  до  стану  Бога  чи  хоча  б  рухатись  у  цьому  напрямку  зовсім  непогане  заняття.  Тим  більше  що  ми  усі  є  його  частинками  які  майже  розгубили  почуття  Бога  в  собі.  І  на  останнє: контролювати  УСЕ --  це  величезна  розкіш.  Хоча  колись  цю  здібність  Бог  повністю  віддав  сину  своєму.  Спробуйте,  будь  ласка,  контролювати  хоча  б  щось.  Тільки  повністю.  І  тоді  ви  побачите  як  зміниться  ваше  життя.  Також  повністю.
Відповідь від: 25 Листопада 2011, 22:47:27Щодо  швидкості  думок  і  будь-якіх  процесів  взагалі  і  чому  це  так  важливо -- дивитесь  фізику  або  просто  повірте  на  слово.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії