Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Хто чим займається чи займався в плані саморозвитку, самовдосконалення?

<< < (3/56) > >>

Alexander:

--- Цитата: taller від 07 Липня 2010, 22:58:09 ---так в основі методу Бронникова лежить древня славяно-тибетська система
--- Кінець цитати ---
шо таке славяно-тибетська, де Тібет,а де славяне.Можна туди і Кастанеду приписати,і индейцев майя ,і хіппі.
знов таке ж,я не кажу шо це погано,але без мозгів туда нема шо лізти(по молодості),
вот підем на пенсію,часу багато і будемо медітіровати :)

Сонечко+:

--- Цитата: Alexander від 07 Липня 2010, 22:47:20 ---Так бери в природи,і в нащадків
--- Кінець цитати ---
Так цей метод саме і є тим інструментом, щоб взяти. Ми ж століттями забували як це робиться.
Александр, я не можу обіжатися на протилежну моїй думку. Мені цікаве як співпадання поглядів, так і їхнє протистояння.  :bouquet: Книжок я не маю - маю практично-теоретичні лекції  :pardon. А про цей метод більш докладно є на його сайті в інеті. Можу, правда,персканувати і скинути тобі дещо з теорії

Відповідь від: 07 Липня 2010, 22:19:25
--- Цитата: Alexander від 07 Липня 2010, 23:06:42 ---але без мозгів туда нема шо лізти
--- Кінець цитати ---
Без мозгів взагалі нікуди не можна лізти.
Та, якраз для цього методу,мізки як такі лише заважають - тут все іде на внутрішніх відчуттях, а мозок лише повинен підкорятися імпульсам. До речі, найкащих 100% результатів добиваються саме діти до 14 років, а старшим уже заважає шлак розуму, який притуплює наші відчуття.
Відповідь від: 07 Липня 2010, 22:28:04
--- Цитата: Richi від 07 Липня 2010, 23:00:49 ---що розвивати вартує ті якості
--- Кінець цитати ---
я мала наувазі здібності, які допомагають нам жити в гармонії і як з цим світом, так і з самим собою, не залежно від професії. Всім же хочеться бути здоровими, розумними, бачити чи відчувати те, про що раніше тільки здогадувався, відчувати небезпеку і обходити її, бути неуязвимими до чужого негативу... Наприклад, мій кум, ще студентом, був запрошеним в одну серйозну німецьку компнію, бо посеред інших умінь і знань, він відчував пальцями в якому місці і в якій мікросхемі неполадка. А його синок ні разу, навіть коли у нього лізли зубки не хворів і не хворіє...
То їсть, наші сплячі здібності, якщо їх розбудити і використовувати, покращують наші якості і якість нашого життя.

Alexander:

--- Цитата: сонечко я від 07 Липня 2010, 23:46:30 ---До речі, найкащих 100% результатів добиваються саме діти до 14 років, а старшим уже заважає шлак розуму, який притуплює наші відчуття.
--- Кінець цитати ---

і куда потім цих дітей, :unknow
по лабораторіям,
в спецслужби,чи в цирк :)
тут можна скачати
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=1652474
тут деяка інформація
http://way-s.ru/viewtopic.php?f=91&t=1546
http://www.scorcher.ru/mist/bronnikov.php

Сонечко+:

--- Цитата: Alexander від 08 Липня 2010, 10:42:20 ---і куда потім цих дітей
--- Кінець цитати ---
Туди ж куди і всіх. А тих діти, які уже народилися із такими здатностями, що відразу ізольовувати треба чи на вітрину ставити? А народжуються вони усе частіше і у звичайних сім"ях, які нічим не займалися особливим. Звичайно, що все треба робити з розумом і поступово, щоб розвиток їхніх здібностей не випередив  психологічної готовності до цього. Все залежить для чого тобі це.
Не знаю, тих людей, що я бачила і зараз знаю (знову ж таки - мій кум) на душевно хворих не схожі.
Є у Києві дівчинка, яка була сліпа і не могла бачити. Тепер вона усе бачить через так званий "біокомпютер" без використання очей. Це погано, що людина отримала таку здатність і перестала жити в повній темноті? Звичайно, бачила і тих, що робили це заради забави - грали у шахи із завязаними очима, визначали по карті де найдешевші ціни сьогодні і т.д.
На кожному шлях є такі люди, про яких кажуть: застав дурака молитися, то він і лоба розіб"є.

Alexander:

--- Цитата: сонечко я від 08 Липня 2010, 14:35:44 ---А народжуються вони усе частіше і у звичайних сім"ях, які нічим не займалися особливим. Звичайно, що все треба робити з розумом і поступово, щоб розвиток їхніх здібностей не випередив  психологічної готовності до цього. Все залежить для чого тобі це.
--- Кінець цитати ---
то діти-індиго
http://uaua.info/content/articles/2163.html
гіперактивність і рішучисть,
до метода Броннікова вони нічого не мають :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії