Різне > Людська поведінка

Шлюб і сім'я

<< < (2/12) > >>

doktor-maks:

--- Цитата: Ksenja від 29 Грудня 2007, 13:59:01 ---Відчуваю, ой,відчуваю,що це- в мою адресу....
--- Кінець цитати ---
Тут нічого не було сказано у Вашу адресу

--- Цитата: Ksenja від 29 Грудня 2007, 13:59:01 ---Але проти категоричних і безальтернативних суджень..
--- Кінець цитати ---
У ставленні до Бога не може бути альтернативи або нейтралітету: або людина з Богом, виконує Його волю і стає під Його опіку;
або людину водить лукавий
Відповідь від: 29 Грудня 2007, 13:08:16
--- Цитата: Ksenja від 29 Грудня 2007, 13:59:01 ---А щоби держава аж так дуже захищала сім'ю- то я би не сказала,Ви, мабуть,пожартували...
--- Кінець цитати ---
Немає влади в державі не від Бога. Ми отримали таку владу, на яку заслуговуємо

Ksenja:
Навіть Господь Бог не був(не є) таким категоричним... Трошки милосердя,Докторе,а то виглядайе, що ми безповоротні "utrachenzy(pol.)):

doktor-maks:
Ваша правда :)

Ksenja:
Правда що- що світ втрачається,чи Ваша категоричність???
Стосовно-Влада від Бога- ні, не зідна.Всяка влада апріорі є насильством, а, отже, не від Бога.(Бог є Любов, не забуваймо):Мо'. війни, насильство, тероризм, катастрофи- також від Бога?Димайу, ні, думаю-від лукавого. :evil

doktor-maks:

--- Цитата: Ksenja від 29 Грудня 2007, 14:48:43 ---Стосовно-Влада від Бога- ні, не зідна.Всяка влада апріорі є насильством, а, отже, не від Бога.
--- Кінець цитати ---
Тоді, на Вашу думку, бути християнином означає не коритися владі? Або відмовитись від усіх благ і досягнень цивілізації, порвати паспорт і піти жити в печеру?

Відповідь від: 29 Грудня 2007, 14:21:57
--- Цитата: Ksenja від 29 Грудня 2007, 14:48:43 ---Мо'. війни, насильство, тероризм, катастрофи- також від Бога?Димайу, ні, думаю-від лукавого.
--- Кінець цитати ---
Звісно, що ці лиха - справа диявола, падлюки  :evil

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії