Різне > Людська поведінка

Шлюб і сім'я

<< < (8/12) > >>

Juli:
Думаю, що ідея з довідками досить дотепна, особливо якщо зважати на те, як часто ми, здорові українці, ходимо здавати просто так різного роду аналізи чи проходити профілактичні перевірки. Загальна маса українців досить халатно ставиться до свого здоров`я, і часто люди навіть не знають чим хворіють аж до смерті. Так наприклад, рак. І звідки він взявся, я ж був здоровий, а тут вже метостази пішли по всьому тілу? А якби наші люди частіше оглядали себе, то напевне більше було б шансів попередити хвороби , а не лікувати їх.
Звичайно, можна одружуватися на хворих, але тоді люди задумаються про те, чи мати дітей - адже існує така річ як спадковість. Або навпаки, до одруження не дійде, якщо один з двох ВІЛ-інфікований чи має сифіліс. Тоді хвора людина може знайти собі такого ж хворого для створення сім`ї. Звичайно, тут вже про дітей думати не варто, а навпаки прикласти всі сили для запобігання вагітності.
Тому довідки дають нам можливість ще раз переконатися у наявності здоров`я або довідатися про нові хвороби.

Я знаю один випадок. Старахові компаніїї перш ніж страхувати життя людини, вимагають медогляд. Одна жінка прийшла старахуватися і їй надали можливість за рахунок компанії пройти в дорогогій клініці обстеження. Виявила рак. Жінка в шоці, вона навіть і не думала, що хвора, жила собі спокійно. Звичайно їй відмовили в старахуванні. Та якби не ця ситуація, вона б навіть не знала, що хвора.

yurko:


--- Цитата: Juli від 16 Березня 2008, 13:24:56 ---якщо один з двох ВІЛ-інфікований чи має сифіліс
--- Кінець цитати ---

Пропоную почитати літературку. Те, що хтось із пари ВІЛ інфікований ще не означає, що їм не можна жити разом і мати здорових дітей. А по друге, якось мені дивно виглядає, що ви зовсім не берете до уваги такий фактор як ЛЮБОВ  :duvno

Juli:
Я просто думаю про наслідки. Я хочу, щоб  Україна не виродилася як нація. А це на пряму залежить від того, які діти будуть народжуватися в нашій країні.  Діти можуть народитися здорові, а можуть - хворі. Не думаю, що такий ризик признак здорового глузду. А любити можна будь-яку людину. Любов - це рішення, а не гра гормонів. До будь-якого питання можна підійти прагматично. Спочатку потрібно дати місце "холодній голові", а вже потім пускати у хід емоції і почуття.
Відповідь від: 16 Березня 2008, 14:05:57Насправді, я дуже ємоційна людина! Я холерик. Але в процесі роботи над своїм характером навчилася контролювати свої ємоції і керуватися здоровим глуздом.

yurko:


--- Цитата: Juli від 16 Березня 2008, 15:08:37 ---Спочатку потрібно дати місце "холодній голові", а вже потім пускати у хід емоції і почуття.
--- Кінець цитати ---
Я колись тоже так думав. Слава Богу женився (в 30 років).
Зле так думати. Бог має нас у своїй опіці. Звісно треба і думати, але любов - це почуття і відчуття, без них контакту не вийде.

Juli:
Просто мій підхід відрізняється. Спочатку потрібно мати дружні стосунки, щоб взнати характер людини, її світогляд і т.д. - тут діє "холодна голова". Визначити чи зможу я любити цю людину зі всіма її вадами, хворобами, соціальним положенням, на що я погоджусь, а на що ні в подружньому житті з нею. Коротше, визначити всі  "за"  і  "проти". Коли все узгоджено, можна дати можливість своїм почуттям діяти - тоді любов стає романтичною і здатною до самопожертви, бо для себе вже все визначено і прийняте тверде рішення.

Я знаю таку пару, де молода жінка вийшла заміж за паралізованого чоловіка. Але до цього вона зважила все і прийняла рішення любити його. В них немає дітей, але вони щасливі і люблять один одного. Все залежить від того наскільки "холодною" була голова, що вона зрозуміла і які рішення прийняла. Адже сім`я - це чоловік і дружина. А діти з`являються, зростають і йдуть з нашого життя будувати своє власне.

А 30 років - це лише початок життя. В такому віці вже знаєш чого хочеш і на що сам можеш відважитися.
Відповідь від: 16 Березня 2008, 14:54:52
--- Цитата: yurko від 16 Березня 2008, 15:12:44 ---Бог має нас у своїй опіці.
--- Кінець цитати ---

Саме "холодна голова" в моєму житті стала Його опікою для мене, і не дозволила зробити неправильний вибір. Я щаслива сьогодні, бо колись дала місце "холодній голові".

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії