Різне > Людська поведінка

Шлюб і сім'я

<< < (7/12) > >>

Svit:
  В 1зра1л1 немае державно1 реестрац11,тобто,т1льки рел1г1йний шлюб.Якщо ти не еврей по мам1,то 1 женитись в 1зра1л1 не можеш.Але я хот1ла сказати про ддогов1р,який п1дписують молодята.Це Ктуба,як Св1доцтво про одруження.! ось в цьому св1доцтв1 вказано майно чолов1ка 1 майно ж1нки,в грошах.Тобто,якщо раптом на момент розлучення у них буде б1льше,то все решта рахуеться сп1льним.
  Думаю,що ми,з1 своею ментальн1стю не привикли до розприд1лення майна.Але коли мова йде про грош1,то чомусь кожен захищае сво1 1нтереси.

Juli:
У такий спосіб держава прагне захистити кожного з подружжя. Та молоді мають жити так (але для цього потрібно постійно працювати над собою і активно будувати шлюб), щоб з кожним роком ставати все ближче один одному і все більш щасливішими. :frend

doktor-maks:
Як Ви ставитесь до ініціативи нашого месії, духовного батька нації, доброчесного сім'янина В.А.Ющенка щодо <a href="http://forum.kalush.info/index.php/topic,415.msg15715.html#msg15715">внесення змін до Сімейного та Цивільного кодексів України</a>

syddia:
   Я ставлюсь до цього нама. Хоча в нашій державі гадаю більшість народу купуватиме ті лікарські довідки, а головне що наречені будуть вірити тим взаємнокупленим довідкам. :(

   Особисто щодо мене, то довший час не наважувався призатись коханій, що маю одну ваду (як мені здавалось на той час суттєву), бо не знав як вона до цього поставиться. Та як виявилось це її навіть розсмішило і вона не придала цьому ніякого значення. Так що вважаю, шо про стан здоровя свого партнера варто знати і добре щоб це було добровільно, а не через якісь там лікарські довідки. ;)

Рибка:

--- Цитувати (вибране) --- довший час не наважувався призатись коханій, що маю одну ваду
--- Кінець цитати ---

думаю що ця вада, це не те що ти бачиш часто білочок :D :D :D

А так я вважаю що не потрібно довідок, має бути довіра і чесність у стосунках. І не треба встидатись говорити про вади,коханій людині, якщо ви один одного любите, то вади вам на шляху не стануть. :-*

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії