Різне > Людська поведінка

Шлюб і сім'я

<< < (6/12) > >>

doktor-maks:
Моя позиція чітка - подружжя має засвідчити свої наміри:
1) попросити благословіння батьків;
1) оформити своє правне становище в ЗАГСі, тобто виконати свій обов'язок перед державою;
2) завершити цивільний шлюб шлюбом церковним, присягаючи жити разом аж до смерті, виконуючи по совісті прийняті на себе зобов'язання відносно себе і нащадків.

doktor-maks:

--- Цитата: Ksenja від 12 Січня 2008, 13:21:40 ---То Ви вважаєте,що життя поза шлюбом-смертний гріх
--- Кінець цитати ---
То я вже занадто. Звичайнісінький грішок  :=) . Церква не визнає подружнє життя поза шлюбом смертним гріхом. Зрештою, вирішувати Богу.
Як на мене, як може людина духовно померти, якщо вона духовно не народилась? Більшість з тих, що живуть подружнім життям поза шлюбом, є духовно мертвими, тому не наслідують Царства Небесного, поки не покаються

doktor-maks:
Молодята понесуть в РАГС довідку від лікаря

Президент України Віктор Ющенко підписав Закон України № 524-V «Про внесення змін до Сімейного та Цивільного кодексів України», - повідомляє прес-служба глави держави. 
........................
Статтю 30 викласти в такій редакції:

«Стаття 30. Взаємна обізнаність наречених про стан здоров'я

1. Наречені зобов'язані повідомити один одного про стан свого здоров'я.

2. Держава забезпечує створення умов для медичного обстеження наречених.

3. Порядок здійснення медичного обстеження наречених встановлює Кабінет Міністрів України.

4. Результати медичного обстеження є таємницею і повідомляються лише нареченим.

5. Приховування відомостей про стан здоров'я одним з наречених, наслідком чого може стати (стало) порушення фізичного або психічного здоров'я іншого нареченого чи їхніх нащадків, може бути підставою для визнання шлюбу недійсним»

Детальніше http://www.obozrevatel.com/news/2007/1/10/151401.htm
Відповідь від: 12 Січня 2008, 15:25:31Нареченим в Україні відтепер потрібні довідки лікарів

Тепер перед тим як одружитися, треба буде обов’язково проходити медичне обстеження. Такий закон підписав президент Віктор Ющенко.
Досі для того, щоб зареєструвати шлюб, було достатньо паспортів та заяви у Загсі.

Результати медичного обстеження будуть таємницею, і повідомлятимуться лише нареченим.

Якщо ж хтось із подружжя приховає відомості про стан свого здоров’я, а це у свою чергу завдасть шкоди фізичному чи психічному здоров'ю їхнього партнера, чи їхнім нащадкам, шлюб може бути визнаний недійсним.

До яких саме лікарів ходити, і які аналізи здавати, визначить Кабмін. Скільки коштуватиме така процедура, чи вона буде безкоштовною поки невідомо. В законі лише сказано, що держава забезпечуватиме створення умов для медичного обстеження наречених.

Крім того у законі сказано, що якщо наречена вагітна, народила дитину, або існує безпосередня загроза для життя нареченої, або нареченого, шлюб реєструється у день подання відповідної заяви, або у будь-який інший день за бажанням наречених протягом одного місяця.

Також відтепер шлюбна церемонія може бути неурочистою.

Закон про внесення змін до сімейного та цивільного кодексів був ухвалений Верховною Радою 22 грудня 2006 року.

http://www.bbc.co.uk/ukrainian/entertainment/story/2007/01/070111_ukr_wedding_oh.shtml

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---Більшість з тих, що живуть подружнім життям поза шлюбом, є духовно мертвими, тому не наслідують Царства Небесного, поки не покаються
--- Кінець цитати ---
залежить від обставин

doktor-maks:

--- Цитата: yurko від 03 Січня 2008, 23:58:31 ---Справа у тому, що коли люди беруть церковний шлюб, то вже оприлюднюють свій намір перед суспільством і вже отримують Боже благословіння. А пізніше просто живуть у любові, або ні. Вони вже сім'я, духовно, а в юридичному плані, як нас  просвітили наші колеги форумці-юристи, у деяких ситуаціях, як то при поділі майна, теж вважаються державою сім'єю

--- Кінець цитати ---
Тобто, згідно твоїм уявленням треба жити з думкою про поділ майна? На мою думку, подружжя навіть допускати такої думки не може, щоб розлучатись і ділити майно


--- Цитата: yurko від 03 Січня 2008, 23:58:31 ---теж вважаються державою сім'єю і номінально уже захищається державою.

--- Кінець цитати ---
Так, держава стає на захист конкурбінату, тому що вирішити проблему співжиття в інакший спосіб не може, і перетворює Сімейний Кодекс на Антисімейний


--- Цитата: yurko від 03 Січня 2008, 23:58:31 ---Звісно  наша держава вимагає реєстрації шлюбу у ЗАГСі, але якщо повернемося у минуле (не дикунське, а лише на 70 років назад), то побачимо, що свідоцтво про шлюб видавалося після вінчання і запису у церковній книзі.
--- Кінець цитати ---
Тоді церква частково виконувала функції держави, тепер церква відокремлена від держави. Подумай чому

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії