Різне > Людська поведінка

Шлюб і сім'я

<< < (5/12) > >>

beauty:
Я цілком погоджуюсь з тим, щоб чоловік був головою в сім"ї, але, думаю, це не означає "Я і тільки Я і кулаком по столі". Взагалі, я в якісь статті вичитала, що за кожним сильним чоловіком стоїть сильна жінка. Думаю, в цьому є якась правда :)

doktor-maks:

--- Цитата: doktor-maks від 02 Січня 2008, 02:40:20 ---Головою в сім'ї має бути чоловік

--- Кінець цитати ---
Головна роль чоловіка ні в якому віпадку не означає зверхнього ставлення до жінки


Відповідь від: 07 Січня 2008, 00:50:58
--- Цитата: beauty від 04 Січня 2008, 12:29:39 ---Взагалі, я в якісь статті вичитала, що за кожним сильним чоловіком стоїть сильна жінка. Думаю, в цьому є якась правда 
--- Кінець цитати ---
В багатьох випадках так воно і є. Я би сказав, що чоловікі своїми успіхами зобов'язані жінкам

Відповідь від: 07 Січня 2008, 00:55:22
--- Цитата: tywkanchuk від 04 Січня 2008, 01:27:31 ---тобто формально в сімї головою був чоловік.
--- Кінець цитати ---
тобто жінка була шиєю  :)

doktor-maks:

--- Цитата: Romana від 03 Січня 2008, 23:19:07 ---
--- Цитата: doktor-maks від 02 Січня 2008, 03:40:20 ---Головою в сім'ї має бути чоловік
--- Кінець цитати ---
має бути??? а як не получається то що тоді???  :pardon

--- Кінець цитати ---
Радіти досягненням своєї половинки, не докоряти, не надиматись, підтримувати добрим словом, пояснити спокійно, яким його хочуть бачити. Тоді чоловік буде вдосконалюватись
Відповідь від: 07 Січня 2008, 01:02:42
--- Цитата: yurko від 03 Січня 2008, 23:58:31 ---Про те, що "шлюб, не визнаний перед суспільством, не отримає Божих благословінь", це взагалі якась непонятка. Ето ви о чом, уважаємий? Неужелі о ЗАГСе?!   
Справа у тому, що коли люди беруть церковний шлюб, то вже оприлюднюють свій намір перед суспільством і вже отримують Боже благословіння.
--- Кінець цитати ---
Я напишу про те, що думаю з цього приводу згодом, не тепер під час великого християнського свята

doktor-maks:

--- Цитата: yurko від 03 Січня 2008, 23:58:31 ---Про те, що "шлюб, не визнаний перед суспільством, не отримає Божих благословінь", це взагалі якась непонятка. Ето ви о чом, уважаємий? Неужелі о ЗАГСе?!   
--- Кінець цитати ---
Саме так. Але маю зустрічне питання:
Що вказує у пункті "сімейний стан" анкети при працевлаштуванні або, наприклад, при оформленні візи для виїзду за кордон людина, яка взяла тільки церковний шлюб?


--- Цитата: yurko від 03 Січня 2008, 23:58:31 ---Справа у тому, що коли люди беруть церковний шлюб, то вже оприлюднюють свій намір перед суспільством...
--- Кінець цитати ---
...в особі близьких родичів і односельчан (утрірую)


--- Цитата: yurko від 03 Січня 2008, 23:58:31 --- і вже отримують Боже благословіння.
--- Кінець цитати ---
Боже благословіння - це значно більше, ніж запис в церковній книзі

Ksenja:
Oй, Докторе, Ви повні протиріч...То Ви вважаєте,що життя поза шлюбом-смертний гріх,то розумієте під цим таінством оприлюднення(секс.стосунків??? :()перед близькими родичами і односельцями(!!!!!!)
Не робіт того, бо люди сі цівком запутют...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії