Різне > Людська поведінка

Шлюб і сім'я

<< < (4/12) > >>

doktor-maks:
Головою в сім'ї має бути чоловік

Ksenja:
Думаю, ніхто не має нічого проти лідерства чоловіка в сім'ї, і люба дружина охоче і добровільно віддала б цю важку ношу,якби чоловік  так само охоче її ніс. На жаль, статистика і досвід- дві дужже серйозні речі- говорять про інше.. Простий факт- ви знаєте число економічних емігрантів з Украіни(бл. 7,5млн) З них-70%жінок- тих, хто б мав плекати сімейне вогнище.. Вважаєте еміграцію добровільною?-помиляєтесь... чи ,може, скажете, як Кучма в свій час- жінки легкої поведінки?- ще більше помилитесь.. Так от, саме та роль, перебрана від безвиході на вузькі плечі. І якщо вас обурює, і цілком правильно обурює, що дівчата і жінки курять,п'ють іт.п.,то чоловіки(хлопці) роблять це в декілька разів частіше. І повірте мені на слово- жінки стають лідерами в сім'ї не з власної волі...
    Не хочу бути феміністкою!!!!!!!!!!!!!
    Вибачте, якщо в цьому є нотка особистого....

yurko:
А я повнісінько підтримую Ксеню, особливо останній пост.
Про те, що "шлюб, не визнаний перед суспільством, не отримає Божих благословінь", це взагалі якась непонятка. Ето ви о чом, уважаємий? Неужелі о ЗАГСе?!  :o :duvno
Справа у тому, що коли люди беруть церковний шлюб, то вже оприлюднюють свій намір перед суспільством і вже отримують Боже благословіння. А пізніше просто живуть у любові, або ні. Вони вже сім'я, духовно, а в юридичному плані, як нас  просвітили наші колеги форумці-юристи, у деяких ситуаціях, як то при поділі майна, теж вважаються державою сім'єю і номінально уже захищається державою.
Звісно  наша держава вимагає реєстрації шлюбу у ЗАГСі, але якщо повернемося у минуле (не дикунське, а лише на 70 років назад), то побачимо, що свідоцтво про шлюб видавалося після вінчання і запису у церковній книзі.
 

Romana:


--- Цитата: doktor-maks від 02 Січня 2008, 03:40:20 ---Головою в сім'ї має бути чоловік
--- Кінець цитати ---
має бути??? а як не получається то що тоді???  :pardon

syddia:

--- Цитата: Romana від 03 Січня 2008, 23:19:07 ---
--- Цитата: doktor-maks від 02 Січня 2008, 03:40:20 ---Головою в сім'ї має бути чоловік
--- Кінець цитати ---
має бути??? а як не получається то що тоді???  :pardon
--- Кінець цитати ---
Ну є інші частини тіла на які можна перетворити чоловіка. Але я вважаю, що ми чоловіки (хлопці, мужчини) стаємо сильними якраз завдяки жінками (дівчатам). Прикладом для мене є мої бабця і дідусь. Переважно завжди бабусине слово було останнім, але Боже упаси щоб вона показала свою зверхність над чоловіком на людях, тобто формально в сімї головою був чоловік. :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії