Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 11 місяців 25 днів

Автор Тема: Обговорюємо відомих політиків  (Прочитано 301453 раз)

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #320 : 12 Липня 2009, 16:50:17 »

Ще хочу від себе додати,що сьогодні в центрі вже жіночка роздавала щось наподобі ґазетки  "за референдум" цікаво ))) стаття починається такими словами"Є такий вислів-"захист від дурня".)))
Про цю саму газету я написав на пару повідомлень вище. ;)

"Сенсации нет!Американские эксперты тоже считают Яценюка туповатым."Согласно опроса сайта"Коминформ" на тему"Кто самый глупый политик Украины",золото с результатом 27.5 балла,получил Виктор Ющенко,серебро-Вячеслав Кириленко (9.67 балла),а бронзовым тупицей показавшим результат в 9.29 балла стал претиндент в президенты Арсений Яценюк.  http://blog.meta.ua/~ukrpolitika/posts/@238591/
А от до цього я б ставився з дуже великою пересторогою, оскільки амрикоси самі найтупіша нація (хай живе Задорнов  :=) )
Ось наприклад, одна людина була в Гамериці на курсах присвячених відкритості правосуддя, взаємодії судової гілки влади і ЗМІ. Там проводились різного роду серйозні автотренінги за сценарієм достовірно реальних вітчизняних подій. Наші боялись що комусь попадеться досить незручна тема, яка б стосувалась подій навколо відомого судді-хабарника Зварича, так от, як виявилось, далеко не пересічні американці (люди, які готували ті авторенінги) навіть і не знали про такий ганебний випадок для українського судочинства. :fool
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:54:49

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #321 : 19 Липня 2009, 15:22:21 »

продовження креативної реклами Арсенія  :=)
http://zaxid.net/newsua/2009/7/16/120540/
а тут можна побачити в дії, так би мовити http://i27.tinypic.com/106n3ls.jpg
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30277
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:18:32

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #322 : 19 Липня 2009, 16:21:59 »

Ця бігморда вже значно толковіша  :-D
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:54:49

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #323 : 05 Серпня 2009, 13:22:38 »

 :-D
Лиш Вона.

Музика: Кость Москалець
Слова: душевні.
Виконує: вокально-інструментальний гурт "Плач Анеміїї" .


Завтра прийдуть до Кабміну
Кілька друзів і Турчинов,
Вип’ють мінералки літрів два.
Гляне хтось в бюджет нещасний,
Скаже хтось: "Життя прекрасне!"
Так, життя прекрасне. А Вона:

А Вона, а Вона працює лиш одна
І усе на світі знає, і встигає все Сама
Нам було б усім прекрасно, ми б співали всі пісні
Якби було в Україні працьовитих хоча б дві!

Так у світі повелося: від роботи усі косять.
Усі косять, тільки – не Вона!
Бо невдовзі прийде осінь, а Вона не пустить кризу
У напівзруйновані міста!

А вона, а вона працює лиш одна
І усе на світі знає, і встигає все сама.
І було б нам всім чудово, аж весь світ би заспівав
Якщо б в нас - та окрім Неї! - хоч Турчинов працював!

© Канаріс [05.08.2009]
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30277
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:18:32

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #324 : 05 Серпня 2009, 14:43:25 »

 :drink
Так Вона гарує аж занадто. Коби ще з того якийсь був толк.
Хоча коли у другому турі буде Юлька і Яник я мабуть таки за неї проголосую. Бо як показує практика на посту президента якраз і треба показувати що щось робиш  :)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:54:49

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #325 : 05 Серпня 2009, 15:45:45 »

ще трохи політ приколів  :=)
"Хто нас..ав на голову маленького українця?"
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=Ygkuj93xa4w" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=Ygkuj93xa4w</a>
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Pupkin

  • Початківець
  • *
  • Карма +11/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 47
  • Останні відвідини:
    28 Листопада 2010, 12:03:21

    Звідки: kalush
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #326 : 06 Серпня 2009, 18:18:37 »

 Сьогодні в Франківську побачив. Йа плакал...  =)) =)) =))
Брат з Київа приїхав, казав що там "Оригінальні" бігморди з Сєньою по всьому місті.


Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30277
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:18:32

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #327 : 07 Серпня 2009, 18:33:29 »

Ще до виборів далеко, а вже стає гаряче
http://www.unian.net/ukr/news/news-330139.html

Можете і не читати, але ВІДЕО ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ОБОВ'ЯЗКОВО!  ;)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #328 : 08 Серпня 2009, 01:02:16 »

Але й неадекватний! :o Я просто в шоці від рівня  :o :o :o
Людина абсолютно не "фільтрує базар" і явно почувається недоторканим... сумно і янавіть не з приводу інциденту, хоча сьогодні бачила відео матеріал з дівчинкою, вона без істерики прокоментувала подію, зовсім не схожа на пантеру, але синці були і на шиї і на руках.
Сумно чере з те що, мер великого прикордонного міста,  обласного центру, навіть не вважає чимось ненормальним підійти перевернути палатку, вчинити бійку з майже дитиною і таке інше....Ще якби це був якийсь мент, я б навіть тоді не здивувалась, але людина на такій посаді і поводить себе як "брателла"
Я вже мовчу про відвертий антисемітизм... 
Просто жах :( :duvno
Записаний

galinka

  • Новачoк
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 23
  • Останні відвідини:
    24 Вересня 2015, 19:47:53

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #329 : 08 Серпня 2009, 18:32:22 »

ЖУТЬ!!!!
а з іншого боку в нас 75% влади з таких же і складається, просто цьому не повезло і він попав під увагу.....
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30277
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:18:32

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #330 : 08 Серпня 2009, 18:56:25 »

Так то воно так, але принаймні вони свою зверхню думку тримають, або хоч притримують при собі, а цей не стільки невезучий скільки нахабний.  :ganba
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #331 : 09 Серпня 2009, 00:41:03 »

У нас таких "слуг народу"хоть відбавляй.А з іншого боку здається технологи Арсенія дармо хліб не їдять,непавно не важко було спрогнозувати ,знаючи натуру того"мера"як він себе поведе і не важко спровокувати.Одним махом суспільству донести яка то бандитська влада (що в принципі так і є),і тут же зробити піар "фронту змін".А сам інциндент не зняли на відео,щоби не виглядав спеціально підлаштованим.Я звичайно не ствержую це,але допускаю що таке цілком можливе.На жаль у нас такі випадки привертають увагу напередодні виборів,а скільки людей ображають в різних державних,комунальних закладах,взагалі  в нашій країні людина за своє життя стикається ще з гіршими образами  не раз,і нічого.По всіх каналах телебачення про це не трублять.Я ні в якій мірі не захищаю того бовдура,і завжди проти насилля фізичного чи морального.Але якщо насилля над "маленьким "українцем відбувається поза політикою,то воно нікому не потрібне.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8370
  • Останні відвідини:
    Вчора в 13:54:49

    Звідки: пр. Л.Українки
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #332 : 09 Серпня 2009, 22:45:33 »

я би тих технологів Яценюкових гнав у шию. подібний інцидент, а особливо його подача, особисто в мене не викликає симпатій ні до однієї із сторін.
якщо Арсеній так "вміло" підбиратиме президентську команду, як зараз політтехнологів, то це през ще крутіше Ющенка буде... 
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30277
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:18:32

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #333 : 09 Серпня 2009, 23:17:22 »

Я не знаю яким би він міг бути президентом, але раніше ставлення до нього у мене було набагато більш лояльне. Ба навіть проскакувала думка "А чи не за нього голосувати?". Видно не настільки він толковий, якщо такі дурниці робляться для піару, що насправді досягається протилежний результат.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #334 : 10 Серпня 2009, 00:03:01 »

а скільки людей ображають в різних державних,комунальних закладах,взагалі  в нашій країні людина за своє життя стикається ще з гіршими образами  не раз,і нічого.
Людині ніколи ніїхто не допоможе, поки вона сама не почне за себе боротися. Зрозуміло що то нікому не потрібно в нашій державі,боюсь що через це усі держави проходили і далі проходять,  але воно й не стане потрібно поки не заставимо з собою рахуватись. Навіть у ваших словах між стрічками мождна прочитати, мовляв навіщо підняла бучу, адже інші мовчать навіть як їх ображають.
Щодо Пі Ар ходу, то не думаю продивившись коментарі "поважного мера Ужгорода", що його потрібно було довго вмовляти, щоб він дав по пиці  - заради классного ПіАр ходу на користь "жидка", "бандита" і ще як він там його називав.
Як на мене то страшніше мати таких людей у владі як мер Ужгорода, ніж Яценюка, який використовує такі випадки для ПіАр ходу.

Відповідь від: 09 Серпня 2009, 23:49:21
непавно не важко було спрогнозувати ,знаючи натуру того"мера"як він себе поведе і не важко спровокувати.
Яне думаю що то було спеціально спровоковано, ніхто б не підставлялв заради цього молоду дівчинку - вона по- перше, фізично видно, що дуже тендітна і крмі того ій десь років 18-20...
Думаю, що просто чуваку стало нудно вранці і він вирішив показати "хто у домі газда", але тепер - як у відомому анекдоті буде сидіти він, але не під ліжком, а у інших більш віддалених містах...
Але ж він "Газда....Де хоче там сидить"  ;)  :P
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30277
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:18:32

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #335 : 10 Серпня 2009, 00:15:28 »

З усім згідний, окрім того, що він буде сидіти. Буде мером, як і був. Приклад Данчі це дводить.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #336 : 10 Серпня 2009, 00:30:08 »

Я ж кажу "де хоче там сидить" :P  :D
Записаний

DVania

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +963/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4231
  • Останні відвідини:
    14 Вересня 2016, 23:52:58

Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #337 : 10 Серпня 2009, 10:05:20 »

Коли "підставляли"молоду тендітну дівчину то прекрасно розуміли,що нічого аж надто страшного він їй не зробить,максимум штовхне,або за руку потисне ,серед білого дня і серед людей. Такі методи завжди використовуються.Викликати в людей жаль,співчуття,обурення.Для цього потрібно,щоби кандидат,або партія ,або лідер виглядав борцем за людей ,але обов'язково ображений існуючою владою,тоді вічно ображені люди приймуть його за свого.А тепер подумайте хто з них СПРАВДІ хоть раз був ображений.В Ужгороді просто хочуть поміняти тупого,агресивного антесеміта на якого небудь єврея з прізвищем на ко в кінці.Я би ще радив час від часу заглядати в гілку"протоколи сіонських мудреців"це допомагає бачити те чого не хочуть щоб ми бачили.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #338 : 10 Серпня 2009, 11:43:52 »

Я не можу з Вами погодитись, хоча не знайома з кухнею політтехнологій. Можливо я якраз той пересічний громадянин який повинен був у цьому випадку поспівчувати.
Але однозначно ствердджувати, що то був запланований хід теж не бачу доказів. :unknow
Щодо протоколів Сіонських мудреців, то була багато раз свідком, коли люди щиро вірячи у свою "теорію заговору" будь які факти трактували на користь своєї теорії.  Я маю на увазі, що коли людина має свою думку що в неї склалася, то її мозок закономірно шукає підтвердження цієї думки і проводить підбір підходящих  доказів.                                                                                                                                                    [/left][/center]
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30277
  • Останні відвідини:
    Вчора в 11:18:32

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського
Обговорюємо відомих політиків
« Прочитано #339 : 10 Серпня 2009, 12:07:37 »

Хоч Ваня мені і друг, але істина дорожча  :)

Теж думаю, що то само так сталося. А на рахунок єврейської змови, то вона точно є, але звісно не всі біди то її прояви...
Тобто потрібно не бути нашорошеним шукачем підтвердження, але і на поготові теж треба бути.
Шкода мені, що Яйценюк не виявився "надією нації". І як казав Ромашкін мені все одно, що президент буде єврей, якщо він буде Українським президентом. Хоча той кого хоч раз серйозно попекли так уже звісно не скаже.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.