Різне > Людська поведінка

Аборти, як до цього ставитесь ви??

<< < (17/37) > >>

WikTor:
А если чуть глубже копнуть, если я не ошибаюсь сам секс без результата оплодотворения тоже грех  :unknow :pardon Или нет? что то я такое слышал!

ТАк вот, молодые люди, которые начинают строить свои отношения, дошло дело до постели, залёт, беременность, пара понимает что они не знают хорошо друг друга, что возможно они и не созданы друг для друга, так что всё равно рожать? и быть матерью одиночной, и потом всю жизнь с этим жить? это не кино "Москва слезам не верит" это реальность! Я не вижу здесь границы хреха и надобности  :pardon

Juli:
Секс створений Богом для використання у моногамному шлюбі для поєднання чоловіка і дружини. Здорові сексуальні стосунки чоловіка і дружини прославляють Бога. Ціль сексу - прославлення Бога, служіння один одному, пізнання один одного. Гріх використовувати його тим, кому він не належить - людям, які не є чоловіком і дружиною.
А щодо вагітності, то кожна пара має вирішити з Богом скільки дітей мати. Бог дав людині голову, щоб зважувати свої можливості і Він, як ніхто знає і розуміє, міру відповідальності кожного з нас. Діти - нагорода від Господа. Це означає, що їх кількість вимірюється вашим відношенням. Якщо дитина і її виховання для вас честь і радість, то народжуйте! Якщо відчуваєте, що не впораєтеся з такою ношею - побережіться від вагітності, щоб не дійшло до аборту. В цьому здоровий глузд і свобода в Господі. Бог добрий і люблячий, Він знає і розуміє нас, Він бажає, щоб ми були щасливі і задоволені життям, яке маємо.

bornslippy:
джулі не займайтесь сексом ні в якому разі це дуже погано і не приємно. Це просто незручність в процесі народження дитини!

Juli:
Це звернення не до мене - я маю чоловіка, вже народила сина - мені можна!

bornslippy:
ну тим більше дитина є . то вже секса не треба

Прим. модератора
Обговорювати приватне життя, а тим більше давати "рекомендації" в інтимних питаннях у такій формі, - непристойно. Далі буду видаляти подібні повідомлення без попередження

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії