Різне > Людська поведінка

Аборти, як до цього ставитесь ви??

<< < (14/37) > >>

Juli:


--- Цитата: Romana від 07 Березня 2008, 22:52:35 ---чому ви вирішили що я не віруюча?  я просто про це не кричу Як ви
--- Кінець цитати ---

Ви писали про це.

Romana:


--- Цитата: doktor-maks від 08 Березня 2008, 11:22:53 ---Якщо аборт є медичною необхідністю для збереження життя матері, на мою думку, він є виправданим
--- Кінець цитати ---
так тут про це і йде мова - що інколи аборт - це необхідність, це якісь страшні умови  що спонукають це зробити. Я ж не за аборти, звісно я їх не схвалюю,  але іноді бувають такі життєві ситуації - що нема іншого виходу.
Відповідь від: 09 Березня 2008, 03:46:26
--- Цитата: Juli від 08 Березня 2008, 19:34:02 ---

--- Цитата: Romana від 07 Березня 2008, 22:52:35 ---чому ви вирішили що я не віруюча?  я просто про це не кричу Як ви
--- Кінець цитати ---

Ви писали про це.

--- Кінець цитати ---
дозволю собі відхилитися від теми і запитати вас, де це я таке писала :unknow
ой, Juli, Juli, звідки ж така упередженість :pardon

yurko:
Та звісно ніхто не говорив про заборону абортів, як медично необхідної операції. Але то вже стало звичною справою, чимсь на зразок презерватива чи таблеток. От для того ми тут всіх будоражимо, щоб пробити байдужість і змусити і жінок і чоловіків подивитися на це з іншого боку, з правильного боку.

npopok:

--- Цитата: doktor-maks від 08 Березня 2008, 17:36:13 ---
--- Цитата: npopok від 08 Березня 2008, 17:32:22 ---не згоден. Це вбивство та ще й нехрещеної людини. Краще віддати життя матері, але зберегти дитині

--- Кінець цитати ---
Ти певно неправильно зрозумів. Якщо загине матір, то й загине ненароджена дитина

--- Кінець цитати ---
Так, я не правильно зозумів

syddia:

--- Цитата: yurko від 09 Березня 2008, 09:47:10 ---Але то вже стало звичною справою, чимсь на зразок презерватива чи таблеток.
--- Кінець цитати ---
О! Можна темі задати цікавого розвитку.
А як виглядає з точки зору релігії, Святого Письма і т.д. використання засобів контрацепції? :pardon Чи є це гріхом?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії