Різне > Людська поведінка

Аборти, як до цього ставитесь ви??

<< < (13/37) > >>

doktor-maks:
Тепер по темі.


--- Цитата: bornslippy від 08 Березня 2008, 01:26:49 ---угу а постав себе на місце батька чия 14-15 дочка залетіла.

--- Кінець цитати ---
Батько мало приділяв уваги вихованню своєї доньки і не має ніякого права вимагати робити аборт.


--- Цитата: bornslippy від 08 Березня 2008, 01:26:49 ---Чи на місце чоловіка життя дружини якого залежить від аборта.

--- Кінець цитати ---
Якщо аборт є медичною необхідністю для збереження життя матері, на мою думку, він є виправданим

bornslippy:
для релігійних фанатиків моральний авторитет теж Бог. Ви ж ще гірші прикриваючись гарними гаслами трактуєте туж біблію так як вам вигідно. Але якщо не помиляюсь то християнство взагалі вчить нас бути терпимими, добрими і прощати іншим людям незалежно що та людина зробила. Всі помиляються і ви теж далеко не святі. Щодо культури спілкування то я і не претендую на ідеал. Але я не відповідаю питанням на питання не  вириваю слова з тексту. І головне коли мені ставлять пряме запитання, намагаюсь відповідати прямо а не ігнорую і не виляю.

syddia:
   Все таки ми живемо в Україні, яка не є клерикально-релігійною державою і аборти в нас дозволені.
 
   Давай, doktor-maks, краще створи голосування в даній темі. Так буде наочніше побачити ставлення форумчан до абортів.

npopok:


--- Цитата: doktor-maks від 08 Березня 2008, 11:22:53 ---Якщо аборт є медичною необхідністю для збереження життя матері, на мою думку, він є виправданим
--- Кінець цитати ---
не згоден. Це вбивство та ще й нехрещеної людини. Краще віддати життя матері, але зберегти дитині
Відповідь від: 08 Березня 2008, 16:30:17моя думка з моральної точки зору - це вбивство.

doktor-maks:

--- Цитата: npopok від 08 Березня 2008, 17:32:22 ---не згоден. Це вбивство та ще й нехрещеної людини. Краще віддати життя матері, але зберегти дитині

--- Кінець цитати ---
Ти певно неправильно зрозумів. Якщо загине матір, то й загине ненароджена дитина

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії