Різне > Людська поведінка

Аборти, як до цього ставитесь ви??

<< < (12/37) > >>

yurko:
Ну не у Моринцях принаймні і у Моцартів на таке дурі би не стало. А робили багатії, придворні, то відома річ.
Я ж пишу образно, тому прошу не сприймати все дослівно  ;)

yurko:


--- Цитата: Romana від 07 Березня 2008, 01:17:51 ---Мені шкода жінок які пройшли через цю процедуру - бо це нелегко і значить життя не дуже добре скалалося в певний час.
--- Кінець цитати ---
У моєї прабабці життя теж якось не складалося. Чогось і війна внадилася і голод 1947-го і дід блін як з ланца зірваний. 10 дітей, то і у той час було не мало. Останній народився у 1948 му, тоді вже можна було зробити аборт і не був то ще дорогий бізнес, як зараз. Але чогось не зробила.
І добре, бо не знати хто б тоді у мене був старостою на весіллі. А взагалі все її життя, саме він 10-й, був її улюбленцем...
Багато смайликів, а того що зараз треба, нема......

bornslippy:
угу а постав себе на місце батька чия 14-15 дочка залетіла. Чи на місце чоловіка життя дружини якого залежить від аборта.

yurko:
Поставив.
Залетіла - хай заміж виходить і виховує дитину. Я навіть знаю таку сім'ю. Там той парєнь, що склепав дитину, 3 місяці боявся батькам признатися, але нічо, живуть нормально. Що дивного, акселерація - це доведений факт. І ще одне, якби мала розум і не хотіла, то би не залетіла, а так, значить хотіла, або дурна. Якщо хотіла, то так і мало бути, а якщо дурна, то ти її не вбережеш, буде і далі дурниці робити і нема чого її виправдовувати.
Єдиний момент, який я визнаю і виправдовую - медичні показання для проведення операції, через загрозу життю матері.

doktor-maks:

--- Цитата: bornslippy від 07 Березня 2008, 14:46:32 ---шановна ви взагалі читати вмієте. Чи ваша секта вчить що є тільки ваша думка і не правильна? Ой вибачте у вас і своєї думки мабуть нема. Бо таку маячню я ще не чув. Ви можете дати просту відповідь на просте запитання!? І взагалі вам щось говорить слово терпимість, повага чи ваша секта такого не вчить?

--- Кінець цитати ---

Розумієш, bornslippy, говорити, що віруюча людина не має своєї думки - це прояв ідіотизму. Для віруючої людини моральний авторитет - Бог і вона приймає Його думку.
Ці слова також адресуються Романі.

Стосовно сумніву, який має bornslippy, про те, що віруюча людина не здатна щось там прочитати або логічно мислити. Якщо порівняти коментарі Juli або, наприклад, мої з bornslippy, навіть упереджена людина мусить визнати, що культура мови, логічна побудова при висловлюванні своєї думки, у Juli значно вища. І не тільки культура мови, але й загальна культура.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії