Різне > Людська поведінка

Аборти, як до цього ставитесь ви??

<< < (10/37) > >>

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---я перепрошую але це не форум адвентистів сьомого дня. Тут спілкуються люди для яких крім віри є ще купа цікавих речей. А якби я був мусульманином ти мені теж пропонував би біблію читати? І взагалі у вас своя думка є?
--- Кінець цитати ---
 А ви читаєте у якому розділі знаходитесь ? Природньо, що тут пишуть про релігію, віру і т.д. бо так розділ називається.
Забули люди про Бога, поробили себе богами і їх цікавить тільки власна думка.

bornslippy:
а ви читали мій пост чи просто цитували? І доречі цей розділ знаходиться у форумі міста калуша. І його читаюте не тільки такі святі як ви!

newroman:
Шановний залишіть хоч трішки місця розмовам про святе, про Бога.  ;)
А про святих краще почитати у "Життях святих".

bornslippy:
а ви спустіться на землю і осуджуючи когось опирайтесь на життєвий досвід а не цитуйте і не трактуйте ваші книжки так як вам вигідно. І виявіть хоче краплю поваги ідайте відповідь на запитання. Для цього не потрібно читати розумних книжок.

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---осуджуючи когось
--- Кінець цитати ---

Більше не буду.
Пробачте якщо образив.


--- Цитувати (вибране) ---опирайтесь на життєвий досвід а не цитуйте і не трактуйте ваші книжки так як вам вигідно
--- Кінець цитати ---
я опираюсь на книжки які ведуть людину до Бога, а життєвий досвід хто зна куди може завести

А Біблію цитувати буду, і про релігію писати буду також, і про Бога.
Прийдеться вам терпіти мене. Це ж вільний форум і кожний має право на свою думку.
Та ми, здається, відхилися від теми.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії