Різне > Людська поведінка

Аборти, як до цього ставитесь ви??

<< < (9/37) > >>

Romana:
Моє ставлення до абортів неоднозначне. Є купа випадків коли дійсно аборт-це вихід, рахую що поки зародиш  є ембріоном(до 7 здається неділі), то це не є гріхом. Не знаю чи сама би колись наважилася на аборт, але розумію багатьох людей чому це зробили - поганий достаток в сім*ї, без чоловіка, дуже молода чи навпаки вже вік підганяє, зловживання наркотиків, якась хвороба....випадків безліч. Єдине що, потрібно берегтися, що б уникнути таку небажану дію як аборт, та не завжди все так легко в цьому житті. Мені шкода жінок які пройшли через цю процедуру - бо це нелегко і значить життя не дуже добре скалалося в певний час. Але чим калічити життя майбутній дитині....
Все це дуже індивідуально, кожен має свою історію і не нам судити.

Відповідь від: 07 Березня 2008, 00:14:43
--- Цитата: doktor-maks від 20 Лютого 2008, 00:50:11 ---У кого які думки: куди йде душа ненародженої дитини ?

Я вважаю, що потрапляє у рай, оскільки на ній немає ніякого гріха і ніякої вини
--- Кінець цитати ---
ембріон це не дитина. нема там душі-нема ні раю, ні аду.

doktor-maks:
Півтора роки тому я провів чудовий тиждень (назву це так) з однією подругою (назву її так). Через місяць або трохи менше вона мені сказала, що зробила аборт. Першою думкою була така: ну і добре, бо ми усвідомлювали, що
1) дитина не потрібна ні їй, ні мені;
2) дуже ймовірно, що в час зачаття дитини (словами Романи - ембріону!), ми знаходились у стані алкогольного сп'яніння.
 
Питання: чи повинен я відчувати докори сумління?
Користуючись логікою Романи я не винуватий, бо
1) я не вимагав робити аборт;
2) позбавлена життя була не дитина, а ембріон

bornslippy:
я не закликаю до абортів.  а тільки хочу звернути вашу увагу на те що всі ми люди і в житті бувають ситуації, які не можна оцінювати тільки в біблійному формулюванні. Наведу ще приклад. Якщо дитина загрпжує здоровю чи навіть життю матері??? Чи якщо дитина народиться з вадою серця не сумісною з життям???

Juli:


--- Цитата: doktor-maks від 07 Березня 2008, 09:24:37 ---Питання: чи повинен я відчувати докори сумління?
Користуючись логікою Романи я не винуватий, бо
1) я не вимагав робити аборт;
2) позбавлена життя була не дитина, а ембріон
--- Кінець цитати ---

Коли людина примирилася з Богом, Він простив їй всі гріхи! Та якщо питання в тому винний ти чи ні в загибелі цієї дитина, то відповідь однозначна: ТАК! Однаково винні мати, батько, лікар, який робив аборт. За свої стосутки потрібно нести відповідальність. Я певна, що якби ти проявив у своєму відношенні до подруги більш серйозні наміри, то вона задумалася б і порадилася з тобою, перш ніж зробити аборт. Тому я писала, що секс - це насолода для відповідальних людей.
Відповідь від: 07 Березня 2008, 10:00:45
--- Цитата: Romana від 07 Березня 2008, 01:17:51 ---ембріон це не дитина. нема там душі-нема ні раю, ні аду.
--- Кінець цитати ---

Мене дивує, як людина, яка не вірить в Бога, в рай, в пекло, взагалі може щось говорити стосовно цього.

bornslippy:
шановна ви взагалі читати вмієте. Чи ваша секта вчить що є тільки ваша думка і не правильна? Ой вибачте у вас і своєї думки мабуть нема. Бо таку маячню я ще не чув. Ви можете дати просту відповідь на просте запитання!? І взагалі вам щось говорить слово терпимість, повага чи ваша секта такого не вчить?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії