Різне > Людська поведінка

Аборти, як до цього ставитесь ви??

<< < (8/37) > >>

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---чесно скажу з вашої розмови майже нічого не зрозумів. І так не тільки в цій темі. Кількість льдей які реально спілкуються аж 3 мах 4. Суть проблеми майже нікому не зрозуміла. Аргументи зрозумілі теж тільки тим 3 - 4.  от в мене і постає питання для чого цей розділ взагалі?! Пропаганда??? Спосіб і аргументи які ви на водите ніхто не розуміє і найголовніше вони не мають нічого спільного з реальним життям. Ви можете говорити нормальними словами?!
--- Кінець цитати ---

Ну візьміть і прочитайте пару релігійних книжок, поспілкуйтеся із воцерковленою молоддю тоді і стане вам все зрозуміло.  :)
 

bornslippy:
я перепрошую але це не форум адвентистів сьомого дня. Тут спілкуються люди для яких крім віри є ще купа цікавих речей. А якби я був мусульманином ти мені теж пропонував би біблію читати? І взагалі у вас своя думка є?

doktor-maks:

--- Цитата: bornslippy від 06 Березня 2008, 10:30:25 ---Мабуть діти наркоманів чи алкоголіків мають сказати вам дякую?! Діти над якими знущаються батьки уроди теж мають бути вдячні вам!?
--- Кінець цитати ---

Скажи прямо, bornslippy, ти закликаєш робити аборти жінкам-наркоманкам і алкоголічкам?
Чи жінкам, у яких чоловік алкоголік або наркоман, також?

Romana:
Я згідна з борнсліпі, що аргументи які тут наводяться нічого спільного із реальним життям не мають :!!
Може хтось із форуму секту хоче зробити!?
на цю тему відповідати якимись біблійними записами - і бачити в цьому ше й докази :pardon а свої думки у вас є????
Відповідь від: 06 Березня 2008, 23:14:10Ми не в церкві, тут про це хтось пам*ятає? :!!

doktor-maks:
Я не почув твого ставлення до проблеми. Говори по суті

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії