Різне > Людська поведінка

Аборти, як до цього ставитесь ви??

<< < (35/37) > >>

DVania:

--- Цитата: yurko від 27 Травня 2013, 10:19:25 ---http://pavlofox.net/abort-mij-poglyad/

--- Кінець цитати ---
  так як в статті .

ksenya:
Я вперше в цiй темi. Аборти-це .. жахливо. Навiть не знаю, що iх може виправдати... Просто останнiм часом багато знайомих (аж надто) не можуть мати дiтей  :'( тай взагалi, аборти - це грiх, про що ще говорити...

Yana:
Я вже переглядала цю тему. Не раз. :)  Складно було наважитись написати. Тому, що дуже категорична в цьому питанні. Не суди! Але не можу так. Це вбивство. І виправдання не може бути. Буває різне в житті. Згвалтування, бідність............Що ще? Але то все виправдання. Пошук легшого шляху.  Бог подарував дитину - то щастя. Безмежне й беззаперечне. Решта все - відмовки. Для когось діти- радість, для інших-хрест чи випробування........В будь-якому випадку - це треба прийняти. Всі ми різні. Дуже. Далеко не кожна жінка має дар бути хорошою мамою....Але - то її місія й призначення. Для того й живемо. Щоб залишити когось після себе..........Якесь світло й добро. Багато моїх знайомих робили аборти. Не по-молодості. Були вже одруженими. Мали по 2-3 дітей.........Більше не хотіли. Одна зробила це через роботу-тільки влаштувалась і боялась втратити місце. Для Калуша -то дуже гарна посада. Відмазка в неї дивна-що кар,єру потім не зробить. І справді, жіночка добилась не мало. Чи вартує то невинної душі?!  Такий гріх не відмолити. Він на все життя.
Ще одна історія. Інша дівчинка -мала вже 2 дітей. Їй було тільки 20. Без власного житла. Без нормальної роботи...Постійно невиспана, втомлена. Така працьовита й гарна. Дитинці другій було 1-2 місяці, коли пішла працювати. Скільки вона там могла поспати? Дивиться на мене з переляком. Каже, що знову вагітна..........Я пояснила, що так Бог хоче. Щоб мала 3 синочків чи 2 синів й донечку. То її доля. Треба прийняти. З тими дітками не дуже було кому сидіти.....Але аборт таки не робила. Побоялась. Ходила я до неї з пів року ті. Підтримувала психологічно. Народила сина. Важко. Але все склалось добре. З часом купили квартиру. Дітей -в садочок. Часто міняла роботи. Але змогла все подолати.......То тільки маленький приклад з життя. Якщо дитина в 20 років(без освіти) змогла, то чому 40-річні(небідні) бояться?

ДДК:
Абортів не повинно бути взагалі, бо це нищить організм жінки і життя її та її майбутніх дітей на усіх рівнях (етичному, релігійному, біологічному і т.д.). Це перше. І друге - коли жінка вступає в певні відносини з чоловіком вона зобов'язана думати про наслідки в першу чергу, а про все інше потім. Чоловіків не звинувачую, тому що це даремно. Вони зможуть розділити відповідальність по-справжньому лише тоді, коли їм також почнуть робити аборти. На жаль так і більше ніяк. Це жорстока правда життя.

Yana:

--- Цитата: ДДК від 28 Травня 2013, 00:32:47 --- І друге - коли жінка вступає в певні відносини з чоловіком вона зобов'язана думати про наслідки в першу чергу, а про все інше потім.
--- Кінець цитати ---
 :good :good :good
Відповідь від: 28 Травня 2013, 02:27:14Думати про наслідки жінка має завжди. І мати статеві стосунки бажано тільки з тим чоловіком, від котрого хочеться дітей. Всеодно ж все(всі партнери) відбивається(карбується) на генетичному рівні і майбутніх дітях(це я про телегонію).
Відповідь від: 28 Травня 2013, 02:29:52
--- Цитата: ДДК від 28 Травня 2013, 00:32:47 --- це нищить організм жінки і життя її та її майбутніх дітей на усіх рівнях (етичному, релігійному, біологічному і т.д.)
--- Кінець цитати ---
Про біологічний рівень можу тільки здогадуватись. Мало читала про це. Можна не мати більше дітей - це точно....Які ще наслідки?
Щодо етичного рівня....Думаю, жінка, котра наважилась на таке взагалі не думає про це. Поняття етики в неї відсутнє.
Що цікаво......Було в нас якось одне застілля в дуже невеликому колі....Пили до 5 чи 6 ранку. Жінки, коли вип,ють, мають звичку влаштовувати "публічну сповідь"........Чи то алкоголь так діє, чи мозок вимикається в них. Не розумію. Як можна казати про таке особисте людям, котрі навіть не є друзями?! Здивувала мене тоді знайома. Казала, що робила аборт. Що і другу дитину мала вбити, але сподівалась - народиться дівчинка! Вона гарна мама. Прекрасна. Дітки ростуть. Правда, після того, як послухала її стало дуже гидко.
Від того, як все там просто в голові. Захотіла-вбила...Дітей більше не планує. Я не в курсі, як там застерігається. Панічно боїться завагітніти знову............ :ganba
Відповідь від: 28 Травня 2013, 02:37:59
--- Цитата: ЯЯ від 02 Березня 2010, 22:41:36 ---Чому жінку, котра НЕ зробила аборт суспільство дозволяє собі ганити???

--- Кінець цитати ---
 :good
Відповідь від: 28 Травня 2013, 02:39:16
--- Цитата: ЯЯ від 02 Березня 2010, 22:41:36 ---адже те саме суспільство не надало їй можливості виховувати ту дитину
--- Кінець цитати ---
І чим же воно не дало? Чи хтось у нас закидує камінням матерів-покриток? Матеріально багатьом нелегко...але гроші виплачують якісь там. На них можна жити ті кілька років, які жінка не може працювати.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії