Різне > Людська поведінка

Аборти, як до цього ставитесь ви??

<< < (32/37) > >>

Juli:
Саме тому, перш, ніж вступати в статеві відносини, людина має бути обстеженою і готовою в разі вагітності брати за неї відповідальність. Все, про що написано вище, стосується випадків, коли люди завагітніли, а потім починають обстеження для прийняття рішень. Правильно зробити все навпаки - спочатку обстеження, виважені рішення, і лише потім "кохання до нестями".
Відповідь від: 01 Грудня 2009, 15:43:33Думаю, що проблема  абортів - це проблема розбещеного і безвідповідального суспільства.

bornslippy:
вибачте за не скромне питання, а в котрій годині ви кохаєтесь з чоловіком? Я наприклад не планую. І сина не планував. І нічого все гаразд. І дитина нормальна, і батькам ніби нічого не бракує!
Але до теми.
Начитався цієї гілки і аж страшно стало, а вчора надивився, по тв, про дітей мауглі, і стало ще гірше. Бідні діти. Неможу визначитись, що краще. Аборт, чи знущання над дітьми.?!

Ne-TA:

--- Цитата: Juli від 01 Грудня 2009, 16:45:32 ---проблема  абортів - це проблема розбещеного і безвідповідального суспільства
--- Кінець цитати ---

Держава довго не мала часу говорити про дітей – які з’являються на світ, які живуть з батьками й без них, і про тих, які залишаються ненародженими.

Насправді, аборт – це не питання моралі. Дозволяти чи забороняти, вбивство це чи одна з операцій, життя в лоні матері – це «плід» чи «маленька людина» – питання у нашій країні не в цьому. Бо хто має право читати мораль жінці, вказувати, що не треба робити, коли вона здебільшого залишається сама з проблемою незапланованої вагітності, не бачить майбутнього для дитини і себе? Егоїзм? Можливо. Але далеко не тільки він.

Без пуповини
Багато хто говоритиме про гріх перед Богом. Та Бог – у кожному з нас, у кожного свій, і кожен йде до Нього своєю дорогою. Навіть через убивство, як називають аборт противники цього явища – свідоме чи неусвідомлене, яке назавжди залишає брутальний слід на психіці жінки. Наприклад, одне з досліджень, яке провели учені США, показало, що понад 80% абортованих жінок виявляють самонищівну поведінку: висловлюють почуття ненависті до себе, вживають наркотики і починають пити, мають суїцидальні настрої. Майже 30% жінок намагалися вчинити самогубство, половина з них робила спроби двічі або більше разів. Удесятеро частіше трапляються випадки самогубства у дівчатокпідлітків, які зробили аборт.

Ці дослідження також вказали на низку інших проблем у поведінці жінок, які пішли на штучне переривання вагітності. Наприклад, насильство над дитиною більш поширене серед матерів, які робили аборт (насильство над дітьми зросло на 500% за перші десять років після легалізації абортів у США у 1973-му). Близько половини абортованих жінок мають проблеми у сексуальному житті: відсутність задоволення і біль під час статевого акту, відраза до сексу та чоловіків загалом, хаотичне статеве життя.
Крім психологічних наслідків, зростає ризик втрати здоров’я – з абортом асоціюються понад 100 потенційних ускладнень. Аборт удвічі збільшує ризик раку грудей, до 5% абортованих жінок не можуть більше мати дітей, що більше абортів робить жінка, то вірогідніше отримати фібріому матки, зростає ризик позаматкової вагітності й втрати колись, напевно, таки бажаної дитини.

Але чи йшли б багато жінок на такий ризик для свого здоров’я, якби були більш-менш упевнені у своєму майбутньому, зокрема в матеріальній його частині? Якби мали підтримку родини, а не тваринний страх заплямувати честь сім’ї, яку більшість підлітків, як показують останні дослідження українських психологів, не вважає гідною наслідування? Не зважали на осуд громади – «А що люди скажуть?». Але відколи кохання стало гріхом, народження дитини – соромом, а замовчуване фізичне насилля над жінкою і алкоголізм чоловіків – честю і гордістю для людини й родини? Чому за це нікому не соромно і ніхто не переймається тим «що люди скажуть», побачивши синці на обличчі й тілі жінки?

Але головне у питанні «якби…» – це не боятися обговорювати проблеми і вчасно отримувати потрібні знання про сексуальне здоров’я, особливо для підлітків – як жінок так і чоловіків, – а не здобувати їх виключно на практиці з часто таким неминучим наслідком, як вагітність.

Якщо у державі, де ніхто ні перед ким ні за що не відповідає, – держава за громадян, політики за світле майбутнє хоча б у близькій перспективі, правоохоронці за порядок, громадяни перед законом, еліта за плебс, церква за cпокій душі, батьки за дітей, чоловіки за жінок і навпаки; де де-факто не працюють такі поняття, як «право», «обов’язок», «совість», «закон» і «мораль»; якщо суспільство, яке дуже успішно навчилося купувати і продавати крім предметів ще й власні почуття, але не пропонує знань і чесних відкритих стосунків у всьому, – то що краще?..
«Я виступаю за повну заборону даного явища у нашій державі» – прочитала на одному блозі в Інтернеті думки молодого чоловіка. Його аргументи такі: «З християнської точки зору це злочин». Але у філософії злочину питання не полягає в його забороні – питання у свідомому виборі йти на злочин. Наступний аргумент: «Вважаю, хай краще держава виховує дітей, ніж вони просто не народяться. Безумовно, якість того виховання є абсолютно недосконалою, (…) але все ж переконаний, що історія знає тисячі вихованців дитячих будинків, що стали в майбутньому великими людьми». Напевно, історія і знає тисячі таких прикладів за історію людства. Але скільки мільйонів імен вона так і не записала на своїх скрижалях? Ще одна теза автора: «Аборт – це злочин, і людина, котра потурає у здійсненні злочину, має нести кримінальну відповідальність». Це фундаментальна філософія у суспільстві розвинутого соціалізму, де є всі умови ростити дітей «по зальоту». У нашому ж випадку ситуація тоді дійде до абсурду, бо доведеться садити всіх, включно із Богом, бо Він Вирішив Дати Нове Життя тим, хто не хотів його брати…

Як відносяться саме чоловіки до абортів?
Чи повинні чоловіки, у разі виникнення подібної ситуації, взяти участь як в обговоренні проблеми, прийнявши відповідальність на себе, так і у фінансовому її забезпеченні?

Juli:
Краще покаятися, ніж виправдовуватися.


--- Цитата: Ne-TA від 01 Грудня 2009, 21:30:48 ---Як відносяться саме чоловіки до абортів?
Чи повинні чоловіки, у разі виникнення подібної ситуації, взяти участь як в обговоренні проблеми, прийнявши відповідальність на себе, так і у фінансовому її забезпеченні?
--- Кінець цитати ---

В скоєному аборті однаково винні і чоловік, і жінка, і лікар, і ті, хто "підбадьорювали".

Відповідь від: 11 Грудня 2009, 17:16:28
--- Цитата: bornslippy від 01 Грудня 2009, 21:14:50 ---Неможу визначитись, що краще. Аборт, чи знущання над дітьми.?!
--- Кінець цитати ---

Запитайте у дітей.

DVania:
Ne-TА, я не зрозумів про що Ви пишете  "У нашому ж випадку ситуація тоді дійде до абсурду,бо доведеться садити всіх,включно із Богом,бо Він Вирішив Дати Нове Життя тим,хто не хотів його брати..."

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії