Різне > Людська поведінка

Аборти, як до цього ставитесь ви??

<< < (31/37) > >>

Лалія:
Воно ніби й добре, що люди знають про таке.  :unknow
Але дівчинці Богданці коли виросте, як з цим знанням жити важко буде.  :(

Ne-TA:

--- Цитата: DVania від 28 Листопада 2009, 09:22:05 ---В заголовку вжито слово "плід",я ж вважаю треба писати дитина,бо плід звучить так начебто це щось неіндивідуальне якись просто плід,а це вже ЛЮДИНА.
--- Кінець цитати ---

Всі поважаючі себе науковці переважно у своїх статтях вживаюсь слово дитина, а не плід.
Навіть у написаному вище, якщо звернули увагу.......

Перший день
Таємниця дару життя ніколи не буде розкрита людиною... Вона розпочинається вже у момент зачаття, коли дитина є лише маленькою клітинкою, меншою від крапки на кінці цього речення. Саме в мить запліднення яйцеклітини генетична інформація, носіями якої є батьки, змішується і передається дитині - формується код особистості, єдиної і неповторної. Ніколи більше спадкові ознаки батьків не сформуються саме так, ніколи більше не буде саме такої людини. У цю мить визначається її стать, колір очей, волосся і шкіри, риси обличчя, будова тіла, тенденція до високого чи низького зросту, міцне здоров’я чи схильність до захворювань...

19-21 день
Дитина виросла до 2,5 мм. Починається битися її серце. Кров циркулює в окремій від матері кровоносній системі. Формується головний і спинний мозок.

4 тижні
Дитина збільшилась до 0,5 мм! Вже має голівку, тулуб, кшталтуються очі, вушка, вуста.

і т.д.........

Я такой же как все, как бутончик в росе
Я хотел расцвести и по жизни идти.
Мама, мама зачем ты меня сорвала?
Мама, мама зачем мою жизнь отняла?
Я просил: не губи! Я молил: полюби!
Только слышал в ответ: Нет! Нет! Нет!

Расцветают сады и приносят плоды
неужели бы мне не хватило еды?
Как красиво поют по весне соловьи...
Неужели бы мне не хватило любви?

Хорошо бы родиться у птиц, у зверей
Ведь ни звери, ни птицы не губят детей...
Я бы зайчиком серым скакал по лугам
Или лебедем белым летел к облакам

                  ***
Остановись!!! Пусть он увидит солнце,
Услышит шум весеннего дождя
И будет в час счастливейшей бессонницы
Смотреть на звёзды, глаз не отводя.

Тебе легко не дать ему родиться,
Тебя не станут за руки держать,
А он не может даже защититься,
Не может крикнуть, встать и убежать.

Ведь ты могла с ним миром поделиться,
Любовью, лаской, светом и теплом
И если надо, даже потесниться
И дать ему местечко за столом.

И, может быть, никто иной, а этот,
Чья жизнь теперь на ниточке висит,
Окажется учёным иль поэтом
И целый мир о нём заговорит.

Ne-TA:
Монолог в утробе матери
   
Здравствуй, мама! Ты проснулась?
Я пока что не хочу.
Ты оделась и обулась,
А я ножкой колочу,

В твой животик... чуть щекотно,
Ведь тебе не больно, мам?
Мне не очень здесь свободно,
Как на воле, в жизни, там...

Я пока что не родился,
И чуть-чуть потороплюсь
Мне сегодня мир приснился,
Тот, в котором появлюсь.

Как ты выглядишь, не знаю,
Мне б уже прийти скорей.
Да... Мамуль, я обещаю,
Буду лучше всех детей!

Я послушным буду сыном
С моих самых первых дней,
Стану смелым я мужчиной,
Мир ваш сделаю добрей.

Мам, ты плачешь… Что случилось?
Не волнуйся, я с тобой!
Что сердечко так забилось?
Ты живот погладь рукой…

СКОРО ВСТРЕЧУСЬ Я С ТОБОЙ !!!

smm:
Це все, звичайно, правильно і все так красиво сказано, з емоціями....я, особисто не змогла додивитися фільм про аборти, нерви не витримали.Я по своїй спеціальності не раз була присутня на таких операціях і сприймала це просто, як роботу.....по іншому неможливо,бо не можеш жити життям кожної пацієнтки.Але є різні життєві ситуації.Не можна судити цих жінок, вони за це і так розплачуються все життя, бо дехто неосвічений, не у кожної нормальний чоловік, який дбає про свою дружину.Багато згвалтувань і всяке таке....У нас була жінка, яка лікувалася роки від безпліддя ,кардіологія там була страшна-порок серця,вік-32 роки.Після перенесеної операції на серце-набір препаратів кілограмами і в цей час вона ВАГІТНІЄ...УЗД показує- дитинка з страшними дефектами несумісними з життям,дівчинка....довгоочікувана, вимріяна.Не знаю, чи ви чули, як виють жінки після абортів....Не всі, але тим, кому це байдуже,непотрібна була ця дитина,для них це просто помилка, яку можна виправити просто зробивши аборт.Не знаю, як краще, бо дехто все ж таки родить небажану дитину і в більшості випадків дитина мучиться все життя,терпить побої,знущання, голод , притулки...Хочеться, щоб всі дітки були бажані і довгоочікувані, але на жаль, ми живемо в жорстокому реальному світі.

Ne-TA:

--- Цитата: smm від 29 Листопада 2009, 01:57:37 ---Хочеться, щоб всі дітки були бажані і довгоочікувані, але на жаль, ми живемо в жорстокому реальному світі.
--- Кінець цитати ---

Згідна з Вами.

Є ще одна важка тема, якої не можна не торкнутися, кажучи про аборти – це те, що прийнято тактовно називати “абортами за медичними показами”.
Є три групи причин, які лікарі вважають достатніми для проведення аборту НА БУДЬ-ЯКОМУ ТЕРМІНІ:

   1. Серйозне захворювання матері, при якому ризик її смерті або серйозного порушення здоров'я під час вагітності або пологів достатньо високий.
   2. Ускладнений перебіг вагітності, також зв'язаний з високим ризиком для життя і здоров'я матері.
   3. Всілякі патології плоду.

Звучить цілком переконливо, чи не так? Насправді, ми не хочемо аборту, ми всі розуміємо, але треба ж теж розуміти. Якщо мама помре у відчайдушній спробі виносити безнадійну вагітність. адже у неї удома, може, ще дітвора плаче. та навіть якщо і ні. хіба виправдана її смерть в розквіті літ?
Та все ж – все це слова. А за обширним списком “медичних свідчень” – тисячі, мільйони абсолютно реальних жінок, і у кожної – своя ситуація.
І хіба не було приведено достатньо аргументів на користь того, що дитя в чреві існує з моменту зачаття?
А тому вирішувати питання потрібно з позиції найуразливішої сторони: дитини. Вирішувати, як дійсно буде краще для нього, а не прикривати цими словами банальний страх, егоїзм, небажання міняти звичний спосіб життя. Вирішувати проблеми, а не бігти від них, тільки почувши краєм вуха неперевірену інформацію.

Про затвердження переліку медичних свідчень для штучного переривання вагітності”.
Що ж лікарі відносять до таких свідчень?

   1. Туберкульоз (зокрема “не підтверджений бактеріологічно і гістологічно”).
   2. Краснуха (до 12 тижнів).
   3. Злоякісні утворення і захворювання крові (після 12 тижнів – за рішенням консиліуму), що вимагають хіміотерапії або променевої терапії на область малого тазу.
   4. Цукровий діабет з важкою нефропатією, а також після трансплантації нирки або з прогресуючою проліфератівной ретинопатією.
   5. Гиперпаратіреоз у важкій формі.
   6. Акромегалія.
   7. Пролактінома.
   8. Синдром Іценко-кушинга
   9. Стійкі психічні розлади, недоумство.
  10. Важкі захворювання нервової системи (склерози, хвороба Паркінсона, дистонії, важка епілепсія, виражені порушення свідомості, дихання, серцевої діяльності в результаті гострих порушень мозкового кровообігу і ін.)
   11. Пороки серця.
   12. Хвороби судин (аневризми, емболії, важка гіпертонія).
   13. Виразка шлунку або дванадцятипалої кишки, ускладнена кровотечею або стенозом сторожа.
   14. Хронічний гепатит.
   15. Цироз печінки (з ускладненнями).
   16. Гостра жирова дистрофія печінки.
   17. Хвороба Крону (з ускладненнями).
   18. Неспецифічний виразковий коліт (з ускладненнями).
   19. Целіакия з порушеннями всмоктування в тонкій кишці.
   20. Грижа черевної стінки (значних розмірів з розбіжністю черевної стінки)
   21. Спаєчная хвороба кишечника з нападами кишкової непрохідності.
   22. Гострий і хронічний (у стадії загострення) гломерулонефріт.
   23. Хронічна ниркова недостатність.
Це список хвороб, не пов'язаних з вагітністю. Як ми бачимо, діагнози достатньо серйозні. У будь-якому випадку, перш ніж ухвалити рішення, проконсультуйтеся з лікарем, і бажано, не з одним, щоб почути декілька думок. Ви маєте (і, я вважаю, зобов'язані) право знати все про те, чому саме вам пропонують перервати вагітність, чим вона вам загрожує, чим загрожує дитині, які методи лікування, вірогідність сприятливого результату. Випадків, коли надія виносити і народити відсутня повністю, насправді небагато, значна частина діагнозів подразумеваєт лише той або інший ступінь ризику для матері. Ризик може бути як смертельним, так ризиком серйозної шкоди здоров'ю (ризик осліпнути, наприклад).

            Я вважаю, що кожна окремо взята ситуація вимагає перш, ніж щось зробити, все обдумати, зважити, а тільки тоді прийняти правильне вирішення тієї чи іншої проблеми. І обо'язково не залишати на одинці свою половинку, а вирішувати все разом. Адже відповідальність  лягає на обидвох.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії