Різне > Людська поведінка

Аборти, як до цього ставитесь ви??

<< < (29/37) > >>

Лалія:

--- Цитата: korp від 25 Листопада 2008, 23:14:02 ---Вбивство ж звичайно коректніша річ , як це розуміти??? :unknow

--- Кінець цитати ---
Розумійте відносно свого світогляду і уяви.
Стільки запитань, дозволю собі одне: як Ви вважаєте, з якого часу можна вважати ще ненароджену дитинку живою?

korp:
не бачу різниці, моральний аспект однаковий...Юрко правильно сказав - провокаційна тема. І дуже неприємна :( писати в цій темі більше не буду, вибачте.

Juli:

--- Цитата: Medved від 25 Листопада 2008, 20:48:28 ---я взагалі-то не прихильник абортів,але рахую, що осуджувати тих жінок , які роблять аборти з соціальних причин, не виховуючи дітей або взагалі немаючи сім"ї взагалі, по-меншій мірі некоректно..
Презерватив коштує дешевше ніж аборт. Є ще таблетки ,свічки, гормональні засоби , спіралі там всілякі, хірургічні способи запобігання вагітності.
--- Кінець цитати ---

Обережніше з таблетками, спіралями - це абортивні методи! Так при наявності спіралі дитина помирає на 7-10 дні вагітності, бо не потрапила в матку і не має засобів для існування.


--- Цитата: korp від 25 Листопада 2008, 19:50:42 ---Не виправдовую аборти, але в мене є запитання, до JULI лалії, чи ви сімейні і скільки у Вас дітей??
--- Кінець цитати ---

Так я заміжня, у мене син 5,5 років - це єдина вагітність за 7 років подружнього життя. Мій чоловік дбає про мене. Та якщо б була незапланована вагітність, я б не робила аборт, бо коли подивилася наукові факти (я була невіруючою, тому це не було питанням віри, а тепер тим більше), то питання "чи є аборт вбиством?" для мене перестало існувати.
Відповідь від: 26 Листопада 2008, 18:38:24
--- Цитата: korp від 25 Листопада 2008, 20:25:05 ---я взагалі-то не прихильник абортів,але рахую, що осуджувати тих жінок , які роблять аборти з соціальних причин, не виховуючи дітей або взагалі немаючи сім"ї взагалі, по-меншій мірі некоректно..
--- Кінець цитати ---

Дана тема існує не для того, щоб осуджувати жінок і чоловіків, а для того, щоб донести правду про аборти. Я впевнена, що жінка, яка побачить фільми, де видні наслідки абортів, навряд чи згодиться на аборт, навіть маючи фінансові труднощі. Насправді, нас виховували починаючи з 20 років так, що мати багато дітей погано, навіть одна дитина може помішати кар`єрному росту і т.д., аборт - це не страшно, на ранніх стадіях - це не дитина, це згусток крові і т.п. Нам формували менталітет, нам формували світобачення, яке відрізняється від Божого. Лікарі, які роблять аборти і бачать куски роздертих дітей, продовжують говорити, що це не дитина, а згусток крові - парадокс!!! Вони винуваті у своєму мовчанні і приховуванні правди!
Можливо, читаючи дану тему, ті хто робили аборти чи допускали думки про них, покаються перед Богом і отримають від Нього силу не грішити. А для декого це стане попередженням на майбутнє. Можливо чоловіки, читаючи ці пости, почнуть дбайливіше ставитися до жінок. Можливо молодь перегляне своє ставлення до сексуального життя і зрозуміє, що секс для відповідальних людей.

doktor-maks:

--- Цитата: yurko від 23 Квітня 2008, 19:07:26 ---

--- Цитата: Juli від 13 Березня 2008, 14:17:00 ---Секс у шлюбі з неабортивними конрацептивами НЕ ГРІХ!
--- Кінець цитати ---

А от позиція православної і католицької церкви здається зовсім інша. Принаймні о. Бігун нам так розказував, що єдиний дозволений церквою метод - календарний. :(

--- Кінець цитати ---
Не зовсім так. Нове життя народжується при злитті двох клітин, яйцеклітини і сперматозоїда. Якщо презерватив або певний гормональний засіб запобігає появі нової клітини, тоді такий спосіб запобігання не є вбивством і цілком дозволений православною церквою. Іншими словами будь-яка неабортивна контрацепція не є гріхом. У римокатоликів не вважається за гріх тільки календарний метод, відомий під назвою МРП - метод розпізнавання плідності

doktor-maks:
"Я не дам никому просимого у меня смертельного средства и не покажу пути для исполнения подобного замысла; точно так же и не вручу никакой женщине абортивного пессария…"
Из "Клятвы Гиппократа"

В настоящее время в странах, где разрешены аборты, этот пункт исключён из клятвы.

Церковные законы (каноны) всегда защищали человеческое существо уже в материнском лоне.
Святитель Василий Великий пишет: "Умышленно погубившая зачатый во утробе плод подлежит осуждению, как за убийство".

Нерожденный ребенок чувствует боль так же, как и рожденный. Это сегодня уже также общепризнанно и научно установлено. Уже 7-недельный малыш отдергивает или отворачивает голову от источника боли так же, как и на всех других стадиях жизни. В 11 недель не только лицо, но и все части ручек и ножек младенца становятся чувствительными к прикосновению. К 13-й неделе реакция на боль происходит на всех уровнях нервной системы.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії