Різне > Людська поведінка

Аборти, як до цього ставитесь ви??

<< < (28/37) > >>

Лалія:

--- Цитата: bornslippy від 25 Листопада 2008, 20:54:20 ---і взагалі краще сексом не займатись від цього можуть бути діти!!!
--- Кінець цитати ---
Та хто як вміє так, і вберігається   ;)

bornslippy:
 8) :frend :drink +100%  народ не грузіться всі розуміють що аборти це погано але бувають різні ситуації і не можна судити однозначно!!!

korp:
[)
Відповідь від: 25 Листопада 2008, 22:11:22
--- Цитата: Medved від 25 Листопада 2008, 19:48:28 ---
--- Цитата: korp від 25 Листопада 2008, 20:25:05 ---я взагалі-то не прихильник абортів,але рахую, що осуджувати тих жінок , які роблять аборти з соціальних причин, не виховуючи дітей або взагалі немаючи сім"ї взагалі, по-меншій мірі некоректно..
--- Кінець цитати ---
 Презерватив коштує дешевше ніж аборт. Є ще таблетки ,свічки, гормональні засоби , спіралі там всілякі, хірургічні способи запобігання вагітності.

--- Кінець цитати ---
Ні один з цих засобів не дає 100 відсоткової гарантії
Відповідь від: 25 Листопада 2008, 22:12:25Моя думка така--ні одній здоровомислячій істоті рішення зробити аборт не даються легко, однакову відповідальність несуть обидва партнери, напевне ті люди, які мали в житті такі ситуаціїї, читаючи цю тему почуваються не дуже весело........
Відповідь від: 25 Листопада 2008, 22:34:06
--- Цитата: лалія від 25 Листопада 2008, 19:28:05 ---
--- Цитата: korp від 25 Листопада 2008, 20:25:05 ---я взагалі-то не прихильник абортів,але рахую, що осуджувати тих жінок , які роблять аборти з соціальних причин, не виховуючи дітей або взагалі немаючи сім"ї взагалі, по-меншій мірі некоректно..
--- Кінець цитати ---
Це до мене? Де посилання на мої слова?  :!! І до чого тут мій сімейний стан і т.д.?    :=)
Про здоров"я я згідна, а що до решти, можна ж було і не доводити до такої ситуації - щоб виходом був аборт.  :unknow Вбивство ж звичайно коректніша річ  :fool

--- Кінець цитати ---

Ну, звичайно, назвати жінку, яка зробила аборт вбивцею це до Вас.....це також посилання на ВАШІ СЛОВА

Лалія:
 
--- Цитата: korp від 25 Листопада 2008, 23:40:25 ---Ну, звичайно, назвати жінку, яка зробила аборт вбивцею це до Вас.....це також посилання на ВАШІ СЛОВА
--- Кінець цитати ---
Де?  :=) Надто часто не відповідаєте за свої слова  :!! І те, що Ви процитували не відповідає тому, що видати за мої слова. :!! Щось неадекватно, як на дорослу людину. Надалі на невідповідності відповідати не буду.


--- Цитата: korp від 25 Листопада 2008, 23:40:25 ---напевне ті люди, які мали в житті такі ситуаціїї, читаючи цю тему почуваються не дуже весело........
--- Кінець цитати ---
І теми Ви плутаєте   :P це не розважальна тема і створена не для того щоб веселитися. Мене особисто мало цікавить, хто мав таку ситуацію.  :(

А дані матеріали   приводяться для тих, хто ще має можливість, щось змінити і робить якраз вибір. Для тих, хто ще надто молодий і не може розібратися в такій складній ситуації. Можливо комусь ці матеріали допоможуть в майбутньому бути обачнішому, чи відповідальніше ставитись до даного питання.

korp:
можливо.
Відповідь від: 25 Листопада 2008, 23:10:28
--- Цитата: лалія від 26 Листопада 2008, 00:07:32 ---Ну, звичайно, назвати жінку, яка зробила аборт вбивцею це до Вас.....це також посилання на ВАШІ СЛОВА
Де?   Надто часто не відповідаєте за свої слова   І те, що Ви процитували не відповідає тому, що видати за мої слова.  Щось неадекватно, як на дорослу людину. Надалі на невідповідності відповідати не буду.
--- Кінець цитати ---
Вбивство ж звичайно коректніша річ , як це розуміти??? :unknow

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії