Різне > Людська поведінка

Аборти, як до цього ставитесь ви??

<< < (27/37) > >>

Лалія:

--- Цитата: korp від 25 Листопада 2008, 19:18:54 ---Не троє не п"ятеро, чому??

--- Кінець цитати ---
Ну в мене, ще все впереді. :P До чого тут це запитання, не бачу нічого спільного. :o

korp:
я взагалі-то не прихильник абортів,але рахую, що осуджувати тих жінок , які роблять аборти з соціальних причин, не виховуючи дітей або взагалі немаючи сім"ї взагалі, по-меншій мірі некоректно..

Лалія:

--- Цитата: korp від 25 Листопада 2008, 20:25:05 ---я взагалі-то не прихильник абортів,але рахую, що осуджувати тих жінок , які роблять аборти з соціальних причин, не виховуючи дітей або взагалі немаючи сім"ї взагалі, по-меншій мірі некоректно..
--- Кінець цитати ---
Це до мене? Де посилання на мої слова?  :!! І до чого тут мій сімейний стан і т.д.?    :=)
Про здоров"я я згідна, а що до решти, можна ж було і не доводити до такої ситуації - щоб виходом був аборт.  :unknow Вбивство ж звичайно коректніша річ  :fool

Medved:

--- Цитата: korp від 25 Листопада 2008, 20:25:05 ---я взагалі-то не прихильник абортів,але рахую, що осуджувати тих жінок , які роблять аборти з соціальних причин, не виховуючи дітей або взагалі немаючи сім"ї взагалі, по-меншій мірі некоректно..
--- Кінець цитати ---
 Презерватив коштує дешевше ніж аборт. Є ще таблетки ,свічки, гормональні засоби , спіралі там всілякі, хірургічні способи запобігання вагітності.

bornslippy:
і взагалі краще сексом не займатись від цього можуть бути діти!!! :=)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії