Різне > Людська поведінка

Аборти, як до цього ставитесь ви??

<< < (22/37) > >>

Juli:
Бог врятував мене від того жаху, яким ви пишаєтеся. Я відрізняюся! на мені не заробляють педофіли, винахідники резинових членів і різного непотребу! Це не приносить задоволення і справжню насолоду з такою ганьбою не можливо порівняти.
 
Все перепробували з дружиною? Маєте різноматінтіний секс? У вас хороші сексуальні стосунки? Чому ж так часто сваритеся через дрібниці? Чому дружина завжди невдоволена?

Святість прекрасна! Любов - насолода! Це не сумісне з пожадливістю і збоченнями.

doktor-maks:
Мабуть WikTor веде до того, що найкращий спосіб проти абортів - це гумові члени і піхви, спільна мастурбація і подружній статевий акт в анал

WikTor:


--- Цитата: doktor-maks від 16 Травня 2008, 08:15:20 ---найкращий спосіб проти абортів
--- Кінець цитати ---
Не зовсім зрозуміла фраза, можливо "найкращий спосіб не завагітніти"

І взагалі тут мова йде про дві різні речі, різноманітність сексуальніх стосунків, і про ставлення до абортів, останні коментарії стосувались виключно першого, і не потрібно їх змішувати. Я свою думку виклав і відносно першого і другого, і мені дуже неприємно коли хтось намагається мене образити перекручуючи мої слова. Я не ж не розповідаю Вам що мені вас шкода тому що не пізнали всю різноманітність сексуальніх стосунків, у Вас є своя межа у мене є своя. Якщо вам розмова не приємна достатньо про це сказати, і вона припинеться, але не потрібно ображати людей за іх думки з якими вони діляться!

Juli:


--- Цитата: WikTor від 16 Травня 2008, 10:59:50 ---мені дуже неприємно коли хтось намагається мене образити...
--- Кінець цитати ---

А ти не ображайся.  :-D А якщо зачіпило - пороздумуй, проаналізуй і зроби висновки. Може почнеш більшу увагу приділяти не вибору поз, а дружині, як особистості. ;) Бажаю успіху. :)

WikTor:

--- Цитата: Juli від 16 Травня 2008, 12:58:17 ---

--- Цитата: WikTor від 16 Травня 2008, 10:59:50 ---мені дуже неприємно коли хтось намагається мене образити...
--- Кінець цитати ---

А ти не ображайся.  :-D А якщо зачіпило - пороздумуй, проаналізуй і зроби висновки. Може почнеш більшу увагу приділяти не вибору поз, а дружині, як особистості. ;) Бажаю успіху. :)


--- Кінець цитати ---
Для початку почитай уважно попередній мій коментар і задумайся про що саме там написано!

далі:

По перше, досить мені вказувати що мені робити, це моє життя і я сам вирішу що для мене краще, АГА! По друге яке ти маєш право втягувати в розмову мою дружину, тут мова йде про інше взагалі, як це ти не зрозумієшь! По третє мені стало наприємно надалі вести бесіду!  :zakryto

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії