Різне > Людська поведінка

Аборти, як до цього ставитесь ви??

<< < (21/37) > >>

Juli:


--- Цитата: WikTor від 23 Квітня 2008, 17:10:04 ---Але я бути з дитиною, яку не є можливим народити з тих чи інших проблем?
--- Кінець цитати ---

Якщо завагітніла, нехай народжує!

Juli:


--- Цитата: WikTor від 23 Квітня 2008, 17:10:04 ---А що розуміється під збоченням? (анальний, оральний секс? секс з різноманітними іграшками?) Я чомусь відношусь до цього трошки по іншому.
--- Кінець цитати ---

Ти ж не Бог!!! Пожадливість (похоть) ненаситна. Одного разу ви усвідомите, що все, що вже випробувано, не задовольняє. Знову і знову потрібно шукати щось нове. Щоб ви не спробували, похоть не можливо задовольнити. Її потрібно контролювати!!! Вже мали анальний секс з дружиною? Поздоровляю - ви потенційний гомосексуаліст! Це буде наступним етапом в пошуках приємних відчуттів!!! Скоро без збуджувачів не зможете займатися сексом! Спочатку потрібно задовольнити потреби свого духу в спілкуванні з Богом, а тоді буде легко задовольнити потреби своєї плоті.

"похоть же, зачав, рождает грех, а сделанный грех рождает смерть."(Иак.1:15) - все починається з невтримного бажання, бажання, яке не можеш контролювати. Тільки той, хто володіє собою, може підкорювати і володарювати! Пожадливість і неспроможність контролювати свої бажання і пристрасті, перетворює людину на раба, який не має своєї волі.

WikTor:
Juli никак не хочу Вас обидеть, но у меня сложилось впечатление что увас стереотипное понимание и мышление относительно секса, ли бо же на столько вы прониклись религией что вы видете её только так как Вы хотите видеть! Мой принцип жизни таков, возьми от жизни всё самое лучшее не сделав тем самым кому то хуже! Почему я должен в чём то себя ущемлять если я от этого,... и ко всему этому ещё кто то получает удовольствие! Говорить по поводу сексуальной жизни с женой и наши интимные похоти я рассказывать не буду по понятным причнам! Но вот на щёт потонцеального гомосексуалиста, ну тут уж Вы погорячились! Даже если я и занимался анальным сексом с девушкой, это никак не влияет на мою психику относительно гомосексуализма, меня только от этого слова уже мутит и выворачивает!

И вообще что то отклонились от темы, а тема касаеться Абортов!

Juli:


--- Цитата: WikTor від 05 Травня 2008, 18:25:21 ---Juli никак не хочу Вас обидеть, но у меня сложилось впечатление что увас стереотипное понимание и мышление относительно секса
--- Кінець цитати ---

Це для мене комплімент!!! 8) Блаженні ті, у кого є вуха щоб почути це!!!

WikTor:

--- Цитата: Juli від 12 Травня 2008, 10:08:03 ---

--- Цитата: WikTor від 05 Травня 2008, 18:25:21 ---Juli никак не хочу Вас обидеть, но у меня сложилось впечатление что увас стереотипное понимание и мышление относительно секса
--- Кінець цитати ---

Це для мене комплімент!!! 8) Блаженні ті, у кого є вуха щоб почути це!!!

--- Кінець цитати ---
 :unknow :unknow :unknow

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії