Різне > Людська поведінка

Аборти, як до цього ставитесь ви??

(1/37) > >>

IxIXIxI:
 Чисто випадково натрапив на флеш-ролик в неті... Незнаю, можливо, тому, що зараз середина ночі, але після перегляду, стиснувши зуби, щоб нікого не розбудити, я... тупо плакав...

http://www.noabort.net/files/posters/Dnevnik.swf

Svit:
В1домий ролик...Страшно...А думка однозначна...Вбивство...

npopok:
Я згоден зі Світ. Це вбивство, великий гріх. А ще не хрещені люди не можуть попасти в рай і так буде аж до другого приходу Христа

newroman:
треба, щоб ролики такого типу частіше крутили б у навчальних закладах, щоб молодь на власні бачила цей жах, цю реальність, можливо це послужить в якійсь мірі стримуючим фактором від помилок. Та, звичайно, що проблема тут набагато глибше стоїть, насамперед - виховання в лоні християнської моралі. Найбільша праця тут лежить на плечах батьків, які можуть сформувати у дитини відповідні моральні цінності. На жаль, попри все, школи та навчальні заклади мало можуть дати молоді у цій сфера, а як додати ще й вплив вулиці, фільмів і.т.д. Треба відмітити недостатню роботи церкви у цьому напрямі.

doktor-maks:
Штучний аборт - позбавлення життя ще ненародженої дитини. Особливо цинічний різновид вбивства. В чому причина дітовбивства? В тому, що дитина є небажаною. Небажаною внаслідок важкого соціального становища, безвідповідальності або дурості (медичні показання я виключаю). Але вбивству немає виправдання, це тяжкий гріх. Пророк Єремія, цитуючи Боже покликання, говорить: "Ще поки тебе вформував в утробі материній, я пізнав був тебе, і ще поки ти вийшов із нутра, тебе посвятив, дав тебе за пророка народам!" (Єр. 1:5) Творець вважає життя дитини цінним навіть у ранній період розвитку після зачаття. "Бо Ти вчинив нирки мої, Ти виткав мене в утробі матері моєї,(...) Мого зародка бачили очі Твої, і до книги Твоєї записані всі мої члени та дні, що в них були вчинені, коли жодного з них не було..." (Псалом 138:13-16) Життя дає Господь і людина не має права позбавляти життя навіть ненароджену дитину, бо вона вже живе, відчуває, реагує на зміни в організмі матері і зміни в оточенні

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Перейти до повної версії