Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Розклад кінців світу на найближчі 15 років

<< < (14/18) > >>

yaro my:
Та ні, треба ковчег буувати, або китайцям заказати, аби збудували, як в фільмі "2012"

doktor-maks:

--- Цитата: yaro my від 18 Листопада 2012, 00:28:37 ---Та ні, треба ковчег буувати
--- Кінець цитати ---
навіщо ковчег? Треба копати схрони, на базі яких організовувати осередки опору рептилоїдам. Дихлофос, склоочищувач, тормозуху застосовувати за призначенням, тобто як отрутохімікати для загарбників. Самому не вживати
Відповідь від: 18 Листопада 2012, 00:41:38
--- Цитата: DVania від 17 Листопада 2012, 23:54:47 ---Само существование материи невозможно
--- Кінець цитати ---
тобто дезінтеграція, кажу як інженер-фізик за фахом. Проте так званий галактичний нуль - така ж сама маячня, як і приліт Нібіру. Кінця світу в 2012 році не буде, я гарантую. Хіба що локальні катаклізми, на кшталт, у сантехніка дяді X буде асфальтний синдром

ДДК:
Приліт з Нібіру уже був і може бути ще (бо вона наближається). Але про це ніхто не знатиме. Бо то відбуватиметься у іншому вимірі. Та до кінця світу така подія не має ніякого відношеня.
А дезінтеграція - це досить ймовірно. Але ніхто і не відчує як це відбудеться. А тому і не варто сильно розстроюватись. Щільна матерія має свою проекцію на тонкому рівні, так що потім вона може відтворитися. Але уже в оновленому вигляді. Гадаю я що фізикам це відомо.

doktor-maks:
так, дезінтеграція - то повний екстермінатус, навіть страхових компаній не залишиться, а деякі люди застрахувались, між іншим

А Нібіру - це прикольно, є шанс вижити проти тих рептилоїдів. А чому в іншому вимірі? А як вони опиняться в нашому вимірі? Через пляшку Клейна?

Сонечко+:
Макс, тобі ДДК всерйоз відповів, керуючись своїми знаннями.
То ми з тобою прикалуємось над повисшим навислим кінцем.
Спробую я за ДДК пояснити - ми живемо у 3х мірному вимірі, а вони "приходять" із різновимірних просторів. Сам прихід ми не можемо відчути. Сутності з інших світів на нашій планеті можуть приймати будь-які вигідні їм форми. В тому числі - земних тварин, людей, рослин. Тому, думаю, ми їх можемо і не помітити\розпізнати.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії