Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Розклад кінців світу на найближчі 15 років

<< < (12/18) > >>

hacjka:
 :Dтак  і спитися можна.зустрічаючи кожен раз той кінець світу :(

doktor-maks:
Я не жартую. Спитаю того хлопця чи можна сфоткати і викладу світлини. Я вже місце собі там забронював (кладу пиво і до пива), але на всіх не стане.

Основна загроза походить від рептилоїдів з планети Нібіру, саме вони атакуватимуть нашу планету. Необхідно створювати осередки опору - криївки, тобто копати схрони, або відновлювати занедбані, обладнати підвальні приміщення та підземні бункери, робити запаси продовольства, води, отрутохімікатів тощо. Ми маємо дати відсіч загарбникам. Організуємо рух спротиву і визволимо нашу землю

Сонечко+:
Твій сусід - справді молодець. Бо це ж корисні дії - фізкультура лише на користь. Фізичне тіло він уже розвинув, а тепер саме час зайнятись підвищенням свого інтелектуального та духовного рівня...
Ну, Нібіру не прилетить :). А от як пройде перехід через умовний галактичний нуль ніхто не знає. Думаю, що ніякі броньовані двері не врятують. Бо під час параду планет може бути такий короткочасний період (від кількох днів і до ...), коли всі енергії будуть нульовими - замкнутими у певному контурі. В такий час, боюсь, і сірника не запалити до тієї пічки, бо матерії також змінять свої властивості(і наші тіла також можуть зникнути як фізичні)...А ми можемо перейти у інший стан, у якому матимемо все необхідне для виживання - безсмертну душу(ні, не душу - ДУХ і набуту за життя інформацію)...Тоді і справді все залежатиме від нашої душі\ДУХу, щоб після переходу можна було втілитись знов....
І знову ж таки - то лише один із можливих варіантів, думаю ніхто таки напевно не знає (окрім самого Бога) як відбуватиметься перехід нашої планети по тому умовному нулю....і справді чи він буде саме 21.12
Я б також хотіла у ту хату. Мені давно радять пожити у хаті із пічкою на дровах, на якій можна спати - для Даринки (у неї постійні абструктивні бронхіти). Якщо хто знає про продаж чи оренду такої хати - скажіть мені - зніму чи куплю :)

doktor-maks:

--- Цитата: Сонечко+ від 17 Листопада 2012, 17:00:42 ---Ну, Нібіру не прилетить
--- Кінець цитати ---
Прилетить, не прилетить - все одно 21.12.2012 катаклізми будуть
і треба робити схорони і запаси

а на пічці можна і лежати, і готувати їжу
Відповідь від: 17 Листопада 2012, 22:29:55
--- Цитата: Сонечко+ від 17 Листопада 2012, 17:00:42 ---справді чи він буде саме 21.12
--- Кінець цитати ---
буде, навіть час відомий - приблизно о 9 ранку за київським часом

Сонечко+:

--- Цитата: doktor-maks від 17 Листопада 2012, 22:32:58 ---буде, навіть час відомий - приблизно о 9 ранку за київським часом
--- Кінець цитати ---
хоч один плюс у тому, що я сова - якраз просплю час, коли усе почнеться... :hot А ще - можна буде спати стільки часу і ніхто не сваритиме, що "уже день, пора вставати"...От лише одіялко треба тепліше...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії