Різне > Людська поведінка

Забобони та марновірства

<< < (19/30) > >>

Лалія:

--- Цитата: сонечко я від 21 Грудня 2010, 19:18:47 ---Діви обиратимуть "вигідних".
--- Кінець цитати ---
Знаю кількох Дів, які цьому суперечать.
 
--- Цитата: сонечко я від 21 Грудня 2010, 19:18:47 --- Близнюк оберуть свободу і гори чи іншу природу,
--- Кінець цитати ---
І тут не погоджусь.  :unknow

newroman:
Страх Божий до гріховного людського страху і до забобон немає ніякого відношення.

Страх Божий - действие благодати Святого Духа в человеческом сердце, даррующей человеку ощущение Божественного присутствия и бознь оскорбить Бога греховным помыслом и поступком.
 

Страх Божий - действие благодати Святого Духа в человеческом сердце, даррующей человеку ощущение Божественного присутствия и бознь оскорбить Бога греховным помыслом и поступком.
прот. А. Мень: "Страх Божий — это не значит бояться Бога, как мы боимся молнии или электрического разряда, страх Божий — это значит бояться потерять Его, потерять чувство полноты, чувство вечности, чувство божественного. Это самое высокое, поющее чувство в человеке, даже когда человек этого не сознает. Но он может его потерять, и потерять надолго, а может потерять это навсегда — вот чего следует бояться. ". А. Мень: "

Що би ви там не казали, але все таки всі ці гороскопи і цвітіння вазонків це не що інше як справнісіньке марновірство, котре служить не на користь для людини і не наближає її до Бога.

--- Цитувати (вибране) ---Так само як і не маю схильності до фанатизму - я рік ходила на службу до протестантів. Нікуди не вступала - просто мені подобалась  доступність їхніх проповідей. У церкві ж не кожне слово священника можна розчути - а тут не співалась проповідь, а розповідалась.
--- Кінець цитати ---
Ще жодного разу не чув щоб священник співав проповідь  :=)  :D це було б кумедо  =))
Для інформації: у протестантів немає служби як такої, є просто читання святого Письма і співання пісень на релігійну тематику. Літургію вони не практикують.

yurko:
Ну неправилmyj вона висловилася, але вона правильно відмітила, що у протестантів переважно на проповідь роблять сильний акцент і та проповідь дає дуже багато плодів, тоді як ДЕЯКІ СВЯЩЕННИКИ ортодоксальних церков (так їх назвемо) роблять з проповіді таку собі казочку (не хочу вживати гірших епітетів). не дурно у нас проповідь називають "казанням". Переважно після виходу з храму люди не памятають навіть про що там мова велася  :(

Але то не про забобони  ;) Сорі.

chuck:

--- Цитата: yurko від 21 Грудня 2010, 20:05:36 ---у протестантів переважно на проповідь роблять сильний акцент і та проповідь дає дуже багато плодів, тоді як ДЕЯКІ СВЯЩЕННИКИ ортодоксальних церков (так їх назвемо) роблять з проповіді таку собі казочку (не хочу вживати гірших епітетів). не дурно у нас проповідь називають "казанням"
--- Кінець цитати ---
… *вилізає іспацтола*
Це ж які такі «плоди»? Може, процент попадання протестантів до ЦН вищий ніж у прихільників РПЦ МП?
Якщо існує така статистика, дайте лінк.

Я ні в якому разі не хочу оцінювати правильність того, що роблять протестанти.
Тільки, чомусь Вчитель притримувався саме іншого підходу до висвітлення свого вчення.
Настільки, що учні змушені були просити роз’яснень. Пам’ятаєте?

Розжувати і до рота покласти, а потім ще й компотиком дати запити — далеко на завжди так корисно як може декому здаватись.
отверзу в притчах уста Мои;
А ви говорите, казання.


--- Цитата: yurko від 21 Грудня 2010, 20:05:36 ---Переважно після виходу з храму люди не памятають навіть про що там мова велася
--- Кінець цитати ---
Буду відвертим.
Коли серце «необрізане», тоді хоч щодня відео-проповіді у 3D-форматі з об’ємним звуком крути — буде як з тим сім’ям, що впало при дорозі.


--- Цитата: chuck від 21 Грудня 2010, 00:28:42 ---Таким чином, під усіма «забобонами» є основа.
--- Кінець цитати ---

--- Цитата: newroman від 21 Грудня 2010, 18:20:15 ---Я навіть знаю яка!
СТРАХ ! до віри то немає відношення.
--- Кінець цитати ---
Тільки не треба так поспішати.
Тим більше, якщо не спробували зрозуміти, про що йдеться.
Врешті, страх теж на голому місті не з’являється  ;)

Рибка:

--- Цитата: Лалія від 21 Грудня 2010, 19:26:08 ---Цитата: сонечко я від Сьогодні в 19:18:47
Близнюк оберуть свободу і гори чи іншу природу,
І тут не погоджусь.
--- Кінець цитати ---
І я не погоджусь.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії