Різне > Людська поведінка

Забобони та марновірства

<< < (18/30) > >>

newroman:

--- Цитата: chuck від 21 Грудня 2010, 00:28:42 ---Таким чином, під усіма «забобонами» є основа
--- Кінець цитати ---
Я навіть знаю яка!
СТРАХ ! до віри то немає відношення.

Alexander:

--- Цитата: newroman від 21 Грудня 2010, 18:20:15 ---СТРАХ ! до віри то немає відношення.
--- Кінець цитати ---
страх є невід'ємна частина людської свідомості і навідь глибше.
на страху перед чимось ми формуємо свою буденність і стараємось дивитись в майбутнє.
вроді все умовно, але воно так, людина без страху - бот.
і до віри це чуство має неостаннє відношення :)

Сонечко+:
Не страх. А досвід, співставляння, аналіз. Закономірність.
Просто наші найдавніші предки були більш обізнані в дечому ніж ми. Не всі знання оформлялись письмово і не всі саме у такому вигляді до нас потрапляли.
А щодо квітів. Вони, як і тварини добре відчувають позитивну і негативну енергетику. Чомусь в одного вони приживаються і цвітуть, а в когось чи десь в іншому місці - гинуть без причин неначе.
І події. Не знаю як, але у нас на роботі 2 рази протягом не дуже довгого (буквально в 2-3 роки)періоду зацвітав столітник. Хоча кажуть, що цвіте він не то раз у 25, не то у сто років. Старші працівники казали,що він за останні 15 років взагалі не цвів. Так от і перший і другий раз це відбулось за кілька тижднів до весілля. Лише двоє працівників з того кабінету і лише тоді, коли цвів вазон поженились.
Збіг обставин. Але він закономірний. От з таких закономірностей і з"являються прикмети.
В цьому році на Різдво у мене раптом вивалився з коренем вазон грошового дерева. Також співпадіння. Але в цьому році я не отримувала ні допомого від держави, ні на роботу не змогла підти, ні інших доходів. Я навіть, уже після 5 років терпіння таки подала на аліменти. Так і тут - повний мочок з вересня - ні засідань, ні викликів до суду, ні інших рухів...
Зате тоді, коли вазон стрімко ріс - до мене раптом як з неба манна почали кілька разів приходити посилки з Англіїї від абслютно чужої мені людини. Не даремно ж той вазонок називають грошовим.
Нехай то - забобон, але він діє як безвідмовна підказка.

BanderiveC:
Не шукайте привід в тому, чого насправді немає.
Перевернулось ваша дерево - і самі себе почали накручувати, а все інше, то просто співпадіння, яке ваша свідомість повязала з тим деревом.

Сонечко+:

--- Цитата: Alexander від 21 Грудня 2010, 18:49:38 ---і до віри це чуство має неостаннє відношення
--- Кінець цитати ---
Так - саме до віри. Віруюча людина співставляє свої поступки зі страхцу Божого.
----------------------------------------------------------------------------------
Щодо астрології. Може. Але, я на 80 відсотків упевнена, що наприклад Близнюк - буде обирати собі дівчину в першу чергу, щоб з нею було цікаво і можна було поговорити на різні теми. А Скорпіон, наприклад, (також любить розумних), але В ПЕРШУ чергу зверне увагу на сексуальність і зовнішність. Козероги і Діви обиратимуть "вигідних". І це не із-за видурювання грошей, а тому що у кожного знаку є свої мотиви. Характери можуть бути різні, але Водолій, Близнюк оберуть свободу і гори чи іншу природу, а земні знаки - квартирний комфорт і "не трогай мене, які походи - газетку почитай".
Відповідь від: 21 Грудня 2010, 19:02:53Ні, не накручувала :) - я маю властивість вірити у краще ЗАВЖДИ. І до того, якщо я себе десь накрутила, то до чого тут, наприклад, суд, в якому такі справи розглядаються не довше 2 місяців, як мені сам суддя сказав.
Так само як і не маю схильності до фанатизму - я рік ходила на службу до протестантів. Нікуди не вступала - просто мені подобалась  доступність їхніх проповідей. У церкві ж не кожне слово священника можна розчути - а тут не співалась проповідь, а розповідалась.
У мене в запасі купка "хороших" прикмет, якими я вдало користуюсь.
Так, згідна. За вазони - то все просто збіги можливо.
Але є закономірності, які не підвели ще ні разу за сотні випадків. І не бачу приводу їх цуратися.
Щоб то таке привести в приклад не тільки зі свого досвіду...Наприклад, хтось поцупив 50 грн. Будьте певні - та людина через якийсь час по-дурному, на рівному місці втратить 500грн, а то й 5000грн. По цій самій причині, я не люблю піднімати знайдені гроші - що легко прийшло, не зароблено тобою, то легко і йде, ще й тягне за собою в 10 разів більше. Наче "не піднімай знайдені гроші" - забобон. Але насправді - це прикмета на основі закономірності Всесвіту.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії